Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ok atmayı öğreniyorum =)

YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Ok atmayı öğreniyorum =) Empty
MesajKonu: Ok atmayı öğreniyorum =)   Ok atmayı öğreniyorum =) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 4:16 am

Görev:Okçuluk Alanı
Yer:Okçuluk Alanı
Kimler:İstediğin herkez

Avcılar ve Apollon'un çocukları ok atmada çok iyiler neden bende çalışıp iyi olmayayım ki! Diye iç geçirdim.Hemen Ange'nin kulübesine gittim.Ve bana okçuluğu öğretebileceğini sordum.Şaşırdı,

''Tabi!'' Dedi.

Birlikte okçuluk alanına gittik.Önce o gösterdi.Tam ortadan vurdu.Ne güzel ok atıyordu.Bana,

''Hadi şimdi sıra sende!'' Dedi.

Konsantre olmaya çalıştım ve oku attım.Aman tanrım ilk defa bu kadar güzel atmıştım.Ancak tam ortadan atamamıştım.Bana,

''Vovv! Bir Demeter çocuğu için oldukça iyi!'' Şaşırdım.Açıkcası olumlu yanıt beklemiyordum.

''Şaka mı yapıyorsun sen!Çok kötü attım!''
Dedim.Bana baktı.

''Sana göre öyle şimdi beni izle.'' Dedi.Ve tam ortadan vurdu.Onun yerinde olmak için neler vermezdim ki!Ona,

''Vay canına süper atıyorsun.Bunu nasıl beceriyorsun!'' Diye sordum.

''Bu kolay,sanki ok olacaksın onu sen gibi hissedeceksin işte bukadar!'' Dedi kolayca tabi onun için kolaydı.Benim yerimde olsa ne yapardı acaba!

''Ben şimdiden umudumu kestim!'' Dedim ve ona baktım.''Bence burada bırakalım.'' Uzaklaşmaya başladım.

''Emi!hadi ama gel buraya uğraşmadan yapamazsın!'' Dedi.Çok kötü bağırıyordu.''Hadi ama Emi! Hemen bırakamazsın!''

İşte ozaman duraksadım.Arkama baktım.Ve Ange'nin yanına gittim.Elinden oku aldım.Ve attım.Oku yere attığımda Ange'nin bana şaşırarak baktığını gördüm.Ve attığım yere baktığımda tam ortadan attğımı gördüm.Aman Tanrım başarmıştım!

''Yehu! başardım.Ben başardım!'' Diye bağırdım.

Koşarak kulübeme gittim.Çok mutluydum.Bu anımı günlüğüme yazdım.Ve tekrar dışarı çıktım.Bu haberi herkeze anlatmak istiyordum.

http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Ok atmayı öğreniyorum =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okçuluğu öğreniyorum :)
» Kim olduğumu öğreniyorum
» Susuz, Bir Hiç Olduğumu Öğreniyorum!
» Melez Olduğumu Öğreniyorum
» Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum!