Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Athena-Ares Cifti Gorev-51

2 posters
YazarMesaj
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

Athena-Ares Cifti Gorev-51 Empty
MesajKonu: Athena-Ares Cifti Gorev-51   Athena-Ares Cifti Gorev-51 Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 6:16 pm

Kamptaki melezlerden birkaci aralarinda konusurken duymustum. Gateway Kemeri ve cevresinde canavar yogunlugu varmis bu aralar. Bunun yeni silahimi denemek icin cok iyi bir zaman olacagini dusunmustum. Pegasusumu aldigim gibi Gateway Kemerine gelmem sadece birkac saat surmustu. Pegasusumu hatirlayabilecegim ve insanlarin goremeyecegi bir yere bagladim. Kemerin ustunde yurumeye basladim. Gecerken insanlarin yuzune dikkatlice bakip sisin arkasini goremeye calisiyordum. Anlasilan tek canavar avlama meraki olan ben degilmisim. Bir kac metre ilerledikten sonra, Ares kulubesinin lideri oldugunu bildigim, kardeslerine oranla sasirtici derecede sevimli ve guzel olmasina ramen butun kampin korktugu, cok guclu olduguyla ilgili birkac sey duydugum melezi kopruden karsi yoldan gelirken gordum. Ares kulubesini hic sevmezdim. Ustelik bu kiz da beni korkutmuyor degildi. Gormemis gibi yaparsam basim belaya girmez diye dusunuyordum. Ama cok gecti artik gorus alanina girmistim, hala belki benim kamptan oldugumu anlamamistir diye bir umut varken, sert bakislarini benim uzerimde sabitleyince farkettigini anlamistim. Yakinlarda tuvalet olmamasi iyidi. Eger kavga etmem gerekirse sonuna kadar edecektim. Beni un ufak edebilecegini bilsemde. Ama oda benim gibi yari insandi duygulari olmaliydi. Onunla konusursam olasi bir tatsizligin onune gecebilirdim. Kendimden emin bir sekilde gulumseyip, flort sesimle konusmaya basladim;

" Sen ares kulubesinden Hermia'sin. Sanirim daha once tanismadik, ben Will. Afrodit kulubesinden..." daha sonra guven verici bir ses tonuyla ekledim " Memnun oldum."

Pek olumlu bir cevap beklemiyordum. Konusmam boyunca yuzundeki sert ifade degismemisti. Her nekadar sert bir ifadesi olsada. Gozleri... Gozleri cok parlakti. Daha once hic bir kizda gormedigim kadar parlak ve buyuleyici...

En son William Maxwell tarafından C.tesi Ocak 29, 2011 7:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Athena-Ares Cifti Gorev-51   Athena-Ares Cifti Gorev-51 Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 4:34 am

Gateway Kemerine ödev yapmak için gelmiştim. Tamam bir melezim ama sonuçta benimde normal bir hayatım vardı. Ve burada bir melezle karşılaşmayı tahmin etmiyordum. Yolda yürürken karşıma en son çıkmasını istediğim bir şeydi afrodit çocuğu genelde erkek afrodit çocukları ile konuşmazdım acaba buda dedikoducumuydu. Saçını bozmama kızarmıydı acaba...

Bu ahmakça soruları kafamdan silip ares kızı gibi olgun ve kızgınca yürüdüm çocuğun üzerine önce gözlerini kaçırdı. Ama en sevdiğim şey dikdik bakmak ama o konuşmak ister gibi büyük bir cesaret ile yanıma geldi. " Sen ares kulubesinden Hermia'sin. Sanirim daha once tanismadik, ben Will. Afrodit kulubesinden..." kafamla onayladım " Memnun oldum." hala sert sert baktığımı fark edip afroditin gazabına uğramadan gülümsemeye çalıştım.

Tamam karşıma geçtiğinden beri aklımdan tek şey onu köprüden aşağı sallandırmaktı. Ama sonra ona bir kez daha baktım çok yakışıklı olmasına ramen ares kızı sıfatımı bozmamalıydım. ''Merhaba ne arıyosun burada ? ''
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

MesajKonu: Geri: Athena-Ares Cifti Gorev-51   Athena-Ares Cifti Gorev-51 Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 4:45 pm

Gergin bir kac saniyenin sonunda sesini duydum.

