Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulube temizliğim

2 posters
YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kulube temizliğim  Empty
MesajKonu: Kulube temizliğim    Kulube temizliğim  Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:02 pm

Temizlik benim ezeli düşmanımdı.Tamam biraz abartıyorum diye düşünebilirsiniz temizliğe başlayınca bende abarttığımı düşünüyordum kız kardeşlerimin odası her zamanki gibi düzenli ve temizdi orada yerleri silmekten başka birşey yapmam gerekmedi şey tabi ilk iki kız kardeşimde durum böyle idi yeni kız kardeşimin ve kendi odamın hangisini sileceğime karar verirken

-Bugün çooook uzun olucak. diye mırıldandım.

Kız kardeşim yeni taşınmıştı ona hak veriyordum odasının dağınık olması normaldi.Benmi şeyy ben bu olayı olabildiğince ertelemeye çalışıyordum.Benim odamın durumu o kadar kötü değildi en azından benim silah saklamak gibi bir derdim yoktu.Giysileri toparlayıp hızlıca yerleri süpürdükten sonra odama baktım temizdi ama birşey belliydi ekstra birşey yapmazssam yaptığım tüm temizlik boşa gidecekti
Kız kardeşimin odasına gittim o burada değildi nede olsa ilk günüydü dışarda gezmeye ve birileriyle tanışmaya gitmiş olmalıydı
Onun odasını düzenleyip temizledikten sonra düşünmeye başladım bu birinci olmamız için kesinlikle yeterli değildi bununla en fazla 3 puan alırdık.Aklıma bir fikir geldi...neden olmasın babam güneş tanrısıydı o devasa büyüklükte alev topu yaratabiliyorsa ben de yapabilirdim.Bir merddiven kapıp girişteki lambanın bouna ulaştım mumları yerniden alıp kendimi zorlamaya başladım yapabilirim yapabilirimmm.

-EVET!!!

Aynen istediğim gibi küçük havada duran bir alev topu yapmayı başarmıştım.Diğer mumlarıda yerlerinden çıkartıp ayni işlemi uyguladım.Belki daha fazla şey yapabilirdim ama çok yorulmuştum odama gittim yatağıma atladım ve yaptığım temizliğin bana verdiği onurla (bu benim iin pek kolay bir olay değil) uyuya kaldım.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Kulube temizliğim  Empty
MesajKonu: Geri: Kulube temizliğim    Kulube temizliğim  Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:40 am

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Kulube temizliğim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim
» Benim ilk temizliğim
» Kulübe Temizliği - 6
» ~Kulübe Konseyi~
» Kulübe Liderleri