Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel missy'mm

YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Güzel missy'mm Empty
MesajKonu: Güzel missy'mm   Güzel missy'mm Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 9:03 pm

Canım çok sıkılıyordu.İçimden Off! niye her günüm bu kadar sıkıcı oluyor.Bir günüm bile eğlenceli geçmedi.Galiba dışarı çıkmalıyım.

''acaba nereye gideyim?''

''Neyse ben bir çıkayım,nereye gideceğime sonradan karar veririm.''

Dışarı çıktım.İleriye doğru gittim.Nereye giteceğimi bilmiyordum.İleride bir tabela olduğunu fatkettim.Yanına doğru gittim.Tabelada Pegasus ahırları yazıyordu.Merak ettim.İleriye doğru gittim.Gökte uçan bir sürü pegasus vardı.

''Aman Tanrım!''
Önüme bir pegasus indi.Çok güzeldi.Yanıma yaklaştı.Onu sevmeye başladım.Çok eğlendiği belliydi.O artık benim pegasusumdu.Ela gözleri ve lila rengiyle çok dikkat çekiyordu.Çok masum duruyordu.Ona bakınca sevmek sarılmak geliyordu içimden...

''Sana Missy diyeceğim!Senin adın artık Missy!''

onunla biraz oturduk.Missy,dost canlısı ama o kadarda heyecanlı bir pegasustu.beni çok sevdiği her halinden belli oluyordu.

''Çok tatlısın!''
Akşam olmuştu.Kulübeme gitmem gerekiyordu.Ona sarıldım.

''Elveda Missy!''

Ve kulübemin yolunu tuttum.Kulübeme girdim.Masama oturdum,defterimin arkasından bir sayfa kopardım.Ve sevgili Pegasusumun resmini çizdim ve duvarıma yapıştırdım.

Daha sonra yatağıma uzanıp hayallere daldım...

Artık benimde bir pegasusum var!
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Güzel missy'mm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Bir Gün
» Güzel bir gün
» Her güzel şey bitermiş.
» Güzel Bir Başlangıç
» Güzel bir başlangıç -1-