''Merhaba ne arıyosun burada ? ''

Artik gulumsuyordu. Belki de o kadar kotu biri degildi. Sordugu soruya dogru cevap verip vermemek konusunda bir takim tereddutlerim vardi. Sonunda dogruyu soylemeye karar verdim. Tam konusmak uzere agzimi acmisken.Sagimdan aldigim bir darbeyle yere yigildim. Uzerimde ilk basta cusseli bir insan oldugunu sandigim, bir kac saniye sonra elinde balta tutan bir kiklop oldugunu farkettigim bir kutle vardi. Ve gordugum kadariyla yanliz degildi. Ayni zamanda kendisiyle birlikte iki yasli kadinda vardi. Yani Hermia'ya saldirmak icin hazirlanan harpyalar... Tam o sirada baltasini kaldirmisti. Bostaki elimle madalyonumu tuttum. Madalyon kilica donustu elimde. Baltasi boynuma dogru inerken kilicimla karsiladim. Sadece kolunun agirligi bile yeteri kadar guclu olan aptal kiklop baltayi tekrar hamle yapmak icin kaldirinca yuvarlanarak sagina gectim. Kilicimi karnina sapladiktan sonra korkunc bir ciglikla duman oldu... Bu sirada Hermia iki harpyayi haklamisti. Ama sanirim canavarlar bununla sinirli degildi.

Bir kac tane "insan" bize dogru kosuyordum. Yanimdakinin bir afrodit kiz degilde ares kizi olmasina sevindim. Kardeslerimi severdim ama dovuste benim kadar becerikli olmadiklari asikardi. Hermia ise gozunu budaktan sakinmadan cekinmeden dovusuyordu. Hamleleri hizli ve gucluydu. Tam bir savasci gibi dovusuyordu. Hermia'nin parlak gozlerine baktim. Savas sirasinda daha cekici gozukuyordu. Kafamla uzerimize gelen canavarlari isaret ettikten edp, alayci ama davetkar bir ses tonuyla konustum.

" Bunlardan kurtulunca bir ara birlikte yemek yemeye ne dersin?"

Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Athena-Ares Cifti Gorev-51   Athena-Ares Cifti Gorev-51 Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 10:55 pm

O canavaralarla savaşırken ''Bunlardan kurtulunca bir ara birlikte yemek yemeye ne dersin?" bu çocuğun ciddi olduğunu sanaraktan ''Ne delirdin mi sen? Fark ettin mi acaba biz bir meleziz ve bunlarda birer canavar'' O sırada üzerime gelene bir tekme atarak kemerden aşağı attım. ''Bizi yerler eğer karşı koymazsak'' sonra aldırış etmeden canavarları kesmeye devam ettim. Sonra biraz pişman olarak '' Özür dilerim bazen öyle ani çıkışlar yapabiliyorum. Ama şunlar hallettikten sonra kahve içebiliriz pek aç değilim''
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

MesajKonu: Geri: Athena-Ares Cifti Gorev-51   Athena-Ares Cifti Gorev-51 Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 7:19 am

'Ne delirdin mi sen? Fark ettin mi acaba biz bir meleziz ve bunlarda birer canavar. Bizi yerler eğer karşı koymazsak'' dedigini duydum hala canavarlarla mucadele ederken. Uzerime dogru kosan bir canavara kilicimi firlattim kilic canvarin gogsune saplandi kolumu hareket ettirmemle bana geri donen kilicima bakarken tekrar konusmasini duydum.
'' Özür dilerim bazen öyle ani çıkışlar yapabiliyorum. Ama şunlar hallettikten sonra kahve içebiliriz pek aç değilim''

Uzerime suzulen bir harpyayi atlatmak icin yere uzandiktan hemen sonra ayaga kalkarak.

" Evet biraz gergin bir durumdayiz su anda ama bunu soz kabul ediyorum."
dedikten sonra gulumsedim. Guclu canavarlarin karsisindaydik. Ikimizde savasin cocuklariydik. Birlikte cok guclu olmustuk. Iki canavari rahatlikla alteden Hermia nin arkasindan gelen canavara kilicimi sapladiktan sonra konusmaya devam ettim. " Melez olmadigin hayati ozluyor musun?" Ancak bir kac saniye sonra ozel bir soru sormus olacagimi farkederek. " Uzgunum... benim ustume vazife degil."
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Athena-Ares Cifti Gorev-51   Athena-Ares Cifti Gorev-51 Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 2:23 am

" Melez olmadigin hayati ozluyor musun?" " Uzgunum... benim ustume vazife degil." dedi. Kafamı iki yana salladım. Onun yların olmadığını fark ettim.üzüne bakarak gülümsedim. Gelen canavara kılıcımı batırdığımda etrafın sessizleştiğini ve canavarların hepsini yok ettiğimizi farkkettim. ''Aslına bakarsan hiç normal olmadım hep yani doğduğumdan beri melez olduğumu biliyorum'' bu onu şaşırtmış gibiydi. Genelde zaten herkes şaşırırdı. Kılıcım tekrar kolye olunca saçlarımı düzeltip üzerimi silkeledim.

''Ben sözümü tutarım aşada bir kafeterya vardı.''
gülümseyip kafa salladı.

Athena-Ares Cifti Gorev-51
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares Kulübesi Görev Başlığı
» Annem Athena'nın Bize Verdiği Görev.
» Tanrıça Athena'nın Bana Verdiği Küçük Bir Görev
» Şubat Ayının en uyumlu çifti
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)