Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melezleri İkna Görevi /1

2 posters
YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Melezleri İkna Görevi /1 Empty
MesajKonu: Melezleri İkna Görevi /1   Melezleri İkna Görevi /1 Icon_minitimeCuma Ocak 14, 2011 9:58 pm

Sat ile melez kafede buluşacaktık. Güzel bir gündü. Gerçi melez kampında her gün güzeldir. Tanrıça Athena tarafından aldığımız görevin detaylarını konuşmamız gerekiyordu. Bunu ya yalnızken yapacaktık. Ya da çok sesli bir yerde. Yanlız olma olasılığımız olmadığından -başbaşa kalmaya çalıştığımız her vakit birileri gelip Sat'ı veya beni buluyor- melez kafede buluşmaya karar verdik. Melez kafe bayağı sesli bir yerdi ve kimin ne dediğini duymanız için hem yanında oturmanız gerek hemde dikkatlice dinlemeniz.

Bu nedenle öğlene doğru kulübemden çıktım. Öğlen vaktinde buluşmaya karar vermiştik. Melez kafeye vardığımda Sat daha gelmemişti. Boş bir masa bulup oturdum. Bulması bayağı zordu. Çalışmaktan sıkılmış melezlerin hepsi buradaydı. Garsondan kahveyi istedim. Kahve gelince bir iki yudum aldım. Gözlerim sürekli kapıdaydı. Onu bir süredir görmüyordum ve çok görmek istemem de ayrı bir konuydu. Ve kapıdan içeri girdi. Etrafı gözleriyle taradı ve beni gördü. Yüzüne klasik tatlı tebessümünü koyarak yanıma geldi. Bende aynı şekilde ona gülümsedim. Ve sordum.

Ee nasıl başlıyoruz, plan nedir ?

Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Görevi /1   Melezleri İkna Görevi /1 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 4:53 am

Athena bize çok önemli bir görev vermişti, kamptaki melezleri 21 Aralık'tan sonraki kaos döneminden kurtaracak ve doğru yolu gösterecektik. Ki, bu zor bir görevdi; herkes Zeus'un tarafını tutmak zorunda değildi. Poseidon çocukları, Hades çocukları kimin tarafını tutacaklardı; amcalarının mı babalarının mı? Tabi ki at gözlüğüyle olsa bile babalarının tarafını tutmaları, en doğal haklarıydı onların. Bu konuda onlara hak veriyordum, bu düşüncelerle beraber kulübeden dışarı çıkarak Yon'la karar verdiğimiz buluşma yerine, yani melez kampına doğru ilerlemeye başladım. Hem görevin verdiği heyecan, hem de Yon'u görmenin verdiği mutlulukla melez kafeye ilerlerken, kafeden içeri girdiğimde onu hiç bulamayacağımı zannetmiştim; etraf o kadar kalabalıktı ki. Sonunda bana el sallayan Yon'u görerek yüzüme bir gülümseme yerleştirdim ve yanına oturdum. Yon biz planımızı sorduğumda düşünmeye başladım, bu görev oldukça zordu; ne yapacağımızı, nereden gideceğimizi bilmiyordum.

-Önce melezlerle konuşmalıyız; babalarının taraflarını tutan melezlerle işe başlasak iyi olur. Veya kolaydan başlayarak gidebiliriz, sona babalarının tarafını tutan melezlerden başlayabiliriz. Peki sen ne düşünüyorsun?

Ardından Yon'un konuşmasını bekledim, onun düşünceleriydi asıl bize yol gösterecek olan. Fakat bir yandan korkuyordum, tanrıçayı yüzüstü bırakmak istemezdim, gerçekten en sevdiğim tanrıçalardan biridir Athena. Bunun yanında kamptaki gerginlik gün geçtikçe doruğa tırmanıyordu, ne yapabileceğimizi bilemiyordum ama bulmak zorundaydım.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Görevi /1   Melezleri İkna Görevi /1 Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 6:29 am

Sat ile konuşuyorduk. Aslında güzel bir şey önermişti. Önce kolayından başlamak. Ama bence kolay olan büyüklerin çocuklarını ikna etmekti. Onları tanıyorduk. Yani en azından benimle olmasa da hepsi Sat ile iyi anlaşıyordu. Ama küçük tanrıların çocuklarının tamamı kampa gelmiyordu. Belki de bundan Zeus'u sorumlu tutup karşı tarafa geçmişlerdi. Önce onları bulmalıydık. Bu neden le sordum.

Sence küçük tanrıların çocukları nerede toplanıyorlardır. Ve sence hangilerinden başlamalıyız.

Sat "Bilmiyorum ki emin olamıyorum. Birincisin de nereye gideceğimizi biliyoruz diğerinde hiç bir fikrimiz yok. Bu nedenle 3 büyüklerden başlayalım."

"Pekala o halde önce yeraltına inelim. Hades çocukları kampta değilse oradadır. "
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Görevi /1   Melezleri İkna Görevi /1 Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 7:38 am

Yon haklı olabilirdi, Hades çocuklarının çoğunun kamp dışında olduğunu zannediyordum ama muhtemelen bu karışıklıklardan çoğunun haberi olmuştur diye düşünmeden de edemiyordum. Onu kırmamak adına hak verdim, ama yine de benim görüşüm o yönde değildi, bence hala kampın dışındalardı. Hem koskoca yeraltında Hades çocuklarını bulmak çok kolay bir iş değildi. Biraz düşündükten sonra vaktimizin bol olduğunu fark ederek bir soru daha sorma gereği hissettim.

-Peki yeraltının neresinde arayacağız onları? Stell eğer yeraltındaysa muhtemelen kaptan arkadaşının yanındadır; ama diğerlerini bilemiyorum. Şu küçük tanrı meselesine gelince; ben bir tanesiyle Las Vegas'ta karşılaştım, hatta biraz atıştık. Yani onların çocukları da o civarda olabilirler; mantığı anlayamasam da... Belki de konseye falan uğrayabiliriz onlar için. Her neyse, önce Hades çocuklarını halledelim ama dediğim gibi; yeraltının neresindeler?

Bunu sorduktan sonra düşünmeye başladım. Bir tanesiyle karşılaştığımı hatırlıyorum, Las Vegas'ta ama çocuklarının orada olma ihtimali yok gibiydi. Zaten Kronos varken iç karışıklığa hiç gerek yoktu, ve çıkardıkları iç karışıklıkları temizlemek de her zamanki gibi biz piyon melezlere kalıyordu. Bu durum canımı sıksa da, sonuçta bana bir görev verilmişti ve bu görevi layıkıyla yapmak zorundaydım.
http://www.platis.forummum.net
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Melezleri İkna Görevi /1   Melezleri İkna Görevi /1 Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 5:43 am

Ne düşüneceğimi bilmiyordum. Ama 3 büyüklerin çocukları biraz daha bekliyebilirdi. Sürekli fikrim değişiyordu. Denizden Poseidon'un sarayına gidebilirdik. Las Vegas'tan da Hades'in yeraltı sarayına. Orada hızlı bir şekilde melezleri bulabilirdik. Yeraltı çok büyük bir yerdi aynı şekilde su altı da öyle fakat seçeneğimiz yoktu birinden başlayacaktık. Bunu istemesemde Hades veya Poseidon tarafından yok edilebilirdik. Bundan önce küçük tanrıların çocuklarını halletmek daha mantıklı olurdu.

Sat, her ne kadar düşünmek istemesekte Hades veya Poseidon tarafından öldürülebiliriz. Ondan önce küçük melezleri halletmeye çalışmak daha iyi olur bence. İlk önce Dediğin gibi Las Vegas'a gidelim. Tabii senin "eski" ebeveynin olan Nike'ın çocuklarını da belki orada bulabiliriz.

Sat önce biraz düşündü. Sonra da heyecanla kafasını salladı. Bu çıktığımız ilk ciddi görevdi. Ve ben Artemis'in ona bir hediye verdiğini biliyordum. Göz kırptım elinden tutup kaldırdım. Kulübelere doğru gidecektik ve eşyalarımızı alacaktık. Ardından da Thalia'nın ağacın da buluşacaktık. Ve yola çıkacaktık, görevi bitirecektik bu kadar kolay

Burada ki Rp bitmiştir !

Melezleri İkna Görevi /1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 2
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 3
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 4
» Melezleri İkna Özel Görevi / Satellite Morgan & Yondaime Hokage / 5