Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hadi Temizleyelim

4 posters
YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 7:36 am

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Hector, Rob ve Stell

Kulübe temizlik denetlemesine 1 gün kalımıştı.Artık kardeşlerim Stell ve Rob ile birlikte kulübemize bir çeki düzen vermemiz gerekiyordu.Neyseki Stell ve Rob bu konuda benden daha tecrübeliydi.

Rob ve ben aslında temizlik yapmayı hiç istemiyorduk.Bulaşık yıkamamak için mecburen yapmak zorundaydık.

Öncelikle herkes kendi yatağının etrafını süpürdü ve yatağının etrafını düzeltti.Rob ve bizim yataklarımız sade dururken Stell'in yatağı fiyakalıydı.Stell yataklarımıza baktı ve kendini gülmemek için zor tuttu.

"Gerisini bana bırakın" dedi.Nede olsa o bizden daha iyi dekorasyon yapabiliyor.

Ben ve Rob birkaç saat gezip geldik ve kulübeye adımımızı atar atmaz ağzımız açık kalmıştı.Stell harikalar yaratmıştı.Stell odamızı ateşli bir duvar kağıdı ile kaplamıştı.Hepimizin yatağının baş ucunda birer Hades Heykelciği vardı.Biz kapıdan girer girmez:

"Silahlarınızı baş ucunuza koyacaksınız tabi denetleme günü" dedi.Rob'da ben de tamam anlamında başımızı salladık.

Tek bir yeri atlamıştık.Gardolaplarımız hızlı ve düzgünce toparladık.Sanırım denetlemede iyi bir puan alacağız.Tabi bu Athena'nın görüşüne bağlı.
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:18 pm

(Rpout: Hector sağol kardeşim, tam rp yazmaya girmiştim senin yazdığını gördüm süper oldu bu Very Happy )
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:29 pm

Önemli değil Rob.Zaten görevlerin içinde var...
Robert Harris
Robert Harris

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:36 pm

Bundan sonra hep değişmeli yapalım, üç kardeş olduğumuz için şanslıyız Wink
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:37 pm

Bencede Rob.. Very Happy
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:03 am

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 2:45 am

Sağol Hec, sen olmasan yanardık Smile sonraki kulübe temizleme rp sini ben yazarım, bu da benden olsun Smile
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 2:54 am

Öneli değil Stell.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 4:25 am

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Stell, Hec ve Robyn

2. DENETLEME İÇİN

Antrenmanlarla geçen zorlu günlerden biriydi o gün. Okçuluk alanında neredeyse vurulacak, kano gölünde neredeyse boğulacak ve Zeus'un yolladığı drakonla çarpışırken neredeyse yok olacaktım ama şu ana kadar hayatta kalmayı başarmıştım. Tam akşam yemeğine kadar biraz dinleneyim derken odanın içinde adım atılacak yerin olmadığını fark ettim. Daha geçen hafta toplamıştık ya! Ve denetleme yarındı! Birisinin bir şeyler yapması gerekiyordu. Hector ve Robyn hala çalışıyor olmalıydılar. Bu yüzden kollarımı sıvadım ve o yorgunluğa rağmen işe koyuldum. Öncelikle kıyafetlerimizi toparladım. Sandalyeye, yataklarımızın üstüne, hatta yerlere bile düşmüştü kıyafetlerimiz. Hepsini alıp bir sepete doldurdum. İşim bittikten sonra onları yıkamaya götürecektim. En azından ortalık biraz boşalmıştı.

Sonra yine etrafta bulunan kişisel eşyalarımızın her birini dolaplarımıza kaldırdım. Birazcık toz aldım ve camları sildim. Geçen sefer duvara yapıştırdığım duvar kağıtları çoktan yırtılmıştı. Bir haftada bunu nasıl başarabiliyoruz diye kendime sormadan edemedim. Yatağımın altında sakladığım ikinci duvar kağıdını çıkarttım. Bunun üzerinde kurukafalar ve aynı diğri gibi alevler vardı. Çok daha kaliteli, çok daha korkutucuydu.

İşim neredeyse bitmişti. Ama bir şeyi atlıyordum. Bir Hades kulübesi için fazla neşeliydi burası. Sanırsınız ki Artemis kulübesi...

Ortam korkutucu olmalıydı. Çok uğraşmama gerek kalmadan bana doğum günümde armağan edilen iskeletleri alıp odaya yerleştirdim. Öncelikle her birimizin yatağının dört ucunada birer kafatası koydum. Pencerelerin etrafınıda uyluk kemikleriyle döşedim. Hades heykelciklerimizi iyice temizledim ve tekrar başucumuza koydum. İşim bittiğinde de kulübenin çıkışından eserime baktım. Korkutucuydu! Bu harika olmuştu.

"Vay canına, buraya Hades'in dekorasyoncusu mu geldi?" dedi o sırada odaya giren Robyn. Gülümseyerek:

"Evet, nasıl olmuş? Beğendiniz mi?" diye sordum. Hector ve Robert resmen ağızları bir karış açık etrafı inceliyorlardı. Hector yatağının kenarındaki kafatasına dokunurken:

"Beğenmek mi? Harika olmuş Stell" dedi. Robyn'de duvarlara bakıyordu.

"Sen mimar olmalıymışsın" dedi. Mutlu olmuştum. En azında bu hafta da bulaşıkları biz yıkamayacaktık...

Athena
Athena

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 6:51 am

Stell, mesajının burada olduğunu unuturum ben, yeni başlık açıp yaz istersen Smile
http://olimpos.my-rpg.com
Robert Harris
Robert Harris

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 8:13 am

Küçük cadı ellerine sağlık Smile Eh artık haftaya da ben yazarım Razz
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 8:30 am

Pardon tanrıçam, düzelttim Smile Sağol abicik, sonraki temizlikte senin ellerinden öper Razz
Robert Harris
Robert Harris

Hadi Temizleyelim Empty
MesajKonu: Geri: Hadi Temizleyelim   Hadi Temizleyelim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 12:51 am

Eh, el mahkum bir sonraki hafta ben yazacağım artık Very Happy

Hadi Temizleyelim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi ama!Dostlar
» hadi sohbete koşturalımmm
» Hadi Hırsızlık Yapalım
» Drahmi mi? Hadi ama! Ben Hermes'in çocuğuyum.
» Hadi Bana Yağdım Edin.