Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biraz Da Yeraltına İnelim Ya

YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Biraz Da Yeraltına İnelim Ya Empty
MesajKonu: Biraz Da Yeraltına İnelim Ya   Biraz Da Yeraltına İnelim Ya Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 10:42 am

Maya en iyi arkadaşlarımdan biri. Bu yüzdende neden onu ziyaret etmiyorum diye düşündüm. Güzelce giyindikten sonra Maya'nın kulübesine doğru yol aldım. Yolda giderken tanıdığım melezlere selam veriyordum. Demeter kulübesine gelmiştim. Kapıyı iki kez tıklattıkta sonra biraz bekledim. Maya kapıyı açtı. Onu kulübesinde bulabildiğim için mutluydum.

" Selamm ben geldim. Canım sıkıldı hadi gel bir çılgınlık yapalım işin yoksa. "

" Hımm. Bilemiyorum ki. Beş dakikaya geliyorum bekle. "

Maya'yı beklerken makyajımı tazeliyordum. Maya gelince yürümeye başladık. Maya'ya baktım. Bakışlarımdan ne yapmak istediğimi anlamıştı.

" Kamp dışına çıkıyoruz değil mi? "

Gülümseyerek evet cevabını verdim. İkimizde heyecanlanmıştık.

" Los Angeles'a nedersin? "

Maya gülüşüyle sorumu cevapladı. Maya'yı bu yüzden daha da çok seviyordum. Los Angeles'e Maya'nın pegasusu Çörek'le gidecektik. Bu yüzden pegasus ahırlarına doğru yol aldık. Pegasus ahırlarına gelince Maya, Çörek'e doğru koştu. Benim ise hala bir pegasusum olmadığı için Çörek'in yanına gittim. Herhalde kampta bu kadar süre olmasına rağmen hala bir pegasusu olmayan tek melez bendirim. Çörek artık bizi uçurmaya hazırdı.

Biraz Da Yeraltına İnelim Ya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeraltına Giriş
» Biraz barış ve biraz korku...
» biraz şems... biraz kum
» Yeraltına iniyoruz...
» Yeraltına Giriş