Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum!

2 posters
YazarMesaj
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum! Empty
MesajKonu: Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum!   Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum! Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 9:46 am

Kulübede otururken Luke yanıma geldi. Kendini koltuğa atıp "Naber kardeş?"dedi. İyiyim diye geveledim. Halbu ki hiç iyi değildim! Canımı canavarlardan kıl payıyla kurtarıyordum. Gerçi şu Central Park'ta başıma gelenleri düşünecek olursak... O %40'lık şansım bile uçuyordu. Televizyon izleyen Luke'a dönüp "Luke, beni eğitir misin? Daha doğrusu bir kaç hareket gösterir misin? Aramızda en kıdemli sensin."dedim. Her ne kadar bunu ona karşı söylemek biraz can sıkıcı olsada, gerçek buydu. Kumanda elinde, kanalları değiştirirken "Olabilir. Bundan çıkarım ne olacak?"dedi. Gülmeye başlayıp "Bak ahbap sana 'kıdemli' dedim. Benden daha fazlasını bekleme."diyip gülmeyi kestim. Bir süre beni süzdükten sonra "İyi öyle olsun. Genede bir PSP oyunu falan iyi giderdi. Neyse, birazdan Kano Gölünde ol."diyip ayağa kalktı. Nereye gidiyorsun dememe fırsat kalmadan gitmişti. Luke'u bazen kıskanmıyor değildim. Onun saniyede alacağı mesafeyi ben 5 dakikada alacaktım. Uflayarak ayağa kalkıp kulübeden çıktım. Kano Gölüne vardığımda kimse yoktu. Birkaç saniye sonra arkamda Luke belirdi. Bir elinde zırh, diğerinde de dondurma tutuyordu. Zırhı bana attı "Giy bunu."diyip dondurmasını ambalajından çıkardı. Sessizce ona 'obur' dedim. Zırhı üstüme geçirip belimden sarkan Excalibur'u kınından çıkardım. Luke anında başını iki yana sallayıp "Kılcı çıkarırken biraz artislik yapmalısın."dedi ve bana nasıl olacağını gösterdi.
Luke Winchester
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Hermes'in Çocuğu/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Luke Winchester

MesajKonu: Geri: Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum!   Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum! Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 9:48 pm

Gerçekten iyiydi fakat savaşırken çok ciddi görünüyordu. Biraz eğlenceli ve meydan okuyan olması gerekliydi. Seth'e baktım ve dondurmamdan bir parça aldım. Bana ''Hadisene ne göstereceksen göster'' der gibi bakıyordu. Bende belimde asılı olan kılıcmın kabzasını kavradım. Havada büyük bir kavis yapacak şekilde savururarak Seth'e doğru tuttum. Konuştu'' Bu mu yani? Artistik çekiş?'' ne? Bence gayet artistikti. Sinirlendirmişti bu beni. Fakat gerçek bir sinirlenişten ziyade kardeşime olan sevginin bir meydan okuyuş tarzı olarak ortaya çıkan bir hiddetti bu. Demek öyleydi? Hareketlerimi beğenmiyordu. Seth'e bakıp,''Evet, beğenmedin galiba? Ama bunu beğenmen gerekmiyor, hadi sakdır bana!'' hemen saldırma emri vermeme şaşırmıştı. İlk önce temel hareketleri göstereceğimi sanıyor olmalıydı. Bence en iyi öğreniş biçimi öğrenciyi baskı alında bırakarak ona daha iyisini yapabilmeyi göstermekti. Hemen üstüme atıldı. Bana daha ulaşmadan arkasına geçip ağır bir tekme geçirdim ona. Yerden kalkıp bana baktı ve hiddetle, ''Bu hile sayılır!'' ona baktım. Çaresiz bir biçimde bana lanet okuyordu. Aldırmadan konuştum, ''Rakibin ne kadar hızlı olursa olsun onun hareketlerini önceden tahmin edip o zaman hareketini yapman gerekir.'' anladığını umuyordum. Dondurmamı uzatıp ona gel işareti yaptım. Saldırıya geçti.
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum!   Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum! Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 4:04 am

Bu çocuk tam bir gıcık! Yahu o kadar hızda birini nasıl durdurabilirim! Sırtım hala sızlıyordu. Kılcımı yere bastırıp ayağa kalktım. Bu en az 6. düşüşümdü. Luke sırıtarak kılıcıyla havada daireler çizdi. Eh, madem o hile yapıyor, benimde yapmam da bir sakınca görmüyorum. Excalibur'un kabzasını sıkıca kavrayıp "Şovalyeler." diye mırıldandım. Bilekliğim yuvarlak şeklini alırken Luke'un üstüne atıldım. Gözümü açıp kapamam kadar bir süre anında arkamı döndüm. Luke kalkanımın üstüne tekme atmıştı ve yerdeydi. Biraz uğraştan sonra ayağa kalkıp "Asıl senin yaptığın hile!"diye bağırdı. Anlaşılan kalkanım Fossil ona iyi bir darbe geçirmişti. Ona sırıtmakla yetindim. Luke ayağa kalkıp kayboldu. Lanet olsun! Gene yerdeyim! Sinirle ayağa kalkıp "Hadi ama! Alt tarafı bir kez biz yenelim dedik."dedim. Sırıtarak "Şimdi acımak yok. Gel hadi!"diyip kılıcını bana doğrulttu. Tamam, Luke kesinlikle arkadamdan tekmeyi basmaya bayılıyor. Eğer kılcımı savurduktan sonra arkama dönüp kalkanımı doğrultursam şansım artar. Savaşçıl bir bağırışla üstüne atladım. Kılıçlarımız havada çarpıştı. Geri çekilip kalkanımla vurmaya çalıştım ama ben görmeden arkama geçip beni itti. Hızla Fossil'i arkama doğru savurdum. Ama yoktu. Etrafa bakınarak olduğum yerde kalakaldım. Nereye gitti şimdi bu? Tetikte beklemeye başladım ve BAM!

Birkaç Kıyak Hareket Öğreniyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni hareket buluyorum...
» Kim olduğumu öğreniyorum
» Okçuluğu öğreniyorum :)
» Ok atmayı öğreniyorum =)
» Atlas'a karşı ==> Hareket edemese bile zararlı bir titan-tanrı...