Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7 Empty
MesajKonu: Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7   Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7 Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:39 am

Ceza Tarlaları'ndan Poseidon'un Sarayı'na gitmek pek mümkün değildi. Zamanımız çok kısıtlıydı, Artemis de gitmişti. Nasıl yapacağımızı düşünürken Hades'in dört melezine baktım ve yanlarına gittim. "Robyn, Stell siz tecrübelisinizdir; buradan nasıl Poseidon'un Sarayı'na gidebiliriz?" Stell gülümseyerek yanıt verdi. Hiçbirimizin aklına gelmeyen ama aslında çok kolay bir yoldu bu. "Gölge yolculuğu? Gölge yolculuğu sizi yer altından kurtarır ama denize karışmam. Biraz mideniz bulanabilir ama değer sanırım. Ne dersiniz?" diye sorunca Yon'a bakarak gülümsedim. "Tamam Stell, haydi. Buradan siz de kampa dönersiniz." dedim. Robyn de kafasıyla onay verince hep beraber ne olduğunu anlayamadan yeryüzüne gelmiştik. Midem bulanıyordu ama kusacak kadar değil. Hades çocuklarına minnetlerle teşekkürlerimizi sunduktan sonra Yon'a baktım. "O zaman ışık hızı." dedim Yon'a elimi uzatarak. Ve beraber önce denize atladık ve hızlı bir biçimde Poseidon'un Sarayı'nda kendimizi bulduk. Nefes almamız gerekiyordu ki biz Rose,Lia,Tom,Step veya Percy bile değildik. İki okçu beraber Poseidon'un Sarayı'na girerken nefeslerimizi tuttuk ve koşarak taht odasına çıktık. Taht odasına girmek için bir sürü kez görevlilerle karşı karşıya geldik ve sonunda Poseidon'un Sarayı'na vardık. Yanında dört meleziyle beraber bizi izliyordu. Babasının yanında duran Rose'a el salladım ve ardından Poseidon bize bir şeyler yaparak nefes almamızı sağladı. Poseidon'un önünde eğildim. "Affınıza sığınarak buraya geldik, Tanrı Poseidon." dedim Poseidon'un bağırmasına fırsat vermeden. Bir günde iki azar yeterdi bize.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7   Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7 Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:51 am

Anlaşılan Poseidon bizi bir dinlemek istiyordu. Yoksa o kadar galon suyun altında değil bin parçaya milyon parçaya ayrılırdık. Ayrıca denizin bu kısmına kadar ışıkta çok az olduğu için çok fazla güç harcamıştım. Bilirsiniz ışık suda kırılır. Her neyse Poseidon'un taht odasına girdik ve eğilirken nefes alabildiğimi anladım. Poseidon zeki biriydi ve tehlikelerin ne olacağını görüyordu. Ama bu bizi dinlemek zorunda olduğu anlamına da gelmiyordu. Sat Poseidon'un bize kızmaması için hemen konuştu."Affınıza sığınarak buraya geldik, Tanrı Poseidon." dedi. Poseidon kafasıyla onayladı ve devam etmesini istedi. " Biliyorum kardeşiniz ile bir kavga içerisindesiniz ama sizin kavgalarınızdan önce gigantlar geliyor. Bu nedenle Çocuklarınızı yani melez olanları melez kampına geri götürmeliyiz" dedi Sat. Hemen lafa girmişti. Poseidon düşünüyordu. Hades gibi çocuklarının akıllarıyla oynamamıştı çünkü çocuklar kendi aralarında tartışıyorlardı. Poseidon " Bakın melezler ben kavga ediyorum ve iyi bir amaç uğruna ediyorum ama Gigantlar geliyorsa bu kavgaya biraz ara verebilirim fakat çocuklarımı onların rızası olmadan alamazsınız" dedi. Sat'a baktım ardından Çocuklara baktım. Hepsi bir karasızlık içerisindeydi. Sonunda Rose konuitu. " Ama o benim babam onu terk edemem" dedi. Ben ağzımı açtım ve kapattım aynısını tekrar yaptıktan sonra ağzımdan sadece " A-ama..." çıktı. Şimdi tanrıyı değil çocukları ikna etmeliydik.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7   Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7 Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 5:36 am

Rose, en güvendiğim ve ilk tanıştığım Poseidon kızı. Babasının yanında duruyordu ki bu tüm çocuklarının Poseidon'un yanında duracağı anlamına geliyordu çünkü Rose onların liderleriydi. Babalarının yanında durmalarını anlıyordum ama birilerine bunu anlatmamız gerekirdi. En çömezlerini seçmeyi planlıyordum, ama en çömezleri Tom'dan çömez değildi. Poseidon'dan bir kafa sallamasıyla izin aldıktan sonra Tom'u kenara çektim. "Selam Tom. Sanırım Mitchie'nin bizi tanıştırmasından beri görüşmüyoruz. Eee, nasılsın?" diye başlayarak konuya girdiğimde Yon da Set'le konuşuyordu. Tom bana kekeleyerek cevap verdi, çünkü olabildiğince avcı halimle konuşmaya başlamıştım; yani erkeklerden nefret eden ve biraz da kibirli bir tavırla. "İyiyim Satellite, sen?" diye sorunca gülmemek için kendimi zor tuttum. Yeni tanışmış olsak bile insanlar bana Sat derlerdi, genelde ellite sadece formalite icabı olurdu. "Ben de iyiyim Tom. Olanlardan haberin vardır sanırım. Yani bizimle beraber kampa geliyorsun. Ablaların ve abin de peşinden." dedim sinsice bir gülümseme koyarak suratıma. Tom diğerlerine baktı. Kafasını iki yana hayır anlamında salladı. Bunu yapınca sinirlenmiş havasına bürünerek okumu Tom'a gösterdim. "Bilirsin acımam." dedikten sonra bir süre düşünmesi için onu yalnız bırakarak Lia ile Rose'un yanına gittim. "Kızlar, bugün süpersiniz." diyerek başladım konuşmama. Onları kandırmak değildi amacım, zaten kandıramazdım. Bir süre muhabber ettikten sonra Tom'a döndüm. Gülümsedim, o da zorla gülümseyince oğlunun babasına ve kardeşlerine karşı gelişini ve bizim yanımızda gelecek olma hikayesini büyük bir zevkle dinlemeye başladım.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7   Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7 Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 7:05 am

Sat zorla çaylak çocuğu ikna etmişti. Bende Step ile konuşuyor onu medenice ikna etmeye çalışıyordum. Ama Nuh diyor peygamber demiyordu. Gıcık olmuştum o sırada ona bir yumruk geçirmek istiyordum ama Poseidon ani bir sinirle beni buharlaştırabilirdi bile. Staphan'ın ikna etmenin tek yolu Rose'u ikna etmekti. Oda biraz zordu. Ama Rose akıllı biriydi. Ne olduğunu er yada geç anlayacaktı. Bunun hemen olmasını diliyordum. Sat sürekli bir şeyler diyordu Rose'a ama kafasını yana sallayıp duran Rose Sat'ı pek dinler gibi bir hali yoktu. Tom Sat'ın zoruyla babasına bir şeyler söylemeye çalışıyordu ama Rose bağırdı. " Hayır Tom, burada kalıyoruz. " dedi. Tom rahatlamıştı. Hemen kardeşlerinin arkasına Sat'ın onunla teke tek konuşamayacağı bir köşeye geçti. Bağırmak istiyordum. Poseidon'un Sat'a ve bana zarar vermeyeceğinden emin olsam hemen bağıracaktım ama emin olamıyordum ama şansımı denemeye karar verdim. " Rose beni dinle burada babandan taraf olduğun için kalıyorsun. Ama böyle bir taraflaşma yok." Rose bana sertçe bakıp " Sen öyle san neler dönüyor bir bilsen" dedi bana. " Senden daha fazlasını biliyorum. Olimposlar tek taraf, anlamıyorsun bunun dışında seçebileceğin tek taraf Gigantların tarafı. Eminim seni memnuniyetle kabul edeceklerdir onlara katılabilirsin. Ama eğerki bizim tarafımızdaysan babanın sarayında uyuklaman bizim işimize hiç yaramayacak." dedim. Sesimin şiddetini arttırmış ve sonunu çok sert söylemiştim. Rose'un yüzü allak bullak olmuştu. Sonunda Rose konuştu. " Pekala geleceğiz kardeşilerimle ben orada olacağız. " dedi. Lia baştan beri gelmek istiyor gibiydi o sevinçle gülümseyip Sat'a sarıldı. Ardından Rose konuştu. " Baba bizi melez kampının meydanına gönderebilir misin? Geri dönmenin zamanı geldi." dedi. Poseidon baştan beri bir şey dememişti ellerini salladıktan sonra kendimi meydanda buldum. Yolculuğun başından beri uğraştığımız bütün melezler oradaydı.

Rp bitmiştir. Kamp meydanında Son.

Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 7
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 6
» Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 8
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 3
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage