Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayatımın en çılgın günü

2 posters
YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Hayatımın en çılgın günü Empty
MesajKonu: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 6:37 am

Yemeğe giderken kendi kendime düşünüyordum.Ne kadar zor ve garip şeylerle uğraşacağım acaba o kadar cesurmuydum canavarlarla savaşabilirmiydim daha doğru düzgün bir kılıcım bile yoktu bir tek annemin benim için yaptığı anca ekmek kesebilen bir kılıcım vardı sırtımda onunla bir canavar kesebileceğimi sanmıyorum...Üzgündüm aslında onu farkettim kampta sadece 2 kişi tanıyordum pardon 1 kişi ve 1 satir(fysis ve alex).Annem ben bir yaratık tarafından kaçırılırken dönüp bakmamıştı bile neler oluyor diye.Karanlık içinde yürürken ilk defa bu kadar sessiz kaldığımı fark ettim.Ben en ufak bi sessizlikte kendi kendine konuşan biriydim ama şu an çıt çıkmıyordu aklımda sürekli aynı düşünceler; canavarlar,savaşlar,acılar... Garip bir yerdi aslında burası sağda solda keçi adamlar,at adamlar,periler,canavarlar,tanrılar,tanrıçalar aslında bir sirk gibiydi kutsal bir ucube sirki ben derin düşüncelere dalmışken yanıma biri geldi ''Merhaba'' dedi.Şaşırdım sonra cevapladım ''ilk günüm burada biraz garibim sen?'' ve birlikte yemeğe doğru yürümeye başladık...
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 7:49 am

Yemek Gazinosuna doğru ilerlerken Pers'i gördüm. O kampa daha bugün gelmişti sanırım. Meraba dememek olmazdı. Yardımcı olmalıydım. Bu yüzden yanına gidip " Merhaba " dedim. Anlaşılan şuan için çok şaşkındı. Ama yakında alışırdı. Bende ilk günümde böyle olmuştum. O da yemek gazinosuna gidiyordu. Ona eşlik etmeye başladım. Birlikte yürürken konuşuyorduk.

" Eee kampı beğendin mi? "

"Daha nerdeyse hiçbir yeri gezemedim ki "

Anlaşılan yemek gazinosuna bile ilk defa gidecekti. Yemek gazinosuna vardıımızda boş bir masaya oturdukk. Ona melezleri gösterip melezleri tanıtıyordum. Melezler ve kamp hakkında bilgiler veriyordum.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 7:58 am

Herkes birbirinden farklıydı hepsi birbirinden farklı ve çılgınca özelliklere sahipti.Yemeklerimiz aldık.Konuşa konuşa yemeklerimizi yedik daha doğrusu ben duyduğum hikayeler yüzünden yemeğimi yiyememişti hele o kayıp olan Percy Jackson adlı çocuk çok cesurdu.Onun yanına bile yaklaşamazdım.Yemediğim yemeklerimi çöpe atıcaktım ki Claire yemekleri tanrılara adak etmemi söyledi.Aldım en güzel et parçasını ve ateşin üstüne attım.Atarkende ''Baba benimle bir daha konuş lütfen'' dedim.Ardından Claire bana kampı dolaştırmayı teklif etti ve Yemek Gazinodan uzaklaşmaya başladık etrafı anlata anlata bana kampı tanıtmaya başladı
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 8:12 am

Pers'i kampta dolaştırmaya başlamıştım. Öncelikle kulübelerden başladım. Benim kulübem pembe olduğu için çok uzaktan belli oluyordu. Kulübe gezisi bittikten sonra plaja götürdüm. Plajdaki bazı melezleri Pers'le tanıştırdım. Sonra da voleybol sahasına gittik. Orda bir grup melez maç yapıyorlardı. Maç ta çok heyecanlı gidiyordu. Oturduk ve maç hakkında yorum yaptık. Maçı dikkatli bir şekilde izledik.

Voleybol sahasını da gezdirdikten sonra aklıma cirit sahası geldi. Cirit sahasını Pers çok beğenmişti. Anlaşılan atık buraya sık sık gelecekti. Cirit sahasına gelipte cirit atmamak olmaz değil mi? Biraz eplencesine cirit attıktan sonra ordanda çıktık. Şahsen ben artık çok yorulmuştum. Bu yüzdende dinlenebileceğim yere götürmeliydim Pers'i. Gerçi Pers hiç yorulmamışa benziyordu ama bana katlanmak zorundaydı.

Melez kafe. Dinlenmek için en ideal yer. Doğruca melez kafeye götürdüm Pers'i. Ordan iki kahve söyleyip masaya oturdum. Ayaklarım kara sular inmişti resmen. Kahvemi yudumlarken dinlenmeme bakıyordum. Tabiki de aynı zamanda da sohebet ediyordum Pers'le.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 8:22 am

Kahvelerimizi yudumlarken bi anda daldım ve sanki aklımdan geçen tüm düşünceleri onu söylüyormuşum gibi bi anda konuştum ''hep bu kadar güzelmidir acaba'' dedim.''Ne,kim?''dedi.''Pardon aklımdan geçenleri bir anda söylemişim yine şey demek istiyordum''gevelemeye başlamıştım ne diyeceğimi bilemiyordum bir anda ateş bastı.İlk defa söyleyeceğim ve söylediğim şey hakkında korkuyordum sonra saçma sapan bir şekilde ''kahve'' dedim.''Şaşkınlıkla kahvemi evet güzeldir'' dedi.Benim deli olduğumu düşünüyor olmalıydı.Buz gibi bi sessizlik oldu veya bana öyle gelmişti ama uzun süre konuşmaya niyetim yoktu en azından tenimdeki utanç kırmızılığı geçene kadar
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 8:42 am

Pers birşey söylemeye çalışıyordu. Ama utandığı yüzünün kıpkırmızı olmasından belliydi. Aslında ne söylemek istediği hakkında binlerce tahminim vardı. Ama en önemli tahminim bunların hepsini bastırıyordu. Birden " Kahve " dedi. Kahve. Aman ne güzel bir cevaptı. Bütün hayallerimi suya düşürmüştü. " Hıhı " diye cevap veridim sinirle. Çok sinir olmuştum. İstediğim cevabı vermemişti. Ama onu daha da zorlamak istemediğim için susmuştum. Bir süre sessizlik oldu. Anlaşılan konuşmaya niyeti yoktu. Havada iyicene kararmıştı. Artık kulübeme dönme zamanım çoktan gelmişti. Sessizliği bozarak ;

" Ben artık gideyim. Saat çok geç oldu. Hava da karardı. "

" Ben bırakayım seni kulübene. "

" Tamam. Olur. "

Birlikte kafeden çıktık ve kulübeme doğru yürümeye başladık.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 8:51 am

Claire'in kulubesine doğru giderken kafamda yüzlerce düşünce vardı.Onla ne zaman konuşmalıydım,şimdi mi konuşmalıydım,cevabı ne olacaktı tüm bunlar kafamı kurcalarken kulubeye varmış olduğumuzu fark etmemiştim ve Küüt kafamı duvara çarptım.Orada öylece kalmak bayılmak istiyordum ama olmamıştı.Tanrılar sağolsun içeride kimse yoktu yani durum iyiydi ilk günden rezil olmamıştım.Ben yerde yatarken Claire yanıma eğildi ve ''ben içeri giriyorum'' dedi.Birden olduğum yerden fırladım ''bekle!'' diye seslendim.Şaşkın bir bakışla arkasını döndü.Şimdi söylemessem beni iyice deli sanıcaktı o yüzden lafı patlattım '' seni seviyorum.'' içim bir tuhaf olmuştu.Üstümde bir yük mü kalkmıştı yoksa daha ağır bir yük mü binmişti anlamayadım ama içim rahattı.Ardından kendimi bir salak gibi hissettim ve içimden ''hephoistos sana şu an çok ihtiyacım var lütfen kafama bir demir parçası yapışsın ve beni revire 1-2 aylığına orda kalmaya zorunlu bıraksın'' gözlerimi kapattım ve gökten bir metal parçası düşmesini bekledim...
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 9:03 am

'' Seni Seviyorum. ''

