Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2 Empty
MesajKonu: Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2   Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2 Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 6:38 am

Yon'un fikri üzerine önce Las Vegas'a, minik tanrı çocuklarını bulmaya gidecektik. Ardından kampa dönerek kamptaki melezleri bilinçlendirebilirdik; böylece iki güçlü tanrıya hak veren melezler ortadan kalkabilirdi. Hatta Las Vegas'tan birkaç yarı tanrı kardeşimi de getirip, onlara örnek gösterebilirdim. Onların sizden daha fazla hakları var Zeus'u istememekte. Zeus onlara kampta bile yer vermedi. Ama onlar yine de Zeus'un tarafında, ya siz? diyerek onları etkileyebilirdim. Böylece görev kolaylaşabilirdi, direk kamp meydanına gidip anlatmak varken örnekler göstererek anlatmak daha inandırıcı olabilirdi. Bu yüzden Las Vegas'a geçip, oradan da kardeşlerimi Zeus'un tarafına geçirebilir, sonra da Poseidon ve Hades'in çocuklarını da alarak ve melezleri kano gölünün veya ormanın çevresinden toplayarak kamp meydanına çağırırdık ve ikna etmeyi denerdik. Poseidon ve Hades çocukları bile babalarının tarafını tutmazsa onların ne haddinedir ki?

Yon'la beraber Thalia'nın ağacının oraya vardığımızda etrafta kimsecikler yoktu. Biraz daha bakındıktan sonra konuştum. "Sanırım güvendeyiz, pegasusları çağıralım." dedim ve Plüton'u çağırdım, gelmesini beklerken bu görevde de peşimize canavar takılmamasını diliyordum. Bari bu kadar az canavarla savaşılması gerekn bir görevde karşımıza çıkmayıverselerdi.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2   Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2 Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 7:35 am

Thalia'nın ağacının biraz ilerisindeydik. Güzel bir mekandı doğrusu. Burada planımızla ilgili son rütuşları yaptıktan sonra pegasuslarımızı çağırdık. Ne yazık ki Sat'ın ki benimkinden önce geldi. Benimki de ondan 10 sn sonra gökte gözüktü. İçimden bir küfür savurdum. Sat bana ben kazandım bakışını attı ki beni kızdırmıştı ; ama gülmeme de engel olamadım. Razz
Bura da havalanmak yerine biraz daha ilerlemeye karar verdik. Burası melez kokularının en yoğun olduğu yerdi ve canavarlar özellikle burada buharlaşmayı severdi. Biz böyle düşünmüştük ama yanlış düşünmüşüz ne yazık ki. Biraz ilerledikten sonra Tanrı Hades'in sesini duyar gibi oldum çünkü karşımızda 3 tane cehennem tazısı duruyordu. Cehennem tazıları hiç dost canlısı tazılar değillerdir. Sat'a baktım gülümsedim, canavarları severdim. En azından beni yenebilecek kadar güçlü olmadıkları sürece.

Yüzüklerime dokundum. Ellerimde aşina olduğum kılıçları hissedince saldırıya geçtim. Aynı şeyi Sat'ın da yaptığını gördüm. Elindeki kızıl kılıçla saldırıya geçmişti ve gerçekten korkunç gözüküyordu. Şimdi işimiz yoktu, cehennem tazılarıyla oynayacaktık.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2   Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2 Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 7:56 am

Görevimizin orta yerinde bu cehennem tazılarının çıkması bizi sekteye uğratmıştı. Daha Las Vegas'a gidip oradaki kardeşlerimi bulmam gerekiyordu! Şimdi maalesef bu minik canavarlarla uğraşmak zorundaydım. Ama neyse ki cehennem tazılarıyla daha önce birkaç kez dövüşmüşlüğüm vardı, yoksa halim zor olabilirdi. Elimdeki kılıçla yani Kan Hırsızı'yla cehennem tazılarının üzerine yürümeye başladım. Ama bu yaratıklar gereğinden fazla hızlıydı, arkalarından koşturmak zorunda kalıyordum. Sonra bir an duraksadım. Ben bir avcıydım, kılıcım olmasa bile ok ve yayım vardı; hava atmak gibi olmasın en deneyimli okçuydum Ange'den sonra; ayrıca en deneyimli avcı olduğum için oklarımı kullanabilirdim. Kendi kendime gülümsedikten sonra yayımı gerdim ve okumu fırlattım. Birkaç kere ok fırlattıktan sonra cehennem tazısı toz oldu. Gülümsedim ve Yon'a baktım. "Yon biraz daha acele etmeliyiz, vaktimiz daralıyor. Bu yaratıklara ayıracak değerli tek saniyem yok." dedikten sonra ok fırlatmaya devam ettim. Bu canavarlar beni gerçekten sinirlendiriyorlardı. Oklarımın tadına bakmayı sonuna kadar hakkediyorlardı.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2   Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2 Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 5:50 am

Eh cehennem tazılarını kısa sürede halledip pegasusların üzerine atladık. Las Vegas'a kadar gidecektik. Bir tehlikenin gelmemesini umuyordum daha çok yol vardı ama ne de olsa havada uçan çok fazla yaratık yoktu. Tabii ejderhalar dışında ama onlardan daha önce hiç görmemiştim. Görmekte istemiyordum yeterince korkunçtular. Uzun bir süre uçtuk. Pegasusları her yarım saatte bir dinlendirmek zorunda kalıyorduk ki geçen sefer indirdiğimizde bir çayırın ortasına iniş yapmıştık. Orada hiç bir şey yoktu ama eğer bir atsanız orası bir cennettir. Kaç saat olduğunu hatırlamadığım bir sürede ha uyuyarak ha muhabbet ederek Las Vegas'a vardık. Sat buraya daha önce gelmişti ve kardeşlerininerede arayacağını biliyor gibiydi. Pegasusları gönderdikten sonra sordum.

" Ne yapacağız ilk nereye gidiyoruz Sat ? " dedim. O önce biraz düşündü ardından cevap verdi. " Az kaldı bekle" Bunu dedikten sonra yolda hiç konuşmadık. Sat biraz tedirgindi. 15 dk kadar yürüdükten sonra bir cafe gibi bir yere vardık. Ama buradaki yer karanlık ve kapalıydı. Kapıyı Sat notalı bir biçimde çaldı. Üç kere hızlı 2 kere yavaş 3 kere hızlı. Harikaydı doğrusu kim bilir mors alfabesinde ne demekti. Sat sanki aklımı okumuş gibi " Sadece bir şifre" dedi. Bunu söyledikten sonra kapı içeriden açıldı. Burası klasik köy kahcesi gibiydi. Tıklım tıklım canlı ve sıcak. Ama içeridekiler insan değildi ki melez olduklarına dair katanamı ortaya koyup bahse girerdim.

Burada ki Rp bitmiştir. Las Vegas'ta devam edilecek !!

Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 4
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 5
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 3
» Melezleri İkna Etme Özel Görevi / Yondaime Hokage & Satellite Morgan / 6