Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexis Kwon

2 posters
YazarMesaj
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 11:51 pm

Bu günlerde kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyordum. Gerçi şimdilik sadece kılıç ve büyü teknikleri dersi alıyordum ama kararlıydım, bu işlerde iyice ustalaşmalıydım. Dersliklerin önünde öylece dururken hangi dersi alsam diye düşünüp duruyordum. Sonra önümden geçen iki melezin konuşmalarına ister istemez kulak misafiri oldum. Melezlerden biri "Yeni açılan dersliği duydun mu ?" diye sordu. Diğeri de "Ah evet. Sanat ve Zanaat Becerileri sınıfıymış. Sanki çok gerekli de." dedi. Sonra ikisi de gülüştüler. Onlar gittikten sonra "Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfı mı ?" diye düşündüm. "Belki yararlı olabilir. Hem vaktim de var" diye düşündüm ve Sanat ve Zanaat sınıfına doğru yürüdüm. İçeri girdiğimde ilk hissettiğim şey ağır bir parfüm kokusu oldu. Sonra da tahmin ettiğim kişiyi görerek "Vaay kimleri görüyorum ! Afrodit Kızı Lara, sizi buralara getiren şey nedir?" diye sordum alaycı bir tavırla. Ellerimi belime koydum ve bakalım nasıl iğneleyici bir cevap verecek diye beklemeye başladım.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 11:03 pm

Eh,en sonunda biri gelmişti,hem de eğlenceli biri.Alexis'e bakıp gülümsedim. "Ben burda eğitiyorum canım." dedim.Alexis ellerini belinden indirip şaşkın bir ifadeyle "gerçekten mi?" diye sordu.Oturduğum sandalyeden indim ve cevap verdim. "Elbette.Şimdi sen de öğrenmek için geldin değil mi?" diye sordum.Belki öylesine,kim var orada diye bakmaya gelmişti ama umarım öyle değildir. "evet,öğrenmek için geldim." Tuttuğum nefesimi bıraktım ve halimden memnun olduğumu göserek şekilde gülümsedim. "Güzel.O zaman başlayalım." dedim.Alex başını salladı.Ben de daha yeni dökümden çıkmış betonu getirip önüne koydum.Arka ve önü düz bir betondu bu. "Bunu ne yapacağım ben?" dedi Alex. "Sana vereceğim aletlerle bu düz betonu şekillendireceksin.Yani ilk temamız heykeltraş." dedim.Ange'yle malzemeleri koyduğumuz yerden en çok işe yarayacak aletleri yani;Büyük ve küçük boyda çekiçleri ve de bir den ona kadar numaralandırılmış elmas ve çelik uçlu kalemleri aldım.Alex'in önüne dizdim. "İşte bunlarla yapacaksın.Yardım istersen ben burdayım." dedim.En son iğnelemek için.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 10:08 am

Lara bana yapmam gerekenleri söyleyince içimden "Ah, aman ne güzel !" diye geçirdim ve derin bir nefes aldım. Lara bu halimi görünce "Ne oldu avcı, gözün mü korktu ?" dedi. Ben de kendimi savunma ihtiyacı duyarak "Ben hiçbir şeyden korkmam !" diye bağırdım. Sanırsam aşırı tepki vermiştim çünkü Lara tek kaşını kaldırmış, bana hayretle bakıyordu. Sonra "Tamam, pes ediyorum. Açıkçası ben pek yaratıcı değilimdir, yani ne yapacağımı pek bilmiyorum." dedim. Lara da gülerek "Ahah, bu muydu dert ettiğin şey ? Buraya ders almak için geldin, eğer her şeyi bilseydin burada işin olmazdı." dedi. Tam bir öğretmen gibi konuşmuştu ve beni bayağı rahatlatmıştı. Bir an 'acaba üzerimde özel güç mü kullanıyor' diye düşünmeden edemedim."Peki şimdi ne yapıyorum ?" diye sordum. O da "İçinden ne geliyorsa onu yap, somut bir şey olması gerekmiyor." dedi. Mermere baktım ve onda bir şekil hayal etmeye çalıştım. Sonra betonun sağ tarafından vurmaya başladım. Lara ne yapacağımı tahmin etmeye çalışıyordu, gerçi tahmin etmesi pek mümkün görünmüyordu çünkü ben de daha ne yapacağımı bilmiyordum. Sonra şeklin kabaca bir hilale benzediğini fark ettim ve devam ettim.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:33 pm

Merakla ne yacağını beklemeye başladım.Aslında bir aya benziyordu.yinede beklemeye başladım.O sırada gözlerimi ayırmadan Alex'in sanatına bakıyordum.En sonunda yarım ay şeklinde bir ay çıkınca gülümsedim.Şimdi işin zor yayına gelmiştik. "Ayın çok güzel oldu Alexis.Bunu benden duyuyorsun bide!!" dedim kendimi beğenmiş bir tavırla.Alexis güldü ve bende devam ettim. "Evet işte,şimdi işin zor yanına geldik." dedim elime bir gümüş uçlu kalem aldım ve Alexis'e uzattım. "Bunlarla ayın en derin hatlarını belli etmen gerekiyor." dedim.Alexis burun kıvırdı.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 3:40 am

Lara'nın verdiği kalemi elime alınca heykelimin ne kadar pürüzlü ve yamru yumru olduğunu fark ettim. İlk önce dışını pürüzlerden arındırmaya çalıştım ve ayın içe doğru olan kısmını derinleştirdim. Sonra ayın içe doğru olan kısmında bir çıkıntı fark ettim. Kalemle vurarak kırmaya çalıştım ama sonuçta betondu ve kırmak o kadar kolay değildi. Hem de elinizde ufacık sadece ucu gümüş olan bir kalem varsa ! Sürekli seri darbelerle çıkıntıyı kırmaya çalışıyordum. Lara da "Dikkat et, bu kadar sabırsız olma, heykeli kıracaksın !" dedi. Ama ben pek aldırmıyordum. Ve 'çat' ! Çıkıntıyla beraber heykelim içe doğru çatladı. "Ah hayıır !" dedim. Lara bana 'ben sana demiştim' der gibi bakıyordu. Sonra nasıl düzelteceğimi düşünmeye başladım. İçe doğru çatlamıştı sanki...ağız gibiydi. Sonra aklıma bir fikir geldi. Çatlağı iyice derinleştirmeye başladım ve bir ağız gibi olana kadar oydum. Sonra gözleri ve burnu yaptım. Şöyle uzaktan baktım, ve Lara'ya dönüp "Eee, Aydede'm hakkında ne düşünüyorsun ?" diye sordum sırıtarak.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 6:01 am

Elimi çatlakların üzerinde gezdirdim ve tersleyizi bir tavırla ona döndüm. "Gerçeği mi istersin? Doğruyu mu?" Alexis bana aldırmadan heykelin -aydedenin- burnunu belirleştirmeye çalışmaya başladı,burnun kenarlarını soymaya başladı.Merakımdan özel gücümü kullanarak Alexis'in duygusunu öğrenmeye çalıştım.Gerçekten değişik biriydi.Bana sinirlenmesi gerekirken sevinç doluydu.'acaba ağlasa nasıl olurdu?' Diye kendime soramadan edemedim.Birden Alexis hıçkırmaya başladı.Gücümü kullandığımı farketmiş olacakki bana sinirle döndü. "Opss.." Dedim ve bu konu ile ilgili tüm düşüncelerimi aklımdan çıkarmaya çalıştım.

Sessizce heykelin burnuna baktım.Daha sonra derin bir nefes alarak Alexis'in elinden gümüş uçlu kalemi aldım ve heykelin burun deliklerine sokmaya çalıştım. "Burun deliklerini biraz daha belirginleştir...Ama çok değil,aydedemizin büyük burun delikli olmasını istemeyiz değil mi?" Alexis gülümsedi.Gümüş uçlu kalemi burun deliklerini belirginleştirdikten sonra Alexis'e geri verdim.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 6:17 am

Heykelimin burnunu belirginleştirmeye çalışırken midemde bir karıncalanma hissettim ve biraz önce çok sevinçli olan ben ağlamaya başlamıştım. Sonra birden içimdeki ağlama isteği geçti. Hayret içinde bunun nedenini anlamaya çalışırken hiddetle Lara'ya döndüm ve Lara "Opss." dedi. İçimden bağırmak geliyordu ama kendimi tuttum. Gözyaşlarımı sildim, kimsenin beni ağlarken görmesini istemezdim, bana ağlamanın bir zayıflık belirtisi olduğu öğretilmişti. Sonra Lara "Burun deliklerini biraz daha belirginleştir...Ama çok değil,aydedemizin büyük burun delikli olmasını istemeyiz değil mi?" dedi. Ortamı yumuşatmaya çalışıyordu ve bu konuda çok başarılıydı. Gülümsedim ve Lara aydedenin burnunu düzelttikten sonra kalemi bana verdi. Sonra da "Şimdi aydedeye biraz mimik kat." dedi. Kalemi aldım ve aydedenin gözlerinin altına ve yanlarına kırışıklıklar yaptım. Birkaç gamze ekledikten sonra heyecanla Lara'ya baktım ve küçük bir çocuk misaliyle "Olmuş mu, nasıl olmuş, sırada ne var ?" diye sordum.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 6:57 am

Gülümsedim.Heykelimizin hangi eksikleri olduğuna bakmaya başladım sonra hemen Alexis'e döndüm. "Hımm..heykelciğmiz pürüzsüz mü olur?" Alexis heyecanla kafasını salladı ve aydedenin bazı bölümlerini kazmaya başladı.Elimi aldım ve Alexis'in kazdığı yerlerin tozlarını yere serptim.masadan kalktım ve malzemelerimizin olduğu yere gittim.Kendimede bir gümüş uçlu kalem aldım.Tekrar masaya döndüm ve ayakta durmaya başladım.Gerçekten bu çalışma sonunda ne olacağını merakla bekliyordum.Gümüş uçlu kalemimi aldım ve bazı eksik yerlerini tamamlamaya başladım.Ve heykele tekrar baktım.Alexis kendini çok kaptırmışa benziyordu çünkü aydedenin neredeyse her yerini kazmıştı.Gümüş uçlu kalemin olduğu elini tuttum ve derin bir nefes aldım. "Çokta fazla yaparsan,aydedenin kalitesi düşebilir...yani biraz kötü olur." dedim Alexis beni onaylarcasına kafasını salladı ve gümüş uçlu kalemi masaya koydu.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 11:21 pm

