Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her güzel şey bitermiş.

YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Her güzel şey bitermiş. Empty
MesajKonu: Her güzel şey bitermiş.   Her güzel şey bitermiş. Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 12:36 am

Temizliğimizi bitirdikten sonra ,Monopolly oynamaya karar verdik.Tabiki de ben kazanmıştım.Monopolly'de çok başarılıydım çünkü.
"Saat kaç? "dedim Kim'e.
"Ohaa.10 olmuş"dedi şaşkın şaşkın. "Zaman ne zaman geçti yahu ".Bende şaşırmıştım.Kim'le zaman su gibi geçmişti.
"Seninle zaman su gibi aktı vallahi"dedim muzipçe.
"Lafı ağzımdan aldın"dedi. "Ama artık yatsam iyi olur,yarın erkenden kalkmalıyım.Kılıç antremanım var"
"Tabi ki"dedim. "Ben de yatmalıyım,Çok yorgunum" Yatağına doğru yürüdü ve yorganın içine girdi.Ben de banyoya gittim ve hıphızlı pijamalarımı giyindim.

Odaya girdiğimde Kim'in uyuduğunu farkettim.O inanılmaz bir insandı.İlk gün olmasına rağmen kendimi yalnız hissetmemi önlemişti.Kim bilir yarın nelerle karşılaşacaktım.Yorganımın altına girdim.
Gece lambasını kapatmadan önce "İyi geceler Kim" demeyi ihmal etmedim.

Her güzel şey bitermiş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Bir Gün
» Güzel bir gün
»  Güzel Karşılaşma
» Yardım güzel şey.
» Güzel Bir Tesadüf