Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Satellite Morgan - Görevler

3 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Satellite Morgan - Görevler Empty
MesajKonu: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:21 am

Görev Listesi 1 Tamamlandı.
Görev Listesi 2 Tamamlandı.
Görev Listesi 3 Tamamlandı.
Görev Listesi 4 Tamamlandı.
Görev Listesi 5
Tamamlandı.

En son Satellite Morgan tarafından C.tesi Şub. 19, 2011 9:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 68 kere değiştirildi
http://www.platis.forummum.net
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 6:56 am

Kendime not: 5, 15, 17 numaralı görevlerin puanları verildi.

Sat, ilk postuna tüm görevleri yazıp, yaptıklarının üstünü çizebilir veya rengini değiştirebilirsin. Böyle liste olmadan karışıklık olabilir.
http://olimpos.my-rpg.com
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 9:21 pm

Görevlerim güncellendi tanrıçam Smile
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 12:38 am

Kendime Not: 1, 2, 5, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 23 numaralı görevlerin puanı verilmiştir.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:18 am

Puanım güncellenmiş hali mi?
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:25 am

Evet Sat, görev başı 2 puan alıyorsunuz Smile
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 9:04 am

Görev listem güncel
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 5:57 am

Görev listem güncel,puanlamanızı bekliyorum.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:25 am

1- Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Olimpos Konseyi
Katılacaklar: Sadece sen.
(Ebeveynin olan Tanrı sitede varsa, kendisinden sana katılmasını isteyebilir, birlikte rp yapabilirsiniz.)

Beni evimden,New York'tan alan safir "Rourke" beni bu sefer gezmem için yalnız bırakmıştı.Bir kaç saat gezip,Rourke ile bulaşacak sonra da kulübemize gidecektik.

Ben de doğal olarak Artemis'i -daha ne diyeceğime karar veremiyorum- görmeye gitmeye karar verdim.

Rourke'a sordum:
"Rourke,Artemis'le ne zaman,nerede tanışabilirim?" diye sordum.

Rourke bana acayip acayip baktı ve cevapladı:
"Şu an imkansız.Önce kulübene gidip,yerleşmelisin.Athena izin verirse görürsün.Gideceğin yer de şurası." diyip,Empire State Binası'nı gösterdi.Sonra da bana:
"Bir kaç saatliğine serbestsin.Saat 4'te tam burada buluşalım.Sakın geç kalma." dedi ve arkasına bakmadan kalabalığa karıştı.Çok ilginçti.Bir safirden,bir insana rahatça geçip,uyum sağlayabiliyordu.

O kalabalığa girdikten sonra ben de Empire State'e girdim.Resepsiyonist'e gülümsedim ama o bana gülümsemedi.Direk sordu:
"Kimi arıyorsun?Apollon'u mu Demeter'i mi?".Bu soruya şaşırdım ve cevapladım:
"Sanırım çok melez geliyor.Ben Artemis'i görmek istemiştim."
"600.kattadır kendisi.İyi eğlenceler." dedi.Çok soğuktu ve tınmadım.

Asansörü kullanmayı akıl edemeden merdivenlerden koştum.Enerjim hiç azalmıyordu.Koştum,koştum ama hiç bir eksiklik hissetmiyordum.600.kata gitmek için hiç efor sarfetmedim ve ulaşmıştım.

Bu sırada aşağıdan sesler geliyordu.
"Sat,Sat!Neredesin gel!"

Ağzını tutamayan resepsiyonist nerede olduğumu yumurtlamış olmalıydı.Ben de hemen Artemis'in kapısını çaldım.Kapı açıldı.İçerisi dumanlarla kaplıydı.Renk,renk dumanlar..

Artemis'in yüzü gözükmüyordu.Onu görmemi dumanlar engelliyordu.İçeriden bir ses geldi:
"Selam kızım.Ben Artemis.Sen benim kızımsın.Senden çok özür dilerim." dedi.Gözyaşlarına boğulmuştum.Bağırdım.
"Neden peki neden şimdi?Neden büyüdükten sonra aldın beni?Benim kurulu bir düzenim vardı orada!Kopardın beni getirdin buralara!"
Artemis de ağlıyordu.İçim burkuldu ve:
"Lütfen ağlama..Anne lütfen!"
Ağlama sesi kesildi.Konuşmaya devam etti.
"Kızım!Sanırım buraya gizli geldin.O yüzden hemen gitmelisin."dedi.
"Hayır,şimdi gitmeyeceğim işte!" dedim.Güldü.Sonra devam etti:
"İnatçısın,aynen benim gibi." dedi.Güldüm.Sonra uçarak önüme bir alet geldi.Bu bir şeye benzemiyordu.
"Ay bu ne?" dedim refleksle.
"Bu bir kolye kızım.Bu seni korusun." dedi.O sırada içeri Rourke girdi.
"Tanrıçam.Bizim gitmemiz gerek." dedi.Artemis de:
"Kızım,bu kolyeyi zora sıkışınca kullan.Hep boynunda kalsın.Zorda kalınca "Restle" de,kolye gücünü gösterir.Ama mutlaka çok zor durumlarda kullan.Sonra yine gelirsin kızım." dedi.Bağırdım:
"Görüşürüz anne!" dedim.

Rourke kampa gidene kadar sızlandı.Bense kolyem boynumda mutlu mutlu gittim.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:26 am

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Serbest (istediğin herkesi davet edebilirsin.)

Artemis'le tanıştırıldıktan sonra buraya getirildim.Artemis'e ne diyeceğimi bilemiyordum.Bir anda New York'taki yaşamımdan koparılıp,buraya getirilmiştim.Neler olduğunu anlamıyordum.

Adının "Rourke" olduğunu söyleyen bir safir beni buraya getirmişti.Bir kibarlık örneği gösterip,Artemis'le tanıştıktan sonra beni buraya neredeyse sırtında getirmişti.

Kulübeye geldikten sonra bana döndü ve:
"Sana bu kadar yardım edebilirim Satellite.Artık gidip,diğer melezleri buraya getirmeliyim." dedi.Evimden koparıldığım için zaten sinirliydim.Bu lafa daha da çok sinirlenip safire bağırdım.
"Yani onları da mı yaşamlarından koparıp,buraya getireceksin?Onları da mı ailelerinden ayıracaksınız?" dedim ve gözyaşlarına boğuldum.Rourke beni teselli etmeyi denemeden kapıyı çekti ve gitti.

Ben bavulumu açtım.Etrafa baktım.Daha kardeşlerimin geleceklerini umuyordum.Yataklar tertemizdi,etraf pırıl pırıldı.

Evden getirdiğim eşyaları odanın köşelerine koydum.Perdeleri ve camları açtım.Etrafın hava almasını istiyordum.

Getirdiğim kıyafetleri dolaplara yerleştirdim.

Kulübemde kimse yoktu.Yani tanışacak kimse de yoktu.O yüzden tüm günümü pencere başında geçirmeyi planlıyordum.

Oturdum ve Apollon kulübesine baktım.

Oradan biri:
"Merhaba!Artemis Avcısı mı?" dedi.Birden irkildim ve gülümseyerek:
"Evet,siz?" dedim.O da gülümseyerek:
"Apollon kızı.Ben Ange,siz?"
"Satellite." dedim.Gülümsedik ve Ange yani "kuzen" kulübesine girdi.

Kamptaki ilk kişiyle tanışmıştım.Kulübeme girip biraz dinlendikten sonra kulübemden ayrıldım.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:27 am

3- 'İlk gününün sonu'nu anlatan bir rp yazacaksın, kampla ilgili ilk izlenimlerin, ilk maceraların...
Mekan: Orman
Katılacaklar: Serbest.

İlk günüm.Kamptaki ilk günüm..

Buraya gelmeyi hiç istememiştim.Safir Rourke kolumdan çeke çeke zorla getirmişti beni.Daha ilk günden New Yorku özlemiştim.

Kampa gelirken Artemis'e de uğramıştım.Bana bir kolye vermişti.Zorda sıkışınca "Restle!" diye bağırınca yardımıma gelecekti.Ama bunu mümkün olduğunca az kullanacaktım çünkü burayı istemiyordum.Tabi gün başında..

Kulübeme geldiğimde hemen arkamdan kuzenim Ange gelmişti.Onunla tanışmıştık.Sanırım buradaki daimi dostum olacaktı.Beraber sözleştik bir ara arenaya gidecektik.Sonuçta bana anlatılana göre ben bir avcıydım,Artemis beni bu görev için seçmişti.Demek ki kılıçlara yeteneğim vardı.

Kulübe ziyareti bittikten sonra kulübe temizliği yapmam gerektiğini öğrendim.Yapmazsam ceza alırmışım.Bu yüzden gelir gelmez pas tutmuş kapıları,yerleri,pencereleri silip,eşyalarımı yerleştirdim.Ardından güzel bir gün geçirmek için kampı keşfe çıktım.

Kulübelerin önünden geçerken herkese selam vermeye özen gösterdim.Daha yeniydim,tanışabildiklerime kendimi tanıttım.

Ardından ormanda yürürken bir at gördüm.Pegasus olmalıydı.Maalesef Rourke tüm yol boyunca bana kampla ilgili bir çok şey zırvalamıştı ama şimdi yararlı olabileceğini görmüştüm.Pegasusuma Plüton adı koyup,onu ahıra bıraktıktan sonra birkaç melezle daha konuştum.

Ardından gün sonunda buradayım.İlk gün aydınlık geleceğe işaret ediyordu.New York'u terkettiğime değerdi umarım...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:28 am

4- Long Island kıyısında bir Tanrı/Tanrıça ile karşılaşacaksın.
Mekan: Long Island kıyısı
(Karşılacağın Tanrı sitede varsa, sana katılmasını isteyebilirsin ilk görevle aynı şekilde...)

Okumak isteyenler için "Uzun Zaman Sonra Artemis" konusu
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:29 am

5- Bir pegasus edineceksin!
Mekan: Pegasus Ahırları
Katılacaklar: Sen ve pegasusun.
(Bu
görevi tamamladıktan sonra Admin'e pegasusunun ismi ve bilgilerini
içeren bir pm atmalısın, böylece profiline ekleyebilirim.)

Kulübemi temizledikten sonra bulaşıkları yıkamaya mutfağa gidiyordum.Tüm günüm temizlikti.Mutfağa uzun yoldan gitmek istedim.Ormanın arasından,çiçeklerin ve nehirlerin içinden akıp,gitmek istiyordum.

Ormana girdiğimde inanamadım!Daha yeniydim,bu kadar büyülü olduğunu bilmiyordum.Kelebekler,böcekler,aslanlar ve de pegasuslar..

Etrafta pegasuslar dolaşıyordu ve hepsi de birbirinden büyüleyiciydi.

Birden tüm pegasusların bir tarafa koşuştuğunu gördüm.Bir pegasus gibi ben de o tarafa gittim.Bir de ne göreyim!Altın sarısı bir pegasus yerde yatıyordu.Hemen nehrin kenarına gittim.Elime su aldım ve de zavallı pegasusun yarasının üstüne serptim.

At birden bire ayağa kalktı.Bu bir mucize olmalıydı!

Birden at altıma girdi ve beni sırtına aldı!

Ne ince bir davranıştı..

Altın sarısı tüylerini okşadım ve cebimde her zaman uğur için taşıdığım kesme şekerlerden ona da verdim.At daha fazla istiyordu.Ben de cebimdekileri ona verdim.At keyiflendi ve beni uçurdu!Mutfağın önünde bıraktı!

Ne düşünceli bir attı!Bu at benim olmalıydı...

Hemen Pegasus Ahırları'na gittim ve pegasusumu kaydettirdim.

"PLÜTON"

Plüton artık benimdi.O altın sarısı tüyleri ve sevecen halleriyle onu çok seviyordum Smile
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:30 am

6- Kamptan kaçıp New York'taki evine gideceksin.
Mekan: New York
Katılacaklar: Sen. (isteğe bağlı: pegasusun veya bir arkadaşın.)

Kampı elbette ki çok seviyordum.Kampa daha yeni alışmıştım.Bir çok harika dost,arkadaş edinmiştim.Şu ana kadar herkes bana yardımcı olmuştu.Bunun için onlara minnettardım.

Kulübemi temizliyordum.O sırada gözüm aile fotoğrafına çarptı.Ardından gözlerimden yaşlar damladı.Burayı ne kadar sevsem de onları da çok seviyordum ve çok özlemiştim.

Bir akşam vaktiydi.Hatta gece yarısı sayılırdı.Etrafa baktım.Kimsecikler gözükmüyordu.Safirim Rourke bile ortalıkta yoktu.Bunun üzerine ben de koşa koşa New York'a doğru yola çıktım.

Kampın sınırlarını kolayca geçebilmek ve kampı koruyan canavarları haklamak için yanıma birkaç ok,yay ve kılıç almıştım.

Tahmin ettiğim sürece karşıma bir ton canavar çıktı.Hepsini de müthiş avcılık yeteneğimle hakladım.Bu arada Artemis'in beni bulamaması için kolyemi de bıraktım.

Koşa koşa etrafa baka baka ilerledim.Bir süre sonra etrafıma taksiler çıktı.Onları da safirler kullanıyordu.

"New York lütfen!"

Safir çabucak New York'a varmıştı.Parasını ödeyip,arabadan indim.Hemen eve koştum.

Annem kapıyı:
"Hangi lanet kişi bu saatte kapımı çalıyor?" diye açtı.Beni görünce sarıldı.

"Kızım!" "Anne!"

Birbirimize sarıldık.Biraz sıcak çikolata içirdi ve beni yatağımda yatırdı.Üvey ablamla da bir süre sohbet ettikten sonra kapı çalındı.Ardından Rourke'un sesi duyuldu:

"Sat gel!"

Annemle eskisi gibi tekrar ağlaşarak Rourke'un kullandığı arabayla kampa geri döndük.Ve onun uyarılarıyla..
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:32 am

7- Arenada rp yazacaksın.
Mekan: Arena
Katılacaklar: Sen ve Ange Spike Russo

Okumak isteyenler "Dikkat!okçular kılıç kullanıyor Smile" bölümüne tıklasınlar
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:33 am

8- Bir arkadaş edinip kulübesine ziyarete gideceksin.
Mekan: Arkadaşının kulübesi

Okumak isteyenler "Arkadaş Ziyareti'mm" bölümünü okusunlar.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:34 am

9- 'Bayrak kapmaca' yarışında yaşadıklarını anlattığın bir rp yazacaksın.

İlk kez bayrak yarışlarına katılmıştım.Çok heyecanlıydım.Robert Harris yani Hades çocuğu beni ittifak kurmak için çağırmıştı.Ben de onunla daima ittifak olacağıma söz verip,yarışmaya kırmızı taraf adına katılmaya karar verdim.

Başvurumu yaptığımda onaylandı.Örgütlenip,planlar yaptık.Çok eğlenecektik ve amacımız mavi takımın da amacı olduğu gibi kazanmaktı..

Stella ve Lucy'nin laf atışmalarıyla yarışmamız başladı.Athena'nın sesi tabi ki onların sesini bastırdı.Herkes iyi olan kazansın diyordu.İyi olanın biz olduğunu düşünüyordum ama...

Yarış başlamıştı.Birden Robet emirler yağdırmaya başladı.Ben,Selly ve Alexander'a bayrağı koruma görevini verdi.Bunu yapabileceğimi umuyordum.

Bu emirleri uygulamak için provalar dahi yaptık.Sonunda Robyn ve Stell birbirlerine bakarak gülüyorlardı.Ardından herkes yerlerine kuruldu.

Biz beklerken bayrağın başında yanımıza Edward geldi.Onu biri vurmuş olmalıydı.Ama tüm Artemis Avcıları ve Apollon çocukları buradaysa..
"Lucy yaptı.." dediler.

Ben öne atılmak istedim ama beni göndermediler.Stell gitti ki o tecrübeliydi bu doğru olabilirdi.

Ben bayrağın orada dururken bir rüzgar beni savurdu.Bu Jenny olmalıydı.Elenmiştim...

Biz elenenler yarışı izleyemiyorduk,ama öğrendiklerimize göre Athena,Poseidon ve Zeus'tan oluşan mavi takım kırmızı takımı yenmiş..

Herkes birbirinden özür dilemişti.Ardından hep beraber toplanıp "Artık gelecek yarışa .." gibi sözler sarfettik.

Kaybettiğimiz tek şey yarıştı.Biz dostluk ve güven kazanmıştık..

Yenilmemize rağmen eğlenmiştik.Bence önemli olan da buydu..

Yarışma 2**

Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:35 am

11- Kano Gölü'nde bir arkadaşınla rp yazacaksın.
Mekan: Kano gölü
Katılacaklar: Sen ve Annalynne Johnsonn

Okumak isteyenler için "Gölde Tanışma"
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:37 am

12- Ormanda rp yazacaksın.
Katılacaklar: Ben ve
Aleda Beth Hwang

13- Plajda rp yazacaksın.
Mekan: Plaj
Katılacaklar: Ben ve Laudomia L'Aquila

Ormandaki rp'm "Yeşillik" ,plajdaki "Rekabet".Okumak isteyenler için..
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:39 am

14- Tanrı ebeveynin tarafından sana bir sihirli eşya verilmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: İstediğin yer
Katılacaklar: Sen ve ebeveynin.
(Ebeveynin
oyunda olan bir karakterse, sana eşlik etmesini isteyebilirsin. Rp
bittikten sonra sihirli eşyanın profilinde görünmesi için 'karakter'
kategorisinden mesaj yaz.)

Kolye edindim.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:41 am

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve istediğin kardeşlerin.
(Her hafta denetleme olduğu için, kulübende az kişi varsa ve bulaşıkları yıkamak istemiyorsan, sık sık bu görevi yapacaksın...)

Zaten her hafta (artık ay) yazıyorum,isteyenler kulübemi ziyaret etsinler.(Artemis Kulübesi)
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:42 am

17- Okçuluk alanında bir macera yaşayacaksın.
Mekan: Okçuluk Alanı
Katılacaklar: Sen ve Stella Fabiano

"Canavarlarımız Smile" adlı konudan okuyabilirsiniz.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:45 am

18- Tarlalarda yaramazlık yaparken yakalanmanla ilgili bir rp yazacaksın.
Mekan: Tarlalar
Katılacaklar: Sen ve Selly Emily Green

Okumak isteyenler "Elmaları Aşırmak" konusuna tık.

19- Medusa'ya bir macera yaşayacaksın.
Mekan: 'Em' Teyze'nin Mağazası veya Yeraltı-Medusa'nın ini. (veya ikisi birden)
Katılacaklar: Sen.

Em Teyze'nin Mağazasında "Taş Olmaktan Kurtuluş" konusunda.

20- Labirentte *uzun* bir macera yaşayacaksın.
Mekan: Labirent
Katılacaklar: Sen ve Steward Thurstan
(Uzun*dan kastım en az 20 post, o nedenle birkaç arkadaşınla birlikte yapabileceğin bir görev.)

"Görüşmeye Giden Uzun Yolculuk" konusunda bulabilirsiniz.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:50 am

22- Deniz Tanrısı'nın evine gideceksin.
Mekan: Poseidon'un Krallığı
(Elini kolunu sallayan oraya gidemez. Mantıklı olması için yanına bir Poseidon çocuğu al.)

"Avcı Deniz Krallığında" konusundan okuyabilirsiniz.
23- Asphodel Tarlaları'nda rp yazacaksın.
Mekan: Asphodel Tarlaları
Katılacaklar: Sen,Alexandra Regina Daniels,Amy Kleppy

"Ölülerle Kaynaşma" konusundan okuyabilirsiniz.
24- Styks Irmağı'nda rp yazacaksın.
Mekan: Styks Irmağı
Katılacaklar: Sen ,Sona McDiable
(İlla ırmağa girmek zorunda değilsin, ekşın yaşaman yeterli.)

"Zorla Macera" konusundan okuyabilirsiniz.
25- Tüm kamp geçirilen mutlu bir akşamın rp'sini yazacaksın.
Mekan: Kamp içinde herhangi bir yer. (mesela amfitiyatro...)
Katılacaklar: Sen ve tüm kamp!
Anlatıcı: Sen.

"Tüm Kamp Geçirilen Mutlu Bir Akşam" konusundan okuyabilirsiniz.Konu adım da çok yaratıcı değil mi?Smile
26- Kulübende bir arkadaşını ağırlayacaksın.
"Arkadaş Ziyareti" konusundan okuyabilirsiniz.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 8:00 am

30- Tanrı Ebeveynin ile bir tartışma rp'si yazacaksın.
Mekan: Empire State Binası/Olimpos
Katılacaklar: Sen ve Artemis

"Seni Dövebilir miyim?" konusundan okuyabilirsiniz.

31- Kulübende başına ilginç bir olay gelmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Katılacaklar: Sen .

"Çatı Kahramanlığı" konusundan okuyabilirsiniz.

32- Kampın girişinde canavarlarla mücadele edeceksin.
Mekan: Kampın Girişi-Thalia'nın ağacı
Katılacaklar: Sen ve Mitchie Heinz

"Canavarla Dövüş" konusundan okuyabilirsiniz.

33- Cirit sahasında bir arkadaşınla birlikte macera yaşayacaksın.
Mekan: Cirit Sahası
Katılacaklar: Sen ve Mitchie Heinz
"Cirit??" konusundan okuyabilirsiniz.

35- Ölüler Tanrısı'nı ziyarete gideceksin.
Mekan: Hades'in Sarayı
Katılacaklar: Sen ve Stella Fabiano (ve Tanrı Hades!!)

"Ceza Tarlaları İçin İzin" konusundan okuyabilirsiniz.

36- Bir yetenekte kendini geliştirmek için ders alacaksın.
Mekan: Derslikler (herhangi biri.)
Katılacaklar: Sen ve Lucianne Fackrell

"Kılıç Antremanları Sınıfında Satellite Morgan" konusundan okuyabilirsiniz.

37- Kampın marketinde alışveriş rp'si yazacaksın.
Mekan: Kamp Marketi
Katılacaklar: Sen ve istediğin Annalynne Johnsson
(Açıklama: Baktım görev listesi bu sefer çok ağır oldu, arada rahatlayın istedim Razz)
"Sat'le Kamp Marketinde" konusundan okuyabilirsiniz.
39- El işleri alanında rp yazacaksın.
Mekan: El işleri alanı
Katılacaklar: Sen ve Jeffrey Valdez

"Kafamı Dinleyemiyorum" konusundan okuyabilirsiniz.

40- Tırmanma duvarına gideceksin!
Mekan: Tırmanma duvarı
"Tırmanmak?Bir daha asla..." konusundan okuyabilirsiniz.

43- Ceza tarlalarında bir macera yaşayacaksın.
Mekan: Yeraltı-Ceza Tarlaları
Katılacaklar: Sen ve Stella Fabiano
"Kötü Ölüler" konusundan okuyabilirsiniz.

45- Bir Tanrı/Tanrıça ile rp yaz.
Mekan: Empire State Binası/Olimpos
Katılacaklar: Sen ve Afrodit
(Açıklama: bu kişi ebeveyninden farklı biri olmak zorundadır!!)

"Afrodit'ten Tavsiyeler konusundan okuyabilirsiniz."
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 8:01 am

*Bir çeki-düzen vereyim dedim.Puanlarsanız sevinirim.Teşekkürler. =)
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 6:18 am

Kendime not: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45 numaralı görevlerin puanları verilmiştir.

Sat: süpersin!!! Smile
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 7:10 am

Teşekkür ederim tanrıçam (:
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:32 am

41- Lotus Kumarhanesi'nda macera yaşayacaksın.
Mekan: Las Vegas
Katılacaklar: Ben,Jessica Adams,Anna Maria Perez

Las Vegas'ın Kumarhanesi adlı başlıkta okuyabilirsiniz.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Satellite Morgan - Görevler   Satellite Morgan - Görevler Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 9:07 am

38- Arkadaşlarınla voleybol maçı yapacaksın.
Mekan: Voleybol sahası
Katılacaklar: Sen ve en az 1 arkadaşın.

Zaten herkes biliyordur,voleybol sahasında "Voleybol Maçımız" adlı konuda yazdık. (:

Satellite Morgan - Görevler
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Satellite Morgan
» Satellite Morgan
» Satellite Morgan
» Satellite Morgan
» Satellite Morgan.