Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıcak Bir Ev

YazarMesaj
Leonard Jones

Leonard Jones

Sıcak Bir Ev Empty
MesajKonu: Sıcak Bir Ev   Sıcak Bir Ev Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 7:18 am

Kampta babamın Hermes olduğu açıklanınca beni kulübemden almadılar. Ebeveynim belli olana kadar orda kalıyordum zaten. Sadece yeni bir odaya taşıdılar. Evet yanımda Kheiron'la kulübeme gidiyordum. Kulübemin kapısına vurduk ve içeri girdik. Bazılarını tanıyordum zaten ama hala tanımadığım simalar vardı. Kheiron Arkadaşlar Leo zaten burada kalıyordu ama babası belli oldu "Hermes" o yüzden burda kalmaya devam edecektir. dedi. Sonra kardeşlerim teker teker gelip elimi sıktı ve kucakladılar. Bana yeni yatağımı gösterdiler. Çok güzel bir yataktı. Ayrıca çok rahattı. Üstüne oturduğumda hemen uykum geldi ama uyumadım. Daha önümde yarım günüm vardı. Kulübemi çok sevdim ayrıca kardeşlerimde çok sıcak davrandılar bana. Ortama hemen uyum sağladım. Ve yeni maceralara atılmak üzere dışarı çıktım...

Sıcak Bir Ev
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Sıcak
» Güneş kadar sıcak!
» Gün ortasında sıcak kumlar
» Soğuk Rüzgar, Sıcak Haber