Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk kulübe günüm

YazarMesaj
Misafir
Misafir

İlk kulübe günüm Empty
MesajKonu: İlk kulübe günüm   İlk kulübe günüm Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 6:38 am

Satir arkadaşım Carter'la kamp sınırlarına sonunda varmıştık. Kampın sınırlarına adım atmamla beraber dakka bir gol bir başımın üstünde ateş ve örs olan değişik bir şekil belirdi Carter güldü. "Dostum sen HEPHAİSTOS'UN oğlusun" Hephaistos'u biraz vurgulamıştı beni kolumdan tutup bir kulübeye götürdü dışarıdan normaldi ama içeri bir teknoloji harikasıydı uçan bir sürü makine vardı. Bu harikaydı etraf harikaydı birde karşımda benden 1 yada 2 yaş büyük görünen bir çocuk vardı bu makineleri hep o yapmıştı galiba çünkü elinde bir iki çark vardı ve bıraktığında uçmaya başladı. Sonra bana baktı "Merhaba, Ben Alex bu kulübenin lideriyim. Sende Tyler olmalısın Kheiron söylemişti. Aramıza hoş geldin kardeşim" Bu çok güzeldi bir ailem olmuştu gerçi annemi geride bırakmıştım buda beni çok üzüyordu neyse şimdilik anın tadını çıkarayım. Sonra etrafa bakındım yataklar, makineler, robotlar ve daha neler neler "Bende tanıştığıma memnun oldum. Bir şey soracağım ben çok yorgunum da nerede yatabilirim acaba" Alex güldü "Bu ilk macerandı tabi yorulursun gel şurası senin yatağın. Şuraya basarsan CD çalar , buraya basarsan buzdolabın , buraya basarsan da gar dolabın ve eşyalarını koyacağın bölme çıkacak" dedi ağzım açık kalmıştı o kadar küçük yere nasılda bunları sığdırmışlardı ama bunu şimdi sormaya niyetim yoktu çok yorgunum çünkü sonra yatağa atladım çok rahattı Alex bana baktı tekrar "Akşam borazan sesini duyunca sahile gel yemeği kaçırırsan bir daha yiyemezsin " anlamışcasına kafamı aşağı yukarı salladım sonra kafamı yastığa kafamı koydum ve yattım. Bir ara vızıl vızıl kafamın etrafında geze bir şeyler olduğunu fark ettim ve gözlerimi açtım etrafımda Alex'in yaptığı tüm uçan cihazlar vardı. "Uf başımdan çekilin " dedim ve hepsi geri gitti makineler sözümü dinliyordu bu çok güzeldi sonra kalktım başka bir şey denedi yatağıma döndüm bu sefer sadece düşünerek "buzdolabı açıl" dedim zihnimden ve buz dolabı açıldı mekanik nesneleri kontrol edebiliyordum hemde düşüncelerimle sonra bir Alex'in yaptığı uçan şeylere döndüm ve minyatür bir araba olarak düşündüm ve tamda düşündüğüm şekle geldiler sadece renkleri değişikti o kadarda olsun bari ve o sırada borozan sesini duydum ve hızlı birşekilde dışarı çıktım.

İlk kulübe günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübe Temizliği-2
» Kulübe Ziyareti
» Kulübe Stratejimiz!
» Kulube temizliğim
» Kulübe Temizliği-3