Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Labirent Girişi Buradaymış..

2 posters
YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

Labirent Girişi Buradaymış.. Empty
MesajKonu: Labirent Girişi Buradaymış..   Labirent Girişi Buradaymış.. Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 6:59 am

Kulübede canım çok sıkılıyordu.. Bir kaç macera yaşadıktan sonra insanın hep yaşayası geliyor.. Kulübede sadece Tiff vardı.. Zaten bu sıralar sadece ikimiz varız.. Ben kenrada yatıyorum o ise her zaman ki gibi yerinde duramıyor.. Volta atıp duruyordu.. Belli ki onun da canı sıkılıyordu.. ''Tiff!'' diye seslendim.. Önce irkildi sonra gülümsedi.. Genelde bir şeyler yapmak istediğimde böyle seslenirdim sanırım o da bunu anlamıştı.. '' Ne oldu'' dedi bana.. Bende ''Şey bana acaba kaka kules- yani zeus yumruğuna götürürmüsün..dedim.. Orada bir kaç macera yaşayabileceğimizi umuyordum.. Ve sanırım Deadalus'un labirentinin girişide oradaydı ama sadece isminin kaka kulesi denmesi beni oraya çekiyordu.. Dememle birlikte kahkahayı patlattı.. Ama ilerideki gök gürlemesinide duymadık değil hani. Sonra gülerek ''tamam olur'' dedi.. O zaman hemen çıkalım.. Zeus yumruğu baya uzakta diye de ekledi.. '' Sırtıma atla o zaman çünkü hızlı gidiyoruz'' dedim.. Tiff çalışmadan ışık hızına dayanamazdı ama insan üstü bir hızda gidebilirdik.. Şöyle Saatte 300km kadar hızlı.. Merak etmeyin canım ışık hızını görmüşlüğüm var.. Tiff'inde var ama onu rahatsız ediyor.. Ardından sırtıma atladı.. Küçükken oynarız ya atçılık.. İşte o şekilde kulübeden fırladım.. Melezlerin şaşkın bakışlarına aldırmadan inanılmaz bir hızla ve Tiff'in yönlendirmesiyle kısa sürede Zeus Yumruğuna vardık..
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Labirent Girişi Buradaymış..   Labirent Girişi Buradaymış.. Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 7:25 am

Kardeşimle birlikte her zamanki gibi bela arıyorduk. Bunun için Zeus Yumruğuna gitmeye arar verdik. Fazla zaman kaybetmemek içinde Yon'un özel gücünü kullanacaktık. Aşırı hızlı gitmek aslında çok eğlenceliydi ama ister istemez bünyem isyan ediyordu. Onun için hızlı gitmemekte yarar vardı. Yon'un sırtına vardık ve ışık hızı kadar olmasada bayağı hızlı gitmeye başladık. Zeus Yumruğuna varmamız saniyeler almıştı. Yon'un sırtından indim ve bir kayanın üzerine oturdum. Kardeşimde başka bir kayanın üzerine oturdu. Alaycı bir gülümsemeyle "Ne kadar güzel bir yer değil mi?" diye sordu. Gökyüzüne batım ve "Evet, öyle." dedim. Zeus en sonunda dayanamayıp bizi buharlaştıracaktı ama kim takar! Kardeşimle gülmeye başladık. Sesimiz ormanda yankılanıyordu. En sonunda gök gürledi. Yon'la birlikte susmaya çalıştık. Kendimizi zor tutuyorduk. En iyisi susmaktı. Kısa bir sessizlikten sonra gülümseyerek "Şimdi ne yapıyoruz?" diye sordum. Yon kısa bir süre düşündükten sonra yüzünde şeytansı bir gülümsmee oluştu. Yin ne planlıyordu bu? Kesin tehlikeli bir macerayı sürükleyecekti bizi. Her şeye rağmen ben bütün maceralara hazırdım. Kulübede boş boş oturmaktan iyidir. Hele hele yanımda kardeşim varken en tehlikeli görevler bile eğlenceli bir hal alıyordu. Yon bana baktı ve konuşmaya başladı...
Edward J. F. Newgate
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Labirent Girişi Buradaymış..   Labirent Girişi Buradaymış.. Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 7:37 am

Şimdiiii.. Öncelikle Zeus'un bizi duyamayacağı bir yere gidiyoruz.. O zaman ona istediğimiz kadar sövebiliriz dedim.. Tiff Kahkahalara boğuldu.. Ama gök bu sefer daha büyük bir kuvvetle kükredi.. Tiff ile kendimizi zor durdurduk.. Zeus sonunda buraya milyon tane yıldırım indirecekti.. Ama önemli değil.. Sonra devam ettim.. Burada Daedalus'un Labirentinin girişi var değil mi? diye sordum.. Tiff evet diye kafasını salladı.. Bende oluşan gülüşün aynısı oluşmuştu onun yüzünde.. Labirentler Bizim kadar Tanrılar için de gizliydi.. Ki bu harikaydı.. Bana parmağıyla tam olarak yeri işaret etti.. Beraber oraya yürümeye başladık.. Sürekli kıkırdıyorduk.. Tiff ileyken kendimi sarhoş gibi hissediyorum.. Neden acaba.. Ama bu beni çok mutlu ediyordu o ayrı Very Happy.. Yavaş yavaş ilerledik.. Dar kayalıkların arasından geçip aşağı istemsiz olarak yuvarlandım.. Önce ben girdiğim için ben düştüm. .Sırtımın acısına ofluyordum ki üzerime yumuşak bir şey düştü.. O kadar yüksekten düşünce tüy bile bıraksanız canınızı yakar.. İşte Tiff'te tüyden çok az daha acı hissediyorsunuz.. Ama canınız yine de yanıyor.. Tiff çok hafif özelliklede bana kıyasla.. Üzerime düştüğünü anlayınca birden ayağa fırlayıp ''özür dilerim'' dedi.. Güldüm ve ekledim.. Her gün üzerime kardeşlerimden biri düşmüyor.. Bu da ayrı bir zevk dedim ve başparmağğımı kaldırıp onayladım.. Üstümü başımı silkeledikten sonra Tiff'in bahsettiği şu üçgen yani delta harfini aramaya başladık.. Ve Apollon çocuğuysanız ışık hiç bir zaman problem değildir Very Happy

Labirent Girişi Buradaymış..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Labirent Girişi Buradaymış...
» Labirent'e Gitmeden Önce
» Labirent RP'si
» Labirent Canlanıyor ! (Lia - Ed - May )
» Labirent'i Dolaşmak