Heykeli düzeltmeye o kadar dalmış olacaktım ki resmen kazımaya başlamıştım. Lara bunu fark etti ve elimi tutarak beni durdurdu. Sonra "Çokta fazla yaparsan,aydedenin kalitesi düşebilir...yani biraz kötü olur." dedi. Haklıydı ; heykelin üzerinde bir sürü toz vardı ve şekiller belirginliğini kaybetmeye başlamıştı. Hemen durdum ve gümüş kalemi bıraktım. Lara kalemle tekrar heykelin üzerinden geçti ve şekilleri belirginleştirdi. Sonra heykeli elime aldım ve tozları silkeledim. Sonra "Eee sırada ne var ? Sadece heykel mi yapacağız, ama tabi sen bilirsin, öğretmen sensin." dedim, gülümsedim ve Lara'nın cevabını bekledim.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 3:02 am

Gülümsedim ve Alexis'e bakarak cevap verdim. "Tabii,Hımm..Bir düşünelim,resim yapmak istermisin?" Alexis hevesle kafasını salladı.Malzemelerin olduğu yere gittim ve dolabı açtım.İçinden birkaç resim kağıdı ile on ikilik boya kutusu aldım.Arkamdan dolabı kapattım ve hızla Alexis'in olduğu masaya yöneldim.Geldiğimde Alexis eline bir kalem almış,resim çizmeye çok hevesli görünüyordu.Derin bir nefes aldım ve yüzüme bir gülücük yerleştirerek Alexis'in yanına oturdum. "Al bakalım." Diyerek Alexis'e kağıtları ve boyaları Alexis'e verdim.

Alexis derin bir nefes aldı ve önüne gelen saçları arkasına attı.Gülümseyerek pembe renkli boyayı aldı.Kağıdın ucuna güzel küçük bir çiçek çizdi.Bakalım başka neler yapacaktı.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 6:23 am

Çok yaratıcı sayılmazdım bu yüzden çiçeğin yanına başka çiçekler ekleyerek güzel bir bahçe yapmak istedim. Yeşil ve tonlarıyla çimler yaptım ve üzerine minik minik çiçekler ekledim. Çiçekler, ağaçlar, mavi gökyüzü ve birkaç hayvan çizdikten sonra uzaklaştım ve şöyle bir baktım. Bence şimdiye kadar çizdiğim en iyi resimdi bu ! Ama galiba Lara aynı şeyi düşünmüyordu. Gözlerini kısmıştı ve pek beğenmemiş gibi duruyordu. "Niye öyle bakıyorsun ?" diye sordum. Ama Lara cevap vermeden fırçayı elimden aldı ve eksik gördüğü şeyleri düzeltmeye başladı. Ne kadar itiraf etmek istemesem de Lara resmi düzelttikten sonra çok daha iyi duruyordu. Lara düzeltmelerini bitirdi ve bana bakarak "Şimdi çok daha iyi değil mi ?" dedi. Düşüncelerimi pek belli etmemeye çalışarak "Eh, birazcık." dedim dik başlılıkla. Lara gülümsedi ve resmi eline alarak "Burada çok iyi duracak." dedi ve tuvali dersliğin duvarına astı. Ben de Lara'ya dönerek "Evet eğitmenim, öğrenmem gereken başka bir şey kaldı mı ?" diye sordum.
Lara Adams
Lara Adams

Alexis Kwon Empty
MesajKonu: Geri: Alexis Kwon   Alexis Kwon Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 10:43 pm

Gülümsedim.Yapacak birşey yok gibi duruyordu.Derin bir nefes aldım ve konuşmaya başladım. "Eğer yapmak istediğin birşey yoksa seni mezun ediyorum,öğrencim." dedim öğrenci kelimesinin üstüne basarak.Alexis ellerini çıptı ve sandalyeden hızla kalktı.Gülümsemeye başladı. "Hımm..Bu konuyu unutmamak için sana biraz malzeme vermeme ne dersin?" Diye sordum Alexis'e.Alexis ile ders yapmak gerçekten çok eğlenceliydi.Dersimiz bittikten sonra akşama kadar burada bekleyecektim.Kimse gelmezse de kulübeme gidecektim.Alexis ile iyi vakit geçirmiştim.Alexis kafasını salladı.Elime biraz beton ve bir kutu gümüş uçlu kalem verdikten sonra gülümsedim ve Alexis'in kolundan tuttum. "Resmi olarak mezunsun." Alexis'in kolundan tuttum ve kapıya kadar uğurladım.Umarım ders için tekrar gelebilirdi.

Alexis Kwon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexis Kwon
» Alexis Kwon
» Alexis Kwon
» Alexis Kwon
» Alexis Kwon-Görevler