Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hermia Cocteau

2 posters
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:40 am

Dün gece iyi uyuyamamıştım kalkmış. Okçukuk alanına gidip dün Crist ile çalıştığımızda göztermiş olduğu teknikler üzerinde uğraşıyordum ki

''Daha dik durmalısın'' dedi bir ses arkamı döndüm ve baktım.Önce kim olduğunu anlayamadım.Ama sonra Crist' in kulübesindeki resim aklıma geldi. Karşımda duran Apollon'du.Tecrübesizce eğildim.Ayağı kalkmamı söyleyen bir işaret yaptı.İlk defa bir Tanrı ile yüzyüzeydim.

''Bence ders almalısın Ares kızı'' dedi Tanrı bende farklı bir ses tonunda

''Hıhı tabikide siz öyle derseniz''
Apollon.

Apollon.

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:47 am

Bu küçük kız da bir yetenek vardı babasından gelen.İyi bir okçu olmanın verdiği istekle buraya gelmişti ve çalıştırılmalıydı
"Aresin kızı yarın sabah gel ve derse başlayalım"
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:51 am

''Peki Tanrı Apollon'' Dedim.Ve yemekhaneye doğru giden bir kaç kamçının arkasına takıldım.
Apollon.

Apollon.

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:55 am

"Evet nerede bu kız böyle yoksa vaz mı geçti ders yapmaktan"bu beni hem kızdırdı hemde üzmüştü böyle sorumsuzluk olmazdı.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:04 am

Tanrı Apollon huzursuzca okçuluk sahasında bekliyordu.Bende biraz geç kaldığımı farkettim.Koşarak yanına gittim.

''Günaydın Tanrı Apollon'' dedim ve eğildim.Bir an günaydın diyince garibime geldi.Sonuçta günaydın dememin sebebi oydu.Her neyse dedim içimden şimdi zihnimi boşaltmalıyım.Crist öyle demişti. Tanrı beni süzdü.Bende taşımı ok ve yay takımına çevirdim.

''Evet,sizi dinliyorum Tanrım'' Biraz sabırsız mı davranıyordum...
Apollon.

Apollon.

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:12 am

"Dik dur ares kızı dik dur,omuzlarını ger oku tut yayı yerine koy ve aradan bakıp at diyeceğimi sanma once dik durmayı öğren"yapmaya çalışıyordu olmadı bir ip ve deynek alıp boylu boyunca iple deyneği ona bağladım ve böyle yürümesini söyledim .
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:16 am

Dik durmak bu kadar zor olamazdı. dedim içimden sonra o değnek bağlanınca kendimi salak gibi hisettim.Ama daha iyi olmam için bu gerekiyorsa yapacaktım.Bir saat dik durmam konusunda çalıştık.
Apollon.

Apollon.

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:55 pm

"Eee yoruldun mu bari?"yorulmuştu ama yorulmamalıydı
"Neyse devam edelim"dedim cevap fırsatı vermeden.Oku ve yayı eline verdim ve atmasını söyledim.Sürekli olmadı olmadı olmadı dedim. Çok sinirlendi ve enson attığı oku sanki bana atmak istergibi hırsla tahtaya attı çok sinirliydi
"Oldu" dedim.Şaşırdı."Hedefe konsantre oldum bu hedef tahtasında beni görüp sinirlenerek oldu ama oldu sonuçta şimdi git ve dinlen yarın erken gel"
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:31 am

''Peki Apollon '' dedim ve sevin içersinde kulübemdeki yatağa yayıldım.
Apollon.

Apollon.

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 3:59 am

Sahaya geldiğimde oklarla uğraşıyordu.Güze iyi bir öğrenciydi.
"Başlayalım"dedim.Geçen dersi tekrar ettik.Ve elimle bir güneş topu oluşturdum.Hedef tahtasının önüne koyup ok atmasını istedim.
"Ama gözüme acı veriyor"dedi
"Devam et,savaşta ok atmak için gölge bir yer mi bulacaksın.At."dedim.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 7:42 am

''Peki, peki '' dedim. Oku yaya yerleştirdim ama hedefi bile göremiyordum.
''Ahh olmuyor!! Eminim ki güneş hiç bir zaman bu kadar parlayamaz ve yakın olmaz. Ben sadece bir melezim ve bu kadar sıcaklığa ve ışığa dayanamam.'' dedim sinirle ve elimden yayı atım bir kaç adım ötedeki basamağa oturup ağlamaya başladım.
''Neden, neden babam normal olamazdı sanki''
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 2:42 am

Kendime ve babama ne kadar kısamda ayağa kalktım.Ve oku alıp yaya taktım.Işıktan bir şey göremediğimden gözümü kapatım etrafı dinledim.Sıcaklığın geldiği yöne doğru Hedef aldım.Ve oku bıraktım havayı yırtan bir sesle hedaf tahtası ile buluştu.Gözlerimi açtığımda tanrı bana gülümsüyordu.
Apollon.

Apollon.

Hermia Cocteau Empty
MesajKonu: Geri: Hermia Cocteau   Hermia Cocteau Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 3:21 am

Evet Ares kızı başarmıştı attığı ok hedefi vurmuştu onu harekete geçiren hırsı ve siniriydi.Bunu not ettim kafama kullanılabilirdi.
"Mia sakin ol ve kendini kontrol et anla ve tanı sonrada beni gör "dedim gülümsedi ve bir anda yaklaştı.Anlında öptüm ve gülümseyerek gitti.Ares kızıyla anlaşıcağa benziyorduk

Hermia Cocteau
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hermia Aigian Cocteau
» Hermia Cocteau
» Hermia Cocteau
» ~Hermia Aigian Cocteau~
» Hermia Cocteau