Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avcı Kızıyla Macera

2 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Avcı Kızıyla Macera Empty
MesajKonu: Avcı Kızıyla Macera   Avcı Kızıyla Macera Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 11:27 am

Kulübemde bir oraya bir buraya gidyordum. Canım sıkıntıdan patlıyordu. Belki kardeşlerim gelir diyede kulübemden çıkmıyordum. Ama bu beklemekle olmayacaktı. En iyisi biraz hava almaktı hem dışarda bir şeyler yapacak melez bulablirdim. Dışarı çıktığımda yürümeye başladım. Arkamdan bir ses geldi.

" Hey Claire! " Arkama dönüp baktığımda ise bunun Lexi olduğunu anladım.

" Selam. " Konuşa konuşa ilerliyorduk. Lexi'yle daha önceden tanışmıştım. Bu yüzden hoş sohbetler ediyorduk. Baya bi yürüdükten sonra oturacak bir yer gördük. Lexi'ye oturalım mı bakışı attım. O da onaylayarak oturdu. Dedikodumuza oturarak devam ettik. Kahkahalar atarken biz neredeyiz diye etrafıma bakındım. Zeus Yumruğuna gelmiştik. Buraya ilk defa geliyordum. Burda neler olduğunu hiç bilmiyordum. Lexi'ye sordum.

" Buraya hiç geldin mi? "

" Hayır ilk defa geliyorum. " Harika ikimizde burayı bilmiyorduk. Burda ne olabilirdi ki? Güzelce bir oturma yeri var gerisi önemlide değldi. Biz dedikodumuza devam etmeliydik en iyisi. Lexe bakıp gülümsedim. Lexe bana bir şey söyleyecek gibi oldu ama söylemedi. Biraz durduktan sonra konuşmaya başladı.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Avcı Kızıyla Macera   Avcı Kızıyla Macera Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 12:04 pm

Pegasususumu ziyaret ettikten sonra kulübeme doğru yürüyordum. Kulübeme doğru ilerlerken arkası dönük bir şekilde yürüyen Claire'ı gördüm. Kampta pek arkadaşım yoktu, pek kimseyi tanımıyordum ama Claire kampa ilk geldiğim günden beri bana çok iyi davranıyordu. Birden içimden gelen bir dürtüyle "Hey Claire !" diye bağırdım. Claire beni gördüğüne memnun olmuş gibiydi. "Selam" dedi ve konuşmaya başladık. Claire ile konuşmak beni gerçekten rahatlatıyordu. İlk defa kampta yalnız olmadığımı hissediyordum. Bir süre daha yürüdük ve dedikodularımıza rahatça devam edebileceğimiz bir yere oturduk. Dedikodu, hele yanınızda bir Afrodit kızı varken yapmak çok eğlenceli oluyordu. Bir an gülüşmemize ara verdik ve Claire etrafına bakındı." Buraya hiç geldin mi? " diye sordu. Ben de " Hayır ilk defa geliyorum. " dedim. Koca bir kayanın altında oturuyorduk. "Koca bir kaya... " diye mırldandım. Claire ne dediğimi anlamamış olacak ki yüzüme soru sorarcasına bakıyordu. "Burası Zeus Yumruğu, değil mi ?" diye sordum. Claire onaylarcasına kafa salladı. Kardeşlerim daha önce Labirentteki maceralarını anlatırken Zeus Yumruğu'ndan bahsettiklerini anımsıyor gibiydim.Claire'a "Kardeşlerim Labirent diye bir yerlerden bahsetmişlerdi sanırsam burdan giriliyormuş ." dedim. Aynı zamanda soru soruyordum. Claire bana "Evet biliyorum, yani ?" dedi merakla ve sinsice gülüşüm üzerine, "Yoo girmek istiyor olamazsın herhalde ! Ora hakkında hiç iyi şeyler duymadım." dedi şaşkın bir bakışla. Ben ise başıma geleceklerden habersiz , "Ne var bunda ? Sen de hiç girmediğini söyledin, hem biraz macera olur Clairee! Ne diyorsun , var mısın ?"
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Avcı Kızıyla Macera   Avcı Kızıyla Macera Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 12:30 am

"Ne var bunda ? Sen de hiç girmediğini söyledin, hem biraz macera olur Clairee! Ne diyorsun , var mısın ?"

Lexi beni labirente davet ediyordu. Ama ben bu davetini kabul etmeyi hiç düşünmüyordum. Labirent bu ya. Labirentten çok bahsediliyordu. Hiç de iyi duyumlar almamıştım labirentle ilgili. Hem herkez genellikle kalabalık bir grupla labirente giriyordu. Biz ise sadece iki kişi olarak girecekti. Ya orda kaybolupta bir daha geri dönemezsek o zaman ne olacaktı? Birde ikimizinde bu ilk defa labirente girişiydi. İkimizde hiçbir şey bilmiyorduk labirentle ilgili. Kesinlikle girmemeliydim. Ben hayatımı seviyordum. Böyle bir riski göze alamazdım.

" Ben yokum. Kusura bakma ama canıma susamadım daha. "

" Yaaa hadi Claire ya ne olabilir ki. Hem böyle korkarsak hiç labireniti öğrenemeyeceğiz. Hem ben çok merak ediyorum labirenti. "

" Olamaz ya ısrar etme. Bende mereak ediyorum amaa öğrenmek de istemiyorum bir yandan. Hem başka bir zaman daha kalabalık bir grup melezle gireriz. Şimdi çok riskli. "

Lexi suratını asmış bir şekilde beni ikjna etmeye devam ediyordu.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Avcı Kızıyla Macera   Avcı Kızıyla Macera Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 1:02 am

Claire tüm ısrarlarıma rağmen labirente girmeyi kabul etmiyordu. Kampa daha yeni gelmiştim ve daha doğru düzgün bir macera yaşamamıştım. Açıkçası kardeşlerim bana labirent anılarını anlatırken onlara imreniyordum. Labirente girmeyi çok istiyordum. Tabi başıma neler geleceğinden habersizdim. Normal şartlarda ölümsüzdüm fakat savaş anında ölebilirdim. Ama bendeki merak ve macera duygusu ağır bastı ve Claire'ı ikna etmek için duygu sömürüsü yapmaya başladım. Aslında genelde bu yola başvurmazdım ama ne yapayım keşifçi ruhum ağır basıyordu. Zaten yapım gereği çok meraklıydım. Orda öylece somurtmuş bakarken Claire'ın gözlerinin arkama doğru odaklandıklarını fark ettim. Claire'a "Heey orda kimse var mı ?" dedim gülerek ama Claire hala bana bakmıyordu. Gözleri şaşkınlıkla açıldı ve zar zor duyulacak kısık bir sesle "A-arkana bak ." dedi. Hızlıca kafamı döndürdüm ve arkamda tanımlayamadığım devasa boyutlarda iğrenç bir canavar gördüm. Ben donmuş bir şekilde canavara bakarken Claire "Alexis hadii koşş!" diye bağırmaya başladı ama ben yerime mıhlanmış gibiydim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Avcı Kızıyla Macera   Avcı Kızıyla Macera Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 1:19 am

Lexi'nin arkasında adını bilmediğim canavarlar hızla bize doğru geliyorlardı. Bunu görünce "Alexis hadii koşş!" diye bağırdım. Acilen ordan kaçmalıydık. Ben savaşamazdım. Lexi ise yerinde dona kalmıştı. Onu sarsmama rağmen kendine gelmiyordu. Canavarlar ise son sürat bize doğru koşmaya devam ediyoorlardı. Sanırım artık bir karar vermeliydim. Bir tııranklarıma baktım birde Lexi'ye baktım. Ya burdan Lexi''yi beklemededn arkama bakmadan koşacaktım. Yada burda kalıp tırnaklarımı feda edip Lexi'yle birlikte canavarlara karşı savaşacaktım. Aslında benim için zor ama basit bir karardi. Yani karışıktı. Ama tabikide Lexi'inin burda tek başına ölmesine izin veremezdim. Bu yüzden savaşmayı seçtim. Arkadaşlarımı istesemde satamazdım. Lexi'ye kendisine gelsin diye tokatlamaya başladım. Bu yöntem işe yaramıştı. Lexi kendine gelmişti ama hala şoktaydı. Tabi kız ilk defa böyle bir canavar görüyordu. Alışkın değildi. Normaldi o yüzden şoka girmesi.

" Cla-Claire ne yapıcaz şimdi. "

" Savaşacağız hadi kalk. " Lexi'nin kolundan çekip kayanın üstüne çıktık. Lexi artık kendine gelmişti. Kolumdaki bileziği kılıca dönüştürerek hazır durumuna geçtim. Lexi ise yay ok takımını çıkarmıştı.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Avcı Kızıyla Macera   Avcı Kızıyla Macera Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 1:39 am

Claire beni kendime getirmeye çalışıyordu . Canavarın iğrençliği karşısında dona kalmıştım. Daha önce sadece Harpyalarla karışılaşmıştım ve bu hayvanı görene kadar gördüğüm en korkunç şey olduğunu düşünüyordum. Claire beni tokatlamaya başladı ve bir an uyandım. Ben kendime geldiğimde Claire bileziğini bir kılıca dönüştürmüştü. Daha önce başka melezlerin eşyalarını savaş aletlerine dönüştürdüğünü görmüştüm ama hala alışamamıştım. Claire benim yüzümden savaşmak zoruda kalacaktı. Eğer bir dakika kadar önce kaçmaya başlasaydık kampa zamanında ulaşabilirdik. Claire beni bırakmamıştı. Beni kendime getirmek yerine kaçıp canını kurtarabilirdi. Ama o benimle kalıp mücadele etmeyi tercih etti. Bunun bir Afrodit kızı için ne kadar zor bir karar olduğunu tahmin edebiliyordum. Bende hemen yayımı hazırladım ve ne olur ne olmaz diye kemerimde olan bıçaklarımı kontrol ettim. Canavar bize doğru hızla geliyordu. Kocaman iğrenç kol mu bacak mı olduğunu anlayamadığım uzvunu yanyana duran Claire ve bana isabet edecek şekilde salladı. Son anada ikimizde büyük bir uyum içinde eğilmiştik. Bu çok hoşuma gitmişti ama durup kendimi tebrik edecek kadar zamanım yoktu. İçgüdüsel bir şekilde "Claire ağacın arkasına geç!" diye bağırdım ama o çoktan kılıcını canavarın böğrüne saplamıştı. Sonra kenara çekildi ve ben de yayımı kılıcın etkisinden afallamış olan canavara doğru tuttum. Canavarın yüzünü dönmesini bekledim ve yüzünü gördüğüm anda o kocaman iğrenç sarı gözlerinin ortasına oklarımı geçirdim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Avcı Kızıyla Macera   Avcı Kızıyla Macera Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 2:01 am

Lexi'nin canavarın o kocaman iğrenç sarı gözlerine oklarını saplamasıyla birlikte başımı çevirdim ve " ıykkkk " dedim. Benim yüreğim böyle şeyleri kaldıramıyordu. Derin bir nefes aldıktan sonra Lexi'ye baktım. Lexi'nin hiç miğdesi bulanmamış gibi bana gülümsedi. Kendimi topladıktan sonra canavarlarla savaşmaya devam ettik. Ama bu böyle olmayacaktı. Canavarlar bir sürüydü. Biz beş tanesini öldürsek arkasında on tane daha geliyordu. Çaresiz bakışlarımla Lexi'ye baktım.

" Bu böyle olmayacak. Bir şeyler bulmamız lazım. "

" Benim aklımda bir şey var " sinsice gülümsedi ve konuşmaya devam etti. " Üç deyince beni takip et. "

" Dur bir dakkika ne yapacaksın banada- " Daha sözümü tamamlayaamadan Lexi saymaya başlamıştı bile.

" Bir-iki üçççççç. Koşşşşş! " Lexi arkasına bakmadan labirente doğru koşmaya başladı. Ben ise şaşkınlıkla orda kala kalmıştım. Lexi'yi takip etmessem öleceğimi biliyordum. Bu yüzden söylene söylene labirente doğru koşmaya başladım.

" Ah be Lexxxx. Yine yaptın yapacağını. Labierent ha. Süper bir oyun. Harika. "

Lexi'nin kahkaha seslerini duyabiliyordum. Lexi'nin istediği olmuştu. Labirente girmiştik....

DEVAMI LABİRENTTE!

Avcı Kızıyla Macera
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avcı Kızıyla Macera -2
» Athena Kızıyla Macera Yaşamak İsteyenler ?
» Artemis Kızıyla Kılıç
» Hephaistos Kızıyla Okçuluk
» Hermes Kızıyla Ok Atmak