Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Benim ilk temizliğim

3 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Benim ilk temizliğim  Empty
MesajKonu: Benim ilk temizliğim    Benim ilk temizliğim  Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 7:49 am

Off Aresin macerasından sonra yorulmuştum ama uyuyamıyordum.Kalktım ve bir baktım etrafa ıyyy fenaydı.Elime bezi suyu alıp silmeye başladım ama hiç temizlik yapmamıştım nerden başlıyacağımın farkında değildim ki kapı çalındı.Şaşırdım.Bu saatte kim gelirdi ki .Kapıyı açtım ki maceradan sonra biri daha uyuyamamıştı.

"Mia akşam aşam temizlik yapalım mı ?"dedim ve gülmeye başladık.bir bezi o aldı birinide ben.Ona duvarları verdim bende masaları ve tezgahı temizledim.
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Benim ilk temizliğim    Benim ilk temizliğim  Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 8:36 am

Tmm dedim.Duvarları sildim.

''Senide mi uyku tutmadı'' dedi evet anlamında kafa salladım. Bezi bırakınca ellerimin sudan dolayı buruştuğunu gördüm.O sırada elimde faeketmediğim bir yara izi vardı.Canım acımaya başladı.

''Ahh'' diye bağırınca Crist yanıma geldi.

''Zeus aşkına tazı çizmiş elini''
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Benim ilk temizliğim    Benim ilk temizliğim  Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:23 pm

"Ne yapmamız gerek sence?"
"Bilmem,acıyor ama birşey olmaz galiba"o anda aklıma şifa gücüm geldi.ama terettüd ettim ya yanlış yaparsam.Bunu göze almalıydım
"Dostum ben iyileştirebilirim böyle bir özelliğim var"dedim şaşırdı.
"Tamam "dedi elini avucuma aldım ve zihnimde şifa yaratmaya başladım.ve bir çizik için yeterli olduğunu düşündüğüm şifayı ona verdim.
"Zeus aşkına"dedi baktım ve olmuştu iyileşti
"Nasıl hissedyorsun"dedim
"Süpper,"dedi"hadi devam edelim"
benim tezgah ve masalarla işim bitti onunda duvarla ve sıra yerlerdeydi.Iyyyykk.Fenaydı durumu.Çöpler yapışkan kola artığı,cipsi artıkları falan.Ben elimle sürttüm Mia da süpürgeyle temizledi.Güzel olmuştu.
"Hadi dışarı çıkıp çiçek toplayıp vazolara koyalım" dedim.Onayladı.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Benim ilk temizliğim    Benim ilk temizliğim  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 4:12 am

Dışarıdan bulduğumuz ne varsa yolup vozaya koyduk.Ama genede düzenli bir kulübe olmuştu. Yorgunluktan bitmiştik.Yere yayıldık.

''Güzel oldu.'' dedim. kafa salladı.

''Ama daha işimiz var. '' dedi. Gülümsedim ve kalktım onuda kaldırdım.Ve camları silmeye başladık.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Benim ilk temizliğim    Benim ilk temizliğim  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 7:36 am

Off şu camlar beni bitirdi.Oraya yığıldık.Ve ikimize soğuk bir kola açtık.İyi gelmişti.Tozlar alınmış.camlar duvarlar tezgah silinmişti.İkimizde mutlu olduk.Benim hayatım boyunca ki ilk temizliğim gayet iyiydi.Bu beni rahatlattı bunu hep yapmalıydım.Onu kulübesine uğurladım ve bende yatağıma yattım.Öyle uyuyup kalmışım..
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Benim ilk temizliğim    Benim ilk temizliğim  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:59 am

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Benim ilk temizliğim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aslında 2. olan ama benim için 1.kulübe temizliğim
» Benim pegasusum benim gibi olmalı...
» Kulube temizliğim
» Benim Talihsizliğim
» Benim Angel im