Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Beyaz Bir At

YazarMesaj
Luna R. DARE

Luna R. DARE

Ben Beyaz Bir At  Empty
MesajKonu: Ben Beyaz Bir At    Ben Beyaz Bir At  Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 7:24 am

O gün normalden erken kalktım ve aynanın başına geçtim. Saçlarım karışmıştı ve göz altlarım da hafif bir morluk vardı hemen saçımı taradım yüzüme biraz makyaj yaptım ve Afrodit kulübesinden dışarı çıktım güneş henüz doğmamıştı ve zaten neden dışarı çıktığımı da bilmiyordum. Kampta daha ilk günümdü daha doğrusu ilk sabahım. Çünkü daha dün akşam kamp ateşinin başında sahiplenmiştim. Afrodit tarafından. Neyse. Aklımdan bunlar geçiyordu. Sonra birden kendimi ahıra benzer bir yerde buldum. İçeriden at kişnemeleri geliyordu. İçeri göz atmaya karar verdim. İçeride farklı renkte bir sürü at vardı.Ama bunlar bildiğiniz atlardan değil. Bunların resmen kanatları vardı. Kimisinin kanatları beyaz kimisinin siyah kimisinin ise benekliydi.Ama genelde kanatları kendi renklerinin daha açığı aya koyusuydu. Çoğunun kapısında adı ve sahibi gibi şeyler yazıyordu önlerinden geçerken bazıları kişliyor bazıları ise 'Sen kimsin ' der gibi bakıyordu ilerlemeye devam ederken ben beyaz bir atın önünde durdum adı ve sahibinin yazması gereken yerde hiç bir şey yazmıyordu. " Seni kimse almadı mı?" diye sordum.At bana hüzünlü bir bakış attı."İstersen senin sahibin ola bilirim " dedim. At birden kafasını kaldırdı ve bakışlarını bana dikti. "Adında Bulut olabilir mesela çünkü bulut gibi ben beyazsın " dedim. At kişnedi ve şaha kalktı sanırım bu 'Evet' demekti.

Ben Beyaz Bir At
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyaz Yalan
» Siyah ve Beyaz / Direnç
» White Pearl / Beyaz İnci
» Kırmızı Gözler ve Beyaz Kanatlar...