Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum

2 posters
YazarMesaj
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum Empty
MesajKonu: Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum   Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:11 am

Long Island'a sık sık uğrar olmuştum. Burası bana huzur veriyordu. Düşüncelerimi toparlamama fayda sağlıyordu. Kafası sürekli bir şeylerle meşgul olan biri olarak, burası kesinlikle kamptaki favori yerimdi.
Boynumdaki kolyeyle oynayarak dalgaları izlemeye başladım. Büyük, küçük, hiç fark etmeden kıyıya çarpıyor ve geri dönüp birbirlerine karışıyorlardı. Biz melezlerin hayatı gibiydi; Zor ya da kolay bir hayat geçirirken birden mitolojik bir yaratığa çarpıp, Melez Kampı'nda birbirimize karışıyorduk.
Ben böyle dalmış giderken biri "Eğer şu anda saldırıya uğrasan, dalgınlığın ölümüne neden olurdu." dedi. Döndüm ve şaşkınlıkla karşımdaki kişiye baktım.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum   Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 11:13 am

Long Island Kıyısı, gerçekten huzur verici bir yer. Olimpos'un gürültüsünden kurtulup kaçabileceğim sayılı yerlerden biri. Kıyıda yürüyüp dalga seslerini dinlemek başımı boşaltmama, öfkemi yatıştırmama yardımcı oluyor. Burada sık sık bazı melezlerle karşılaşıyorum. Onlar da benim gibi burada dolaşmayı seviyorlar. İşte, ilerde başka bir melez durmuş, denizi izliyor. Melezlerle konuşmak hoşuma giderdi. Athena'nın aksine ben onların içindeki cevherleri görür ve onlardan yararlanmasını bilirdim. Yanına doğru yürüdüm. Çok fazla dalmış gibiydi, beni bile fark etmemişti. "Eğer şu anda saldırıya uğrasan, dalgınlığın ölümüne neden olurdu." dedim. O ise dönüp bana şaşkınlıkla bakmaya başladı. Sinsi bir gülümsemeyle gözlerinin içine baktım. ''Aşırı derece dalgındın, herhangi bir saldırıda kesinlikle ölürdün. Siz bu kadar dalgın olmamalısınız, tehlikeli bir devirdeyiz.'' Haklıydım da, nerede olurlarsa olsun bu kadar dalgın olmamalılar. Tehlikeli bir devirdeyiz, kampın sınırları bile onları koruyamayabilir. Cevabını gözlerinin içine bakarak beklemeye başladım...
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum   Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 9:48 am

Ayağa kalktım ve "Haklısınız. Ancak bazen aşırı uyanıklık da ölüme sebep olabilir." dedim. "Nasıl oluyormuş o?" diye sordu. Gülümsedim ve "Mesela en ufak çıtırtıda canavar mı yaklaşıyor acaba, diye silahıma sarılırsam gelecekte paranoyak olurum." dedim. Beni baştan aşağı süzdü ve "Adın ne ve kimin kızısın melez?" diye sordu. Saygıyla eğildim ve "Adım Alexis ve Uyku Tanrısı Hypnos'un kızıyım." dedim. "Peki benim kim olduğumu biliyor musun?" diye sordu. Dimdik durdum ve "Savaş Tanrısı Ares'siniz." dedim. Daha önce görmememe rağmen biliyordum, çünkü saldırı konusunda uyarı yapmıştı. Saldırı=Savaş gibi bir anlam çıkardığımız takdirde, Tanrı Ares olduğunu fark etmek çok da zor değildi.

Tanrı Ares ile Karşılaşıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrı Apollon (büyükbabam)ile karşılaşıyorum...
» Tanrı Ares İle Karşılaşmam
» Bir Ölümsüzle Karşılaşıyorum.
» Tanrı Ares'i görüyorum
» Babam Tanrı Ares mi? Ciddi Olamazsınız...