Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk günün sonu

YazarMesaj
Zack Care

Zack Care

İlk günün sonu Empty
MesajKonu: İlk günün sonu   İlk günün sonu Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 5:30 am

Yemek gazinosuna vardık.Ben kurt gibi acıkmıştım.Ares masasına oturduk.Ben kurt gibi açtım.Herkes mutlu gözüküyordu.Hermia herkese kontrollü davranın dedi.Athena ayağa kalktı yanında Kherion vardı.Athena konuşma yapmaya başladı.Herkes onu dikkatle dinliyordu.Ben ise bu ortamın büyüsüne kapılmış durumdaydım.Athena konuşmasını bitirdi ve yemek başladı başta tanrılara adka veriyorduk yani sevdiğimiz yemekleri ateşe atıyorduk herkes atmaya başladı.Sıra bana gelmişti içimden inşallah babam patates cipsini seviyordur dedim ve yemeği attım.İçimden ''
N'aber baba nasıl gidiyor'' dedim.Kendimden utandım bu olaylardan snra nasıl naber derdim.Neyse işlem bitti ve masalarımıza geçtik.Ben çizburger ve kola diledim ve anımda önümde belirdi.Ben içten içe ''Sihiri seviyorum''dedim.Ben çok hızlı yiyordum sonra tüm masalar bana baktı bir an utandım ve kontrollü yemeye başladım.Yemekler çok lezzetliydi.Sanırım o akşam 5 günlük ihtiyacımı giderdim.Yemekten sonra bazı melezler şarkı söyledi bazı satirlerde kaval çalmaya başladı.O akşam çok eğlendim.Yemekten sonra kulübelere çekildik.Bütün kulübe uyumuştu.Ben ise kampın ilk günü ile ilgili düşünüyordum.Çok hareketli geçmemişti ama gelecek günlerde fazlasıyla hareket olacağından emindim.
Bunları düşüne düşüne uyudum.

Rp end

İlk günün sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk gün ve her günün sonu gibi sonu
» İlk günün sonu
» İlk Günün Sonu
» Günün Sonu.
» İlk Günün Sonu :)