Şok olmuştum. Tamam bunu söyleyeceğini biliyordum. Ama şimdi söyleyeceğini aklımın ucundan bile geçirmemiştim. Çok ani olmuştu benim için. Daha bugün gelmişti kampa. Aslında nede iyi yapmıştı gelmekle. Ama yinede çok erken değilmiydi? Kalbimin sesini dinlemeliydim. Ona aşık olmuştum. Gözlerinin içine baktıktan sonra onun gerçektende beni sevdiğini anlamıştım. Hafif bir gülümsemeyle " Bende seni seviyorum. " dedim. İçimde bir rahatlama olmuştu. Biran için aklıma annem geldi. Acaba o bu işe ne diyecekti? Ama benim mutluluğumu isteyeceğinden emin olduğum için mutluydum. Eeee. Peki ya şimdi ne olacaktı? Öyle birbirimizemi bakacaktık. Elimi, kolumu nereye koyacağımı şaşırmıştım. Kalbim ise küt küt atıyordu. Onun bir şey söylemesini umarak tekrardan ona baktım.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 9:12 am

Bende seni seviyorum

Çok iyi hissediyordum.Vücudum uçmak,ayaklarım koşmak istiyordu ne yapacağımı şaşırdım aklımdan bin bir tane ihtimal geçiyordu sonra elini tuttum.''Biliyorum biraz ani oldu ama'' yine o kendinden emin Perseus çıkmıştı dışarı zihnimin ücra köşelerinde duran ve ihtiyaç duyduğumda kendimden emin duymamı sağlayan perseus.Bu özelliğimi seviyordum eğer bir anı berbat etmem gerkiyorsa ediyordum ama eğer benim için çok önemli bir ansa bu özelliğim ortaya giriyor ve bana çok yardımcı oluyordu.''Biliyorum çok ani oldu'' diye tekrarladım yine''ama bilmiyorum içimden bir ses bunu şimdi ve şu anda söylememin en doğrusu olacağını söylüyordu hem zaten bekleyemezdim yarın sabaha kadar çıldırırdım düşüncelerden'' dedim.O sırada birkaç kız sesi geldi muhtemelen bunlar afrodit kızlarıydı kulubelerine dönüyorlardı panikledim ve Claire baktım ne yapmalıyım dercesine ama sonra o an olabilecek en saçma şeyi yaptım ve onu yanığından öpüp kaçtım resmen kaçıyordum koştum koştum sonra ayağım kaydı ve yere kapaklandım orada öylece kaldım hareket etmek istemiyordum.Gökyüzüne döndüm ve bu geceyi düşünmeye başladım
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Hayatımın en çılgın günü   Hayatımın en çılgın günü Icon_minitimePaz Ocak 02, 2011 9:25 am

''ama bilmiyorum içimden bir ses bunu şimdi ve şu anda söylememin en doğrusu olacağını söylüyordu hem zaten bekleyemezdim yarın sabaha kadar çıldırırdım düşüncelerden''

Pers bunları söylerken içerden kardeşlerimin sesini duyuyordum. Pers ne yapacağını bilemediği için endişelenmişti. Hoş bende ne yapacağımı bilmiyordum ya. Pers yapabileceği en şaşırtıcı hareketi yapmıştı. Yanağımdan öpüp kaçmıştı. Karanlıkta tamamen koybolunca bir iç çektim. Pers beni çok şaşırtıyordu. Anlaşılan daha da çok şaşıracaktım. Hala kulübe kapımın önünde dikilmiş düşüncelere dalmış bekliyordum. Kardeşim Emily gülerek seslendi.

" Hadi ağaç oldun içeri gir artık. Gitti merak etme. "

İçeri kıpkırmızı bir şekilde girmiştim. Kardeşlerimin hepsi bana bakıyordu. Hemen bu olay dedikodu olarak dolaşacaktı yarın. Bunu biliyordum. Kardeşlerimin hiçbirine cevap vermeden doğruca odama gittim. Yatağıma yattım ve en mutlu olduğum günlerden birisi olan bu günü düşünmeye başladım...

RP BİTMİŞTİR!!!

Hayatımın en çılgın günü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayatımın Değişmesi
» Hayatımın en berbat cezasıı.
» Hayatımın 2. Evresi - Yeni bir başlangıç
» Çılgın Bir Gün
» Çılgın Bir Gün 2