Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 9

3 posters
YazarMesaj
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Denetleme 9 Empty
MesajKonu: Denetleme 9   Denetleme 9 Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 8:12 am

Günışığı kulübemize yeni yeni vuruyordu. Akşam çok erkenden yatmıştım, sabahta erkek kalkmayı ümit ediyordum ama hiçte öyle olmadı. Uyandığımda yatağımın başucunda duran bana bakan ablamı gördüm. Bir şey oldu sandım ve kafamı hızla kaldırayım derken yatağın üst kısmına kafamı vurdum ve ''Ahh'' diye bir ses çıkardım. Ablam yanıma gelip elleriyle kafama baktı ve yüzündeki ifadeden içimden aferin Amy sakarlığınla mucizeler yaratmayı başarıyorsun diye geçirdim.
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

Denetleme 9 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 9   Denetleme 9 Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 8:57 am

Sabahları geç kalkan biri olarak, bugün iyice durumu abartarak öğlen kalkmıştım. Ciddi ciddi uyku konusunda problem yaşıyorum ama ben! Her neyse... Tekrar kulübeyi toplamam gerektiğini düşündüm ve kalkıp kendi odama çeki-düzen verdikten sonra diğer odalara geçtim. İlk Isabelle ve Amy'nin odasını toplamaya karar verdim ve odaya daldım. Fazla dağınık sayılmazdı ama sonuçta dağınıktı ve henüz benim gibi bir uykucu da vardı burada! Evet evet, Amy. Gidip hala kapalı olan perdeleri açtım ve Amy'nin baş ucunda dikilmeye başladım. önce gözlerini araladı ve bana baktı. Ardından tam kalkmak için hareket ediyordu ki kafasını yatağa vurdu. Yanına gidip birşeyi varmı diye kontrol ettim ama şişmemişti bile. Geri çekildim ve gülümseyip "Birşeyin yok, hala sığır gibisin." dedim neşeli neşeli. Beni böyle görmek zor birşeydi evet. Herneyse, ardından kalktı ve banyoya doğru ilerledi. Bu arada bende yataklarını toplamış, yerdeki çamaşırları kirli ve hala temiz olmak üzere ayırırken kafasını tutarak yanıma geldi ve "Saat kaç?" diye sordu hala yarı baygınca. Baktım ve "Öğlen iki. Ve sen dün akşam kaçta yattın?!" dedim kızgınca. Gerçi ablası gibi, geç yatmayıpta bu saate kadar uyuyan bir insanda olabilirdi. Amy bana baktı ve kafası karışık bir şekilde "Bilmem, yatarken saate bakmamıştım ama geçti bayağı." dedi. Katladığım daha temiz olan eşyaları Amy'nin yatağına bıraktım ve hala olduğu yerde dikilen Amy'e dönüp "Eğer yapacak işin yoksa, bana evi toplamada yardım eder misin?" diye sordum.
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

Denetleme 9 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 9   Denetleme 9 Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 6:25 am

Step'in teklifini düşünmeden kabul etmiştim. Uzun zamandır temizlik yapmıyordum ve bu iş biriyle yapılınca daha güzel ve etkili oluyordu. Gidip hazırlandım ve elime kovayla fırçayı alıp odamın yerlerini silmeye başladım. Yatakların altlarını sildikten sonra biblolarımızı silmeye başladım. Camları açıp perdeleri silkeledim bayağı bi toz çıkmıştı ama şimdi daha bir temizlerdi. Step çamaşırlarımızı ve yataklarımızı toplamıştı. Duvarlara elimi sürdüm ve kirli olduklarına karar verdikten sonra bezle duvarları silmeye başladım. Bu iş pekte zormuş, kollarımı sallayıp Step'in odasına girdim. Burası bizimkine göre daha temizdi. Camları açtım ve perdeleri tekrar sirkeledim sonra fırçayla yerleri bir güzel temizledikten sonra odanın tozlarını aldım ve duvarlarını sildim. Camları kapattım ve şöyle bir odaya baktım gerçektende çok zevkliydi ablam.

Step'in bulunduğu odaya geçtim ve şaşkınlıkla çevreye baktım. Burada nasıl kalıyorlardı, burası tabikide erkek kardeşlerimizin odasıydı ve sanırım bu çok doğaldı. Step'in yüzüne baktım ve ''İstersen burayı birlikte toparlayalım yoksa tüm günü burada geçireceğiz''dedim.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme 9 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 9   Denetleme 9 Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 1:08 am

Değerlendirmede.

Denetleme 9
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 6
» 8. Denetleme
» 6. Denetleme
» Denetleme 14
» 16. Denetleme