Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ormanı Keşfetme(ye çalışmak)

YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Ormanı Keşfetme(ye çalışmak) Empty
MesajKonu: Ormanı Keşfetme(ye çalışmak)   Ormanı Keşfetme(ye çalışmak) Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 1:27 am

Ormanda rp yazacaksın.
Mekan: Orman
Katılacaklar: Sadece sen.

-----

Ormanı keşfetmeye karar vermiştim. Arasıra ağaçlara bakıyordum. Bitkiler sanki benim geldiğimi hissediyormuş gibi dikleştiler. Çevreme bakındım. Orman o kadar canlı geliyordu ki. İlerlemeye devam ettim. Yürürken bir kaç yaratık gördüm ama onlar beni göremeden ben ağaca çıktım. Ağaçtan inerken ayağım bir dala takıldı ve düştüm. Kahretsin diye düşündüm. Pantalonumun kenarı yırtılmıştı. Bir yerime bir şey olup olmadığına baktım. Yoktu, sağlamdım. Yürümeye devam ettim.

Yürürken nasıl olduysa birden bir şey oldu ve kendimi ağacın tekinin arkasına atmış halde buldum. Arkama baktığımda bir cehennem tazısının buraya doğru geldiğini gördüm. Beni daha görmemiş gibiydi. Saklandım. Ama onun bir şekilde buraya gelmekte olduğunu hissediyordum. Boşuna dövüşüp de kendimi yormaya niyetim yoktu. Bu yüzden elimden gelen en iyi şeyi yaptım ve kaçtım.
http://camelot.hareketforum.org/

Ormanı Keşfetme(ye çalışmak)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tırmanmaya çalışmak
» Kılıcım süslemek (Çalışmak)