Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım...

2 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım... Empty
MesajKonu: Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım...   Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım... Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 10:35 pm

Kampta gezinirken Dionysos kulübesi gözüme takıldı.Burayla hiç uğraşmamıştım gayet sakinlerdi.O anda içeriyi merak ettim ve başımı uzatıp
"Kimse var mı?"dedim.Ses yoktu.İçeriyi gezmeye başladım. Birden bir ses geldi. Sese doğru bir adım attım ve o sırada bir kılıç yüzümü sıyırdı.Çok korktum.
"Heyy manyakmısın sen,kulübede canavar avlanır gibi davmanmamalısın helede misafir varken!" dedim.Haksızdım ama bu muamelede fazlaydı.
"Pardon ama hırsız gibi girdin"dedi
"İyi bir daha ki sefere yumruklarla dal! Sadece merak ettim. Neyse ben Crist."dedim.Gerçekten güçlüylü ve eğer bana yumruk atarsa heralde komalık olurdum.Bir ara arenaya davet etmeliydim.Off Manathanı da çok özlemiştim.
"Bende Kevin"dedi.Elini sıktım.
"Ya ne diyecektim boş musun?"Manathana gidecek birini bulmuştum galiba..
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

MesajKonu: Geri: Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım...   Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım... Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 11:04 pm

Birisi Kimse Var mı ? diye sormuştu . Bende kılıcımı çektim ve kapıya doğru salladım . Aynı ses "Heyy manyakmısın sen,kulübede canavar avlanır gibi davmanmamalısın helede misafir varken!"demişti. E ama kulübeme giriyordu. "Pardon
ama hırsız gibi girdin"
dedim ona. Sanırım birini öldürüyordum 2 dakika önce.. "İyi bir daha ki sefere yumruklarla dal! Sadece merak ettim. Neyse ben Crist her şeyi bir anda unutmuştu. O zaman bende unutmalıydım.Ona gülümseyerek Bende Kevin dedim. Elini sıktım. Sonrasında bana "Ya ne diyecektim boş musun?" Aslında dersim vardı. Ama dersi
umursamıyordum. Çünkü içimden bir ses macera başlıyor diyordu.Ona gülümseyerek Boşum dedim. Bana gülümseyerek Manhattan’a gitmek ister misin ? diye sordu. Neden olmasın ki.. Belki annemle bile karşılaşabilirdim. Ona Neden olmasın
dedim . Bana hazırlanmamız gerektiğini söylediğinde yandığımı anlamıştım. Çünkü eşyalarım çok dağınıktı.Tamam anlamında başımı salladım.Crist hemen koşarak kulübesine gitti.Hemen hazırlanmaya başladım. Hazırlanmam bittiğinde Crist’i beklemeye başlamıştım. Ama bu bekleyiş çok uzun sürmüştü.Crist çıktığında hemen ahırlara gittik.Pegasuslarımızı çıkardığımzda Mor Leke’ye şeker verdim.Bir anda kişnemeye başladı.Ona gülümseyerek Crist’in pegasusunu takip etmesini söyledim.Neredeyse 15 dakika sonra varmıştık Manhattan’a. Manhattan’ı havadan görmek güzeldi.Ama
bir şey hariç.Meydanda kocaman bir canavar vardı.Crist’e baktığımda silahını çekmişti.Bende hemen çektim.İşte maceramız başlıyordu.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım...   Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım... Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:51 am

Canavar mı? Çekiyorum galiba..Okumu gerdim ve fırlattım.Ama bu sadece canavarın bizi görmesini sağladı.O an aşşağ inmek istedim.Evet canıma susadım ben.Kevin bağırıyordu ama anlamıyordum.Oklarımı ard arda atıyordum.İksir arıyordum ceplerimde buralarda olmalıydı.Öldüren yakan ve acı çektiren diye ayırmıştım.Aman tanrım! Ne kadar aptalım. Kulübede bıraktım.Lanet olsun!Oklarım azalıyordu.Kevin ise yorulmaya başlıyordu.Koşarak öne doğru eğildim.Savurduğu kılıç boynumu kesiyoru.
"Beni bu kadar öldürmeye meraklıysan kampta yapmayı dene burda değil"diye bağırdım.
"Pardon"dedi.Evet onu arenaya çağıracaktım.Neymiş gücü görelim.
Pegasusuma bindim.Olabildiğince yükseğe çıkarak.Oku nişan aldım Angel e hızlı olmasını söyledim.Canavara doğru hızla uçarken en yakın mesafeden oku bırakmalıydım.Yeteri kadar yakına gelince oku saldım fakat sert birşey bana çarptı.Yere yapıştım.Şifa gücüm artık benim işime yaramalıydı.Düşünmeye başladım.İyileşip ayağa kalktığımı.O an vücudum güçle sarsıldı.
"Eee sana bi kahve ısmarlıyım artık"dedim ve güldüm....

Manathan fazla mı toplu, hadi dağıtalım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fazla Cesaret
» Başıma en fazla ne gelebilir ki?
» Fazla Merağın Sonu.
» Hadi ama!Dostlar
» Hadi Temizleyelim