Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Labirent'i Dolaşmak

2 posters
YazarMesaj
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

Labirent'i Dolaşmak Empty
MesajKonu: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 5:34 am

Melez Kafe den çıkıp kardeşim ile Labirent'e, dolaşmaya gitmiştik. Dolaşmak için oldukça tehlikeli bir yer olan Labirentte çeşit çeşit yaratık olabilirdi ama korkmuyordum yaratıklardan. Julia'yı yanıma almam kötü fikir değildi ama onunla daima zaman geçirmem gerekiyordu. Ben önde, o arkada Labirent'e girdik. Etrafın karanlılığı bizi oldukça korkutuyordu ve uzun bir sessizlik karanlığa hakimdi. Parmak ucumuza basa basa yürüyorduk. Bir ara Labirent'in içinden kükreme sesi geldi. Bu sesin bir kurt sesi olduğunu biliyordm ama soğuk yerlerde yaşayan kurtların Labirent'te işi ne olabilirdi? Elbette burası Dünya'nın hemen her yerine açılan kapılar ile dolu idi ve kurt da böyle gelmiş olabilirdi. Kükreme sesini duyan Julia, bir an kaçar gibi olduysada onu ensesinden tutup çekmem ile kaçamadı. Oldukça sessiz bir ses tonu ile "Lütfen abi. Lütfen burdan bir an önce küçük kulübemize gidelim de yatalım. Sabah arkadaşlarım ile dolaşmaya çıkacağız. Ne olur çıkalım buradan." demişti. Kafama hoşnut durmayan bir ifade ile sağıma ve soluma salladıktan sonra "Üzgünüm Julia ama seninle burada dolaşmalıyız ki ünlü Labirent'i görmüş ol. Kültürün artar en azından da cahillikten kurtulursun." demişti. Sinirli bir tavır ile sessizce ağlamaya başladı. Ben ise gülmemek için kendimi çok zor tutuyordum. Bir sağ ve sola hırlama sesi yankılansada ben umursamaz bir tavır ile yürümeye devam ettim.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 4:22 am

Abim ile kafeden çıktıktan sonra labirente doğru gitmeye başladık.Burası çok karanlıktı.Benim klostrofibim olmasına rağmen abimin yanında güvende olduğumu düşünüyordum.Tam o sırada kükreme sesi geldi.Bu sesi kurt çıkarmıştı.Korkmuştum.Abime yalvarıyordum ve bana ``Üzgünüm Julia ama senle burada dolaşmalıyız ki ünlü labirenti görmüş ol.Kültürün artar en azından cahillikten kurtulursun´´dedi.Tamam belki onun kadar bir şey bilmiyorsam da asla cahil değildim.Her ne kadar abimin önünde küçük düşsemde ağlıyordum.Bu huyumdan nefret ediyordum.Ama korkunun ecele faydası yok diye düşünmüştüm.Abimin yanında güvende olduğuma inanıyorum...
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 4:38 am

Böyle korkak bir kardeşe sahip olduğum için hayatımdan bezmiştim. "Julia, korkmana gerek var aslında. Burda benim bile bilmediğim canavar türleri var ve çoğu ölümsüz. Aslını söylemem gerekse bu karanlıkta girişin yerini de unuttum." dedim ve Julia'ya dönmeden kıkırdamaya başladım. Ona elbette şaka yapıyordum. Her geçtiğimiz yere tütün döküyor ve çıkışı unutmamamızı sağlıyordum. Tütün'ü nereden bulduğumu anlatsaydım, herhalde destan olurdu.

Julia'ya hızla dönerek ona doğru baktım. Onun önüne çıktım ve arka arkaya yürürken ona baktım. Suratıma korkunç bir canavar şekli verdikten sonra suratımın hemen önünde bir Ateş oluşturdum. Julia, korkudan gerçekten ölse gerekti çünkü bu şakayı en son bana yapan kişinin burnu doğru yerde değildi. Kardeşim gerçekten korkmasa gerek
"Bunun sen olduğunu biliyorum kardeşim. Beni korkutamazsın artık! Buna asla izin vermeyeceğim." dedi. Bu sefer korkunç şakama korkmaması beni gerçekten şaşırtmıştı. Biraz olsun babamızın korkusuzluğuna benzemesi beni ne kadar sevindirmişti anlatamazdım.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 4:50 am

Hahah sevgili abim Alex beni korkutmaya çalışıyor.Ben onun olduğunu biliyordum oralı bile olmadım.Ama gerçekten korkunç görünüyordu.Ben babam kadar olmasa da korkusuz olabiliyordum.Tabii çok nadiren.Ama şimdi abim beni korkutmaya çalışıyor ve bu korkusuzluğumu belli etmem daha zor.Yani abim çok iğrenç bir şekile bürünmüş olarak karşıma çıkıyordu.Ah benim akılsız abim ah...Smile
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 8:51 am

Artist kardeş. Guitar

Espri yapmak istediğim bütün çaylaklar gittikçe kıdemli olmaya başlasalarda kardeşim Julia benim gözümde daima bir çaylak kalacağı kesindi.
"Benim korkutmalarıma kanmaman kötü Julia. Ama elinde sonunda sen de korkacaksın ve belanı bulacaksın. Ne demişler? Abiler en iyilerdir." dedim. "Öyle bir deyim veya atasözü mü var?" diye sordu. Kahkahalar ile gülerek ona baktım ve konuşmaya başladım: "Elbette böyle bir atasözü var. Abilerin kıymetini belirten daha milyonlarca atasözleri ve deyimler var. Abilerin kardeşlerini hiç sevmediğini de bilmelisin." dedim gözlerimi büyülterek. "Çoğu cinnet geçiren abi önce kardeşini öldürür. Hem de ilk önce kız kardeşlerini." dedim gözlerimi büyülterek. Julia, bu sefer oldukça korkmuş bir ifade ile gözlerini kısıp bacaklarını kırmıştı.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 4:20 am

Abimin saçma şeyler söylemesi beni eğlendiriyordu fakat son sözlerinden korkmuştum.Ama abiler kız kardeşlerini sevmese de onun beni sevdiğini biliyordum.O farklı ve bir o kadar aptal bir ağabeydir.Ama şimdi labirentin içinde ondan ve benden başka kimse yok.Tabii canavarları saymazsak.Eğer onu kaybedersem ben biterim demektir.Korkudan ölürüm ve Elena o kulübede tek kalır.Bu halimde bile Elena'yı düşünüyorum ne kadar düşünceli bir kardeşim.Ama abimin cinnet geçirmemesi için elimden geleni yapmam lazım.Eğer birini öldürecekse o ben değil mesela Perseus olsun.Bu durumda kahkaha atmaya başlayınca abim `` İyice kafayı yedi.Sen iyi misin Julia?´´dedi.Sanırım kafayı yemiş olarak görünüyorum onun gözünde ben ise ``Hani sen çoğu cinnet geçiren abi kardeşlerini öldürür.Hem de ilk önce kız kardeşlerini demiştin ya aklıma bir fikir geldi olur da hani sen cinnet geçirirsen önce Perseus'dan başlarsın daha güzel olur.´´dedim.Kahkaha atınca labirentte sesim çınladı çok korkutucuydu ama ben korktuğumu asla belli etmemeliydim...
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 4:40 am

Ben öldürürüm Perseus'u bekle sen bir 3000 yıl. Very Happy Bu arada renkli yapamadım "Görmek" butonunda renklendirme yok.

"Evet. Perseus Eduard'dan 1 sıra önce sadece. Sen, Elena, Tyler, Perseus ve son olarak Eduard." dedim ve bir kahkaha da ben attım. Sesimi yükseltip konuşursam kardeşimin korkup pısacağını biliyordum. Ben de bilerek Ateş'i söndürdüm ve konuşmaya başladım. "Hızla birşey Ateş'ten elini geçirdi ve Ateş'i söndürdü. Sanırım bu büyük yerde yanlız başımıza değiliz Julia. Hemen silahını çıkar!" diye bağırdım. Bir yandan kıkırdıyordum ama Julia bunu duyamazdı. Ağlaması ile kıkırdamamın sesi duyulmuyordu. Bir anda söylediğim şey gerçek oldu ve bir kurt karşımıza çıktı. "Neden sonsuz drahmi dilemedim ki?" diye sordum. Kurt hırlaşırken Julia ağlayarak "Hoşt güzel kurt. Sözümü dinle yoksa sana gümüş atarım hoşt!" diye bağırıyordu. Ben ise artık kendimi tutamayıp gülmeye başlamıştım. "Basenlerindeki et kokusu kampa kadar gidiyor. Herhalde kurt da basenlerinin kokusunu almıştır." dedim gülerek. Julia ise durmadan ağlıyordu.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 4:44 am

Abim korku dolu anlarda bile laf sokmakta geri kalmıyor ben de cevap verirken ağlıyorum ama ``Abicim asıl sen kendine bak!Senin tişörtüne ben Elena hatta bir de Sat kolayca girebiliriz ha-ha-ha´´dedim.Zorlukla gülmüştüm.Sonuçta önümüzde kocaman bir kurt bize bakıyordu.Ben ne günah işledim de bunları yaşıyorum tanrım...
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:42 am

"O T-shirt'e ben zor sığıyorum! Siz 3'ünüz nasıl sığacaksınız. Hem ben kaslıyım bak ne olcak iyi izle." dedim ve tekmemi geriye atmam ile kurtun karnını tekmelemem bir oldu. Kurt havaya uçar gibi oldu ve sonra da kaçtı. "Gördün mü ne oldu?" dedim. Büyük, çirkin gözleri bana ben bir İlah'mışım gibi bakıyordu. "Bana bunun daha büyüğünü getirin nasıl uçacak!" diye bağırdım ve bir kükreme duydum. Ardından arkamda duran büyük gözlerin beni izlediğini anlamıştım. "Lanet olasıca bir Kiklop değil mi?" diye sordum Julia'ya. Tek gözlü, böyle bir devi gören Julia hayretlere düşmüştü. "Aaaaah! Zeus aşkına!" Julia buna benzer şeyler söyleyerek kaçıyordu. Ben ise sırtıma gelmiş ağır sopa darbesinden kalkmaya çalışıyordum. Bu durumdan nasıl kurtulacağımızı bir ben, bir de Zeus biliyor idi. "Julia, o Ecel Getiren'i sana boşu boşuna mı verdim! Onunla saldırsana!" diye bağırdım. Ardından zar zor ayağı kalkarak sırtımdaki kılıcı hızla çektim ve saldırı pozisyonu alarak kilolu kardeşimin yanıma koşarak gelmesini beklemeye başladım.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 6:44 am

Abim yrden kalkmaya çalışıyordu.Ben ise sadece kaçıyordum çünkü elimden bir şey gelmiyordu.Ecel getireni de yanıma yanıma almamıştım.Sonuçta labirente gelip orada canavarın bizi kovalayacağını bilemezdim.Abim ``O ecel getireni sana boşuna mı verdim!onunla saldırsana´´diye bağırıyordu.Ben bir ayndan koşup ``Yanımda olsa emin ol onunla saldırırdım Einstein!´´dedim.Koşarken laf sokmuştum.İlk defa iki işi bir anda yapmıştım.Umarım Alex ile beni kaçırıp bir şey yapmazdı ama kikilop o kadar zeki değildir.Ya zekiyse gücü Alex'e bile yeter Alex'e bağırıyordum ``Alex kurtar beniiii´´Alex yerden kalkamıyordu bana nasıl yardım edebilirdi ki?Çok zordu işimiz zor....
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 3:25 am

"Labirente geleceğimizi bile bile kılıcını almadın mı sersem!" diye bağırdım ve Kiklop'un devasa ellerinin Julia'yı yakaladığını gördüm. Sırtüstü düşmüş bir kaplumbağa gibi ayağa kalkmaya çalışırken Julia'nın bağırışları ve devamlı Kiklop'un elini ısırıp "Iyy! İğrenç!" diye bağırışına kulak misafiri oluyordum. Kiklop ise bir yandan birileri ile konuşuyordu. "Anne! Burada çok kilolu bir kız ve yanında bir erkek var! Çok lezzetli olacaklar!" diye bağırdı. Anne dediği Kiklop, karanlığın içinden çıkıp bana doğru yaklaşmaya başladı. Ellerimde devasa 2 Ateş Topu oluşturdum. "Alex! Onları at!" diye bağıran Julia'ya ters ters bakıp yanıt verdim. "Bunlar zırh için gerekli Einstein!" dedim ve biri ile etrafımda kalkan oluşturdum ve diğerini Julia'ya atarak kalkan oluşturdum. Eli yanan Kiklop, Julia'yı bırakmıştı. Julia, Babam ve Oğlum filmindeki gibi kollarını açarak bana koşmaya başladı. "Şakanın zamanı değil! Kiklop gibi birkaç canlı bu kalkanı delebilir. Bu durumda iken çok az dayanma gücümüz var!" dedim. Sırtımdan kılıcımı çıkardığım gibi yavru Kiklop'un üstüne koştum ve dönerek ayağına sert bir kılıç darbesi attım. Ayağı kopan Kiklop, yere düştü ve ağlamaya başladı. Anne Kiklop, sinirli bir ifade ile bize koşuyordu.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 12:19 am

Anne kiklop bize koşuyordu ve ben çok korkuyordum.Kikloptan değil sadece kaybolduğumuzu düşündüğümden.Bir ara koşarken abime döndüm ve ``Sersem!Şapşal! Bizi neden buraya getirdin?Dur ben biliyorum yoksa cahillikten kurtulmam için mi? Evet belki bazı şeyler öğrenebilirdim ama şu an koca bir kiklop denen canavar bizimle ebelemece oynamasaydı belki öğreneblirdim.Alex ama bir şey öğrendim biliyor musun?´´dedim.Alex bana döndü ve ``Ne öğrendin?´´diye sordu bende hala kızgın bir ifadeyle ``Kiklopun canavar olduğunu! Bir canavarla yüzleşmenin ve onun bizi yakalamasını öğrendim.Buradan ne zaman çıkacağız*dedim.O da bana sadece kafasını sallayarak yanıt verdi.Bazen abiler başınıza iş açabiliyor!.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 12:56 am

Hızla arkama dönüp kiklopun parmağına asıldığım gibi sırtına çıktım. Çıkmam ile anne kiklopun kafasına kılıcımı soktum ve bağırmaya başladım. "Hakyemez, herkese aynı basıncı uygular. Cahil kardeşlere ek olarak basınç uygulayabilir." dedim ve ağzından çıkan kılıcımı tutarak kılıcımun etrafında dönerek etrafa, özellikle de Julia'nın etrafına kan damlamasına özen gösterdim. Daha sonra kılıcımı çektiğim gibi bıngıldağına kılıcımı geçirdim ve bütün gücümle salladım. Amacım; beynindeki organlarına dağılan damarları kesip onu hareketsiz bırakmaktı. Bunu da yapmıştım. Kılıcımı salladığım gibi yere düştü. Sadece konuşabiliyordu.

"Size bunu ödeteceğim. Ne durumda olursam olayım." dedi ama dilinin de bir kısmı kopmuştu. Bir yandan suratı kanla kaplı Julia'ya baktım. Kılıcımı geriye attığım gibi yaratığın ağzından geçirip kafasının tepesinden çıkardım. Ardından kılıcımı geri çekerek ölü bir kiklop annesine baktım. "Şimdi ne diyorsun basenleri akmış, şişko, bencil kardeş?" dedim. Gözlerini büyültüyordu. Kanlardan konuşamıyordu bile.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 1:28 am

Yüzüm her bir tarafım kan olmuştu.İğrençti.Kanın çok garip bir kokusu vardı ve bunu benim parfüm'üm bile geçirmezdi.Her neyse sonra abim bana benim hoşlanmadığım laflar sarfetti ve ben ``Emin ol bunu daha önce yapsaydın sana onları söylemezdim.O sözlerimi geri alıyorum özür dilerim.Bu arada gerçekten müthiştin!´´dedim.Alex bana döndü ve ``Küçük kardeşten bunu duymak şaşırtıcı doğrusu´´dedi ve gülümsedi.bende ``Hayatımı kurtardın Alex sana minnettarım!´´deim ve boynuna atladım.Alex de sadece ``Hey yapma dur!´´demekle yetindi.Ama ben ona sarılıyordum.Sonra dönüp ``Eğer bu yaptığımı kampa söylersen seni parfüm ile zehirlerim Alex Nike!´´dedim ve kıkırdadım.Hala ne zaman kulübeye döneceğimizi merak ediyordum...
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 1:47 am

Gülümsememin yerine üzgün bir ifade aldı. "Sana önemli birşey söylemeliyim. Labirent canlı bir varlıktı ama Daeadalus kendini yok ettikten sonra durdu. Burası eski bir demirhane gibi bir yer ama oldukça büyük. Üçgen şeklinde bir işaret görürsen bana söyle. Bu üçgenler bir çıkış yolu." dedim ve yürümeye devam ettim. Julia bir yandan bana üzgünce bakıyordu. Tam lafını söyleyecekken bir küp kırıldı. Küpün ardından 3 adet melez çıktı ve "Kronos sizi bekliyor." dedi. Savaşmadan gideceğimi biliyorlardı. "Beklemesin boşuna. O gelsin buraya." dedim. 3 Titan hizmetkarı vardı karşımızda. İlk defa melez öldürecektim ama bunun bir önemi yoktu. Onlar bize karşı çıkmıştı. Asla Kronos'a karşı hizmet etmeyecektim ve o da bunu biliyordu. Neden direndiği ise herkesin merak ettiği bir konuydu. Belki de yeni bir kehanet olmuştu ve Ateş'in oğlu herşeyi yok edecek yazıyordu. Ne yazarsa yazsın, yine de ona direnecektim. "Julia, bir süre burada savaşmalıyız. Hiçbirini öldürme. Onlar bizim çıkış biletimiz." dedim ve kılıcımı çektim.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 2:04 am

Kronos...;Evet onunla bir basket maçı yapmış ve kazanmşltım.Şimdi tekrar karşılaşacaktım.Aslında onunla bir sorunum yok fakat bit titan olduğu için düşman gibi görünüyoruz.Acaba Kronos bize bir şey yapar mı?Alex arken bize bir şey olmazdı buna inanıyorum.Abim kılıcını çektiğinde aklıma bir şey geldi.Doğum günümde Jimmybana bir zümrüt kolye yapmıştı ve şans yanımızdaysa cebimde olmalıydı.Bu kolye ilahi bronzdandı ve ben ne zaman istersem bir kılıca dönüşürdü.Bende bunu diledim ve kılcım ortaya çıktı.Henüz kılıç kullanımını pek fazla bilmesemde azıcık biliyordum.Alex bana ``Bunu kiklop bize saldırırken neden yapmadın?´´dedi.Bende sadece gözlerimi devirdim.Korkmamak için kendimi öylesine diretiyordum ki...
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Labirent'i Dolaşmak   Labirent'i Dolaşmak Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 12:57 am

"Hakyemez, herkese aynı basıncı uygular. Size ekstradan ağır bir basınç uygulayıp Ateş'e kemiklerinizi atacağım." dedim ama bunu dediğime bin pişman olacağımı biliyordum. Kampta eğitmenlerden sonra en iyi kılıç kullanan 3 melezdi bunlar ve son zamanlarda Kronos adına kampta casusluk yapıp kamptan kaçmışlardı. Kılıcımı yeni soktuğum kınından çıkarıp yere sapladım. O sırada melezler üstüme doğru koşmaya başladılar. Her 2 kanattan da aynı hız ve hizada geldikleri için ikisine de aynı anda saldırmalıydım. "2 Adet kılıcın var. Eğer insanlıktan nasibini almışsan bana ver." dedim ama Julia birkaç saniye geciktiği için her 2 kılıçta göğsümün içinden girip sırtımdan çıkmıştı. Bir anda heryeri beyazlık almıştı.

Ölüyordum. Bu saldırının ardından beyazlığı bölen simsiyah bir kılıç kalbimi biraz sıyırarak içeri girdi. Acım 2'ye katlanmıştı, şimdi 3 olmuştu ve ölmek üzereydim. Ateş'in bunları iyileştireceğini hiç sanmıyorum. Julia, bana yardım için melezlere doğru koşsa da, ona en yakın melezin kılıcını savurması ile sağ yanağını biraz derin bir çizik oluşmuştu. Ağlamak üzere olduğunu biliyordum ama mükemmel bir planım vardı. Geçmişte annemden kaçıp 2 yıl kadar sokaklarda kalıp vahşi köpekler (bunların sonradan cehennem tazısı olduğunu anladım) bana saldırdığı için acının ne demek olduğunu çok iyi bilirdim. Gözlerimden akan kanları sağ elimi hafifçe kaldırarak sildikten sonra konuşmaya başladım. "Acı nedir? Kimse benim kadar bilmez. Şimdi üçünüzün de kellelerini boydan boya keseceğim ve labirentin bu kısmını paramparça edeceğim." dedim ve beyaz gözlerimin gördüğü tek şeyi ağzımdan çıkardım. "Süpernova" bu lafı duymaları ile bir an paniklediler ama "Bunu senin gibi birinin yapacağını sanmıyorum." dedi ama gözlerim yalan söylemiyordu. "Julia, gözlerini hemen kapa ve ben demeden açma." dedim ve gözlerim ile bu yappozu çözüp süpernova hayvanımı çağıracaktım.

Hayvanım bu sefer sentor çıktı ama bu sentor gerçekten güçlü gözüküyordu. Çift taraflı mızrağını havada sallaması ile 3 melezin de kafaları havaya uçtu ve bedenleri toza dönüştü. Sentor bir anda yere vurdu ve heryeri beyaz bir ışık süzmesi kapladı. Mühürlü küplerden biri kırılmıştı. Bedenlerimdeki kılıçları çektikten sonra enerjimin bittiğini hissettim. "Julia, gözlerini açabilirsin." dedikten sonra gözlerini açtı ve bana sarılmaya koştu ama bedenimdeki kılıçları çıkarmamıştım. Kılıçları tek tek çıkardıktan sonra nefesimi bıraktım. Gözlerim hala bembeyazdı. Yerdeki kanlarımın üstüne yüzüğü koydum ve yavaş yavaş yaralarımı derim kapladı. "Babam, yüzüğün işe yarayacağını biliyormuş." dedim ve kırılan küpü işaret ettim. "Oradan gidiyoruz. Soru yok." dedim ve ayağa kalkıp topallayarak yürümeye başladım.

Labirent'i Dolaşmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ormanda Dolaşmak Pek İyi Bir Fikir Değildi
» Sadece Biraz Dolaşmak İstemiştik ama Nasip Olmadı