Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küçük Ziyaret

YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Küçük Ziyaret Empty
MesajKonu: Küçük Ziyaret   Küçük Ziyaret Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 10:52 pm

Melez kampında işim olmadığı zamanlar daha önce görmediğim veya uğramadığım yerlere giderim. Böylece kampı tanımış olurum. Bu günde her melezin ağzında olan sürekli duyduğum cephaneliğe gidecektim. Cephaneliğe vardığımda içerisi karanlık ve korkunçtu. Ama nostaljik bir yapısı vardı. Bu odada milyonlarca anı gizlendiğini biliyordum. Önce ışıkları yaktım. Ve 1-2 adım önümde duran büyük sopayı gördüm. Güldüm. Burada pompalı tüfeklerden eski taş ve sopalara kadar silah vardı. Önümde duran sopayı tuttum. Kaldırmaya çalıştım. Gerçekten çok ağırdı ve inanın bir ağaçtan hatta çelikten bile daha sert duruyordu. Üzerinde Ηρακλής yazıyordu. Bunun "Herakles" demek olduğunu anladım. Gerçekten çok ilginçti. Bunun herakles'in kullanmış olma düşüncesi çok hoşuma gitmişti ama o şey kullanamayacağım kadar ağırdı. İleride bir kılıç duruyordu. Bir tür japon kılıcı "katana". Çok keskin duruyordu. Kenarlarında morumsu tonlarda keskinliği belli eden türden işaretler vardı. Silahın kabzasında ise 4 yazıyordu. Bu kılıcı aldım ve dışarı çıktım.

Küçük Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük Bir Ziyaret
» Küçük bir ziyaret.
» Küçük bir ziyaret
» Eve Küçük Bir Ziyaret
» küçük bi istek