Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim

2 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim Empty
MesajKonu: aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim   aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 7:11 am

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve istediğin kardeşlerin.

Okçuluktan ve bulaşıktan sonra yorgun argın kulübeme yürüyordum.Artık belime ağrılar girmişti ve göz kapaklarım okların geçişini görmek için o kadar çok oynamıştı ki kesinlikle geçici şaşılığa uğramıştım.Ağaçların arasından kulübemi gördüm.Ve sevinçle gülümsedim.Kendime göre oldukça hızlı biçimde kulübeme ilerledim.Elimi uzattım ve kapıyı ittirdim,bir daha ittirdim ve bir daha...Açılmıyordu.Sinirle elimi alnıma vurdum.Noluyordu ya?Yorgunluğun verdiği sinirle,bütün gücümle kapıyı ittirdim.Zar zor açıldı ve açılan küçük yerden kendimi içeri attım.Vay canına!O kadar elbise kapının önüne nasıl sıkışmıştı öyle?Hemen eğilip onları aldım.Ve aldığım anda burnuma dolan kokuyla elimdekileri yere attım.Iykk…Bu ne biçim bir koku?Hemen Tanrıça’m bu kokuyu duyup buraya gelmeden bunları toplamam lazım…Birden gözlerim kapanmaya başladı.Ve yatağıma doğru bir iki adım attım.’’Biraz uyusam iyi olur.’’Yatağıma uzandım,yatağımda birkaç defa debelendim.Olmuyordu,yorgunluğuma rağmen uyuyamıyordum.Yatağımdan ayağa fırlarken söyleniyordum.’’Bu yatağın konforuna ne oldu ya?’’ Opss… Yatağın hali insanı şoka uğratıyordu. Birden giyecek elbisem olup olmadığını merak ettim. Yatağımdaki kıyafetlerimi kucağıma aldım ve yüzümü buruşturarak çamaşır sepetine götürdüm. Sonra kulübemin her tarafını teker teker dolaştım.işim bittiğinde hem bacaklarım ağrıyordu hem de burnumu hissetmiyordum.Odam eskisinden daha toplu görünüyordu.Daha tozları almam ve eşyalarımı yerleştirmem gerekiyordu.Ama daha toplu göründüğüne iddiaya bile girebilirdim.derin bir nefes aldım.Ve içerdeki kokuyu götürsün diye pencereyi açtım.Çok yorgundum.Ama başlamışken bitirmem gerekiyordu.Kulübe temizliğinden 1 aldığıma şaşmamalı…Tanrıça’mı şaşırtacaktım bu sefer 5 değilse bile 3’ü garantileyecektim.Hemen gidip temizlik odasından toz bezi aldım.Ve görebildiğim her yerin tozunu aldım bir yandan da yere saçılmış eşyaları yerine kaldırıyordum.İşim bittiğinde bacaklarım ağrıyordu.Ve kambur kalmıştım.Ama çok güzel olmuştu.Yani toplamama deymişti.Derin bir nefes aldım ve temiz havayı içime çektim.Pencerede açık olmasa kirli elbiselerin kokusundan öbür tarafa giderdim. Yani canavarlara gerek kalmazdı. Yerleri de süpürdükten sonra gece karanlığında bile kulübemin ışıltısını görebiliyordum.Bulaşıkların benim olmayacağına hemen hemen emindim.Derin bir mutlulukla yatağıma ilerledim.Ve derin bir uykuya daldım.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim Empty
MesajKonu: Geri: aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim   aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:28 pm

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim ilk temizliğim
» Kulube temizliğim
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» Benim İçin Mi Görevlendirildin ?
» Kötü Başlangıç, En Azından Benim İçin