Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçış Zamanı

YazarMesaj
Zack Care

Zack Care

Kaçış Zamanı Empty
MesajKonu: Kaçış Zamanı   Kaçış Zamanı Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 8:24 am

6- Kamptan kaçıp New York'taki evinize gideceksiniz.
Mekan: New York
Katılacaklar: Sen. (isteğe bağlı: pegasusun veya bir arkadaşın.)

Kulübedeydim,annemi düşünmekten çıldıracaktım.Aklıma New York'a gitmek geldi.Zaten Shooter'da uçmak istiyordu.Bu fırsatı kaçırmamalıydım.O gün hiç birşey olmamış gibi dolaştım akşam yola çıkıp sabah geri dönecektim.Ama ilk uçuşumu yapacaktım.Akşam yemeğini hızla yedim ve kulübeye çekildim.Hazırlıkları yapıyodum.Anneme herşeyi anlatmak istiyordum.Annem çok sevinecekti bundan emindim.Yanıma pek birşey almadım.Herkes uyudu.Ben kardeşlerimi rahatsız etmeden yavaşca kulübeden çıktım.Büyük evin ışıkları hala açıktı bu yüzden hızla ahıra dooğru ilerledim.Ağaç nemfleri bile uyumuştu.Yavaşca ahıra girdim.Shooter kişneyip hoplamaya zıplamaya başladı.Ben kafasını okşadım susmasını söyledim.hooter ne yapacağımızı anlamıştı aferin oğlumdedim ve ahırından çıkardım.Ve üstüne binmeye çalıştım.İlk denememde düştüm Shooter 2 . binişimde eğildi ve yardım etti.Ben.. biraz korkmuştum.Ne kadar yükseğe çıkacaktım.Shooter'a hadi dedim ve koşmaya başladım.Bir süre sonra havalanmaya başladık.New York'a dedim.Anlamıştı.Ve yükseldi ben aşşağı bakamıyordum.Bir süre sonra uyumuşum.Ben düşmeyeyim diye manevralar yapıyordu.Shooter'ın kişnemeleri ile uyandım.New York'ta bir binanın üstündeydik.Ben adresi söyledim bir an durdu ve uçmaya başladım.İçimden bunlar ne akıllı hayvanlar dedim.Evin bahçesine inmiştik.Bizim evin ahırına koydum Shooter'ı ve kapıya doğru yöneldim.

Kapıyı açan annemdi beni görür görmez sarıldı.''Seni çok özledim Zack''dedi.
''Bende seni anne.Hadi otur sana anlatacaklarım var dedim.''içeri geçtik.Olanları birbir anneme anlattım dikkatle beni dinliyordu.Ona''Neden babamı söylemedin?''deyince.Yüzü değişti hüzün kapladı yüzünü.Bana''Zamanından önce söylemek istemediğini,baskı altına sokmak istemediğini''söyleyince ben yumuşadım.Ona kardeşlerimi söyledim.Bana sadece''Kendine dikkat et!''dedi.''TAMAM''dedim.Anneme buraları sordum.Olanları bitenleri anlattı.Okul lafını duyunca aklıma Bay Frank geldi o günü hatırladım.''Paul'u gördünmü?Nasıl?''dedim.Annem bana Los Angelos'a taşındıklarını söyledi olaylardan sonra ayağı kırılmış ve çeşitli yaralar almış.Neyseki bende telefonu vardı.En yakın zaman da onu arayacaktım.Annem'den ayrıldım sabahın olmasına 2 saat vardı.Bugun gideceğim son yer olan yere gidiyordum.
OLİMPOS'A

Kaçış Zamanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Banyo Zamanı..
» Alışveriş zamanı :)
» Temizlik zamanı
» Tanışma zamanı....
» Hikaye Zamanı!