Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş

2 posters
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş Empty
MesajKonu: Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş   Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:01 am

5- Bir pegasus edineceksin!
Mekan: Pegasus Ahırları
Katılacaklar:Ben, Stell ve atlar

Yemekten sonra ormanda tanıştığım Stell'e birlikte kampı dolaşacaktık. Yeni olduğumdan hiç bir yeri bilmiyordum.Elimede bir harita ve Etkinlik kağıdı verilmişti.Bir haritaya bir karşıma bakarken takılıp düştüm. Geri kalktığımda ahırları gördüm. Oraya doğru koştum daha Stell gelmemişti.Bende oturup onun gelmesini beklemeye karar verdim. Bu sırada taşın başka neler yapabileceğini merek ederek onla oynamaya başladım.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş   Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:20 am

Mia ile nerede buluşacağımızı unutmuştum! Tanrılarım, son günde o kadar çok olay olmuştu ki, artık aklım eskisi gibi çalışmıyordu.

Kendimi pegasus ahırlarında buldum. Sanırım Siyah İnci beni çağırmıştı. Mia'da oradaydı.

"Selam Mia, elindeki de nedir?" diye sordum. Benim ahırın içinde olmam diğer pegasusları sinirlendirmişti.

"Burada olmasam daha iyi olur. Bir saniye bekle, dışarıda konuşalım" dedim ve Siyah İnci'yi aldım. Dışarı çıktığımızda Mia şaşkınlık içinde ata bakıyordu.

"Bu senin mi?" diye sordu.

"Evet, adı Siyah İnci, senin pegasusun var mı?" diye sordum. Mia başını yok anlamında salladı.

"O halde içeri gir ve kendine bir tane seç" dedim. Gülümsedi ve hemen içeri koştu. Bu arada bende Siyah İnci ile oynamaya başladım.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş   Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:36 am

İçeride bir sürü pegasus vardı.( Ve iğrenç kokuyordu)Atları hep sevmişimdir.Ama bunlar kanatlı atlardı ve muhteşemdi. Kendime nasıl yeni bir at seçebilirdim ki. İlerledim en köşede hırçın, Siyah, lacivert gözlü bir at vardı.Elimi uzatınca sakinleşti.Arkamdan Stell

'' Ona şeker ver yanında bir kase olucak''diye bağıdı bende yanımdaki kaseden bir avuç seker alıp ona uzattım.

''Senin adın ne bakalım hırçın dostum?'' Kapıya burnuyla vurdu bir şey göstermek ister gibi bende baktım ''Artur'' yazıyordu.

''Artur ha adın demek. Çok akıllısın Artur.Peki benim pegasusum olmaya nedersin?'' Artur birden şaha kalktı bende bunu evet olarak kabul ettim.Kapıyı açıp onu çıkardım. Ve dışarı çıkmak için yürüdüm. Stell heycanla beni bekliyordu.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş   Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:43 am

"Pegasusun çok güzel Mia, benim pegasusuma benziyor, sadece gözlerinin rengi farklı" dedim gülümseyerek.

"Kamp gezisinden önce New York'u turlamaya ne dersin? Böylece yeni dostun Arthur ile yakınlaşabilirsiniz" dedim. Pegasusum ile kamp dışına kaçamak yapmayı hep sevmişimdir, Mia'nında bundan hoşlanacağından emindim. Kaç insanın New York'u uçan bir atın üstünde görme şansı olabilirdi ki?

