Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

temizlik rp'si ~8

YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

temizlik rp'si ~8 Empty
MesajKonu: temizlik rp'si ~8   temizlik rp'si ~8 Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 5:00 am

O kadar bağırınca hemen herkes yanlarında ne varsa almaya girişti. Şimdi herkese görev vermeliydim. ’’Stev ve yeniler siz çöpleri toplayın, Kristen camlar, misuzu ve Shyla sizde şu devrilmişleri yastıkları düzenliyin. Eli toz al marx gitte bir Hephaistos Çocuğu kap gel şu eşyaları tamir etsin sonrada kapıları yağlayacaksın.’’ Normalde ittiraz etselerde bu sefer kimse sesini bile çıkarmadı. Herkes verdiğim komutları yerine getirmekle meşkuldü.
Stev ve yeniler daha tanışmak nasip olmadı. Etraftaki çöpleri topluyorlardı. Kız olan torbayı tutmaktaydı. Diğer iki kardeşimde çöpleri topluyarak içine atıyorlardı. Hızlıydılar şimdiden yatak bölümü yarılanmıştı.
Kristen bir camı açmış ve sprey’i sıktıktansonra bir güzel siliyordu. O kadar kirlenmişti ki artık içeri güneş girmiyordu. Tamam karanlık daha güzeldi. Ama ceza yemeye hiç niyetim yoktu. Kristen camı bitirmişti. Tam kapatıyordu ki ‘’Hayır hayır açık kalsın içerdeki şu kasvetlihava dışarı çıksın ‘’ dedim.
Misuzu etrafa saçılmış yastık kılıç yada kıyafet gibi her türlü eşyayı yerine koymakla meşkulken Shyla ise yatakları topluyordu. Misuzu kız bölümünün eşyalarını kirli ve temiz olarak ayırmaya başlamıştı. Seçmece misali onu oraya bunuda katlayıp bir dakika ‘’Eli gelde önce buraların tozunu al’’ elli koşşup oranın tozunu aldı. Sonra diğer dolapları silebilmek için kıyafetleri dışarı attı. Shyla yatakları toplamayı bitirmişti. Salondaki koltukları düzeltikten sonra eline geçen iki üç çöpü poşete attı. ‘’ Shyla rica etsem tuvalaetleri halleder misin?’’ önce birkaç küfür etti sonrada sinirle tuvalete çıktı.
Eli önce salonun tozunu alıyordu. Fakat sonra dolapları silmeye başlamıştı. Tam misuzunun dolapını açacaktı ki Misuzu elinde katlanmış ve koymak üzere olduğu kıyafetleri elinden bıraktı. Ve hemen dolabını savunmaya geçti. Dolabını açtı ve hemen elini kıyafetlerinin arasına sokup çıkardığı şeyi hızlıca cebine attı. Sonrada bişi olmamış gibi az önce elinden bıraktığı kıyafetleri yeniden katlamaya başladı. Elli bi anlam veremedi. Sonra tekrar dolabı silmeye devam etti.
Marx. çoktan dışarı çıkmış ve de bir Hephaistos Çocuğu ile camdan gördüğüm kadarı ile getiriyordu. Kapıdan içeri girence ‘’ Marx. işini göster ve tuvaletlere gidip Shyla yardım et Stev sende kapıları yağla yeniler sanırım çöp işini hallede bilirler’’ dedim. Marx. oflaya poflaya tuvalete girdi. Stevde kapıları yağlamak için çekmeceği alt üst ediyordu.
Her şey yolunda gözüküyordu. Şöyle bir esneyip bende burayı halletsem fena olmaz hani dedim.Etraf toz içindeydi ama bir tane bile çöp ve dağınıklık yoktu. Genede baştan aşağı temizlesem iyi olurdu. Önce şu fazlalık yatağı çıkarmalıdı. Merdivenlerden tek başıma indiremezdim. Korkuluklara gidip etrafa bakındım. ‘’Pişt yeni çocuk gel buraya ‘’ dedim. Önce ben mi diye kendini gösterdi. Bende gel diye elimle işaret yaptım. Ürkekçe yaklaştı. ‘’Adın’’ dedim gelir gelmez ‘’Danniel’’ elimi uzatıp ‘’Bende mia memnun oldum şimdi yardım ette şu yatağı aşağı indireli ‘’ neden der gibi bakınca ‘’Ölen bir kardeşimizdi. Önemliydi ama kamptan kaçtı sonrada bir telekine ordusu tarafından öldürüldüğünü öğrendik. Her neyse yardım et hadi’’ Ben baş kısmından tuttum o da diyer tarafından yavaş yavaş aşağı indirdik. Komidinide hemen aşağı indirdim. ‘’Sen işine dön sizde bunu bir yere koyarsınız artık’’ derin bir nefes aldım unutmalıydım. Tekrar yukarı çıktığımda ne kadar boş bir oda olduğunu fark ettim. Hemen yatağımın çarşaflarını çıkardım. Ve kirliğe attım. Dolaptan temiz olanını çıkartıp serdim. Düzeltikten sonra aşağıdan verden bir toz bezi kaptım. Önce komidimi sildim sonrada bomboş iki dolabı. Bavulumu açıp annemin koyduğu tertemiz kıyafetlerin düzenini hiç bozmadan yerleştirdim. Özel eşyalarımıda komidime koyduktan sonra villedayı aldım ve yerleri sildim. İşte odam tertemizdi.
Kristen kapıyı çalıp ‘’camı sileyim mi’’ iki tane camım vardı zaten ‘’Onları sildikten sonra aşağıdaki yerleri siler misin’’ dedim kafa sallayıp camı açtı. Temiz hava diye akciğerlerim bayram etti. Korkuluklardan baktığım da çöpler temizlenmişti. Yataklar topluydu. Hephaistos Çocuğu işini bittirmişti selam verdi ve gitti. Dolapların tozu alınmıştı ve yerleştirilmişti. Eli şuanda kupalarımızın olduğu vitrini silliyordu bu baya işini alırdı zaten. Yerlerde hiçbir yastık ve ya tabak tarzı bişi yoktu. Kapı gıcırdamıyor camlar pırıl pırıldı. Şağı inip tuvalete baktım iki kardeşimde iyi iş çıkarmıştı. Saatte baktım. Bu sırada Kristen aşağı inmiş ve çoğu yeri silmişti. Eli’de işini bitirmek üzereydi. Yemek zamanına 1 saat kalmıştı. ‘’Ares kulübesi duşlara önce kızlar dikkat fazla etrafı ıslatmalım yeni temizlendi sonuçta ‘’ değip bende havlumu alıp tuvalete gittim.
Bir saat sonra herkes temiz ve düzenliydi. Kulübede yeterince toplu gözüyordu. Hep beraber yemek gazinosuna ilerledik.

temizlik rp'si ~8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Statü Almaya Hak Kazanmış Olanlar(sınav rpsi yapılmayacaktır)
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Temizlik Rp'si 7
» Temizlik Rp'si - 11