Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kılıcım süslemek (Çalışmak)

YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Kılıcım süslemek (Çalışmak) Empty
MesajKonu: Kılıcım süslemek (Çalışmak)   Kılıcım süslemek (Çalışmak) Icon_minitimeC.tesi Ocak 08, 2011 12:32 am

Bu gün kampta "yeni yerleri dolaş" günüydü. Bu nedenle daha önce gitmediğim El işi Alanına gitmeye karar verdim. Burası Hapheistos çocuklarının en iyi olduğu alandı. Bura da kendi kılıçlarımızı yapabiliyor süslüyebiliyor vs yapabiliyordunuz. Tabi eğer benseniz hiç birisini yapamazsınız. Yine de bir masaya oturdum. Akla hayale gelecek her türlü şey vardı. Kılıçlarımdan birini çıkarttım. Hapheistos'un bizzat kendi bu kılıçlarımın üzerinde oynadıktan sonra daha parlak ve ateşli gözüküyorlardı. Üzerine adımı yazmaya karar verdim. Yazım aslında güzeldir ama metal plakalara yazamıyormuşum demekki. Önce metal bir plaka aldım. Üzerine adımı yazmaya başladım. Orada Yon yazdığını ancak ben okuyabilirdim. AsD gibi bir şey yazıyordu. Kılıcımı rezil etmemek için hemen oraya terkettim. Birdaha uğramayacağımı da aklıma yazarak.

Kılıcım süslemek (Çalışmak)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tırmanmaya çalışmak
» Kılıcımı süslemek
» Ormanı Keşfetme(ye çalışmak)
» Kalp Kolyemi Süslemek.
» Tsunami Kılıcım