Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Evime Geliyorum...

YazarMesaj
Dante Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Yeni Evime Geliyorum... Empty
MesajKonu: Yeni Evime Geliyorum...   Yeni Evime Geliyorum... Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 5:20 am

Melez kampına gelmiştim. Epey büyük bir yere benziyordu. Her yerde benim yaşlarımda ve benden küçük birileri vardı. Fakat ben daha önce bundan sonra yaşayacağım yere gitmeliydim. İlk önce orayı bulmalı ve eşyalarımı yerleştirmeliydim. Daha sonra kampı dolaşabilirdim. Zeus kulübesine geldiğimde derin bir nefes aldım. Epey heyecanlıydım. Bay Daniel'in dediği gibi burada kardeşlerim olabilirdi ve onlarla iyi geçinmeliydim. Daha ilk günden onlarla bozuşmayı istemezdim. Büyük bir heyecanla kapıyı araladım. İçerde birisi yok gibiydi. ''Kimse yok mu?'' İçeriden gelen ses ile rahaladım. ''Evet, biri var. Kimsin sen?'' Ben de yavaşça içeri girdim ve sesin geldiği yönde ilerledim. Karşıma orta boylarda biri çıktı. ''Ben Zeus kulübesi lideri Leonard, sen kimsin?'' Sesi biraz ciddi gibi çıkmıştı fakat çekinmemiştim. ''Ben Dante. Zeus oğlu. Yani, kardeşin...'' Adının Leonard olduğunu öğrendiğim kardeşim ofladı ve kalkıp yanıma geldi. ''Ne diyelim? Hoşgeldin. Gel, burada senin için bir yatak var.'' deyip bana bir yatak gösterdi. Ben de hemen bavulumu koydum. Epey yorgun gibiydim. Leonard kısa bir süre beni süzdü ve kafasını sağa sola sallayıp kulübeden çıktı. Eşyalarımı yerleştirdim ve yoldan yeni gelmiş olmanın etkisiyle yatağa uzanıp uyudum...

Yeni Evime Geliyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaza Geliyorum Demez !
» Eski evime gidiyorum .
» Poseidon Kulübesine Geliyorum
» Evime Ziyaretim Ve Bir Lamborghini`ye Sahip Oluşum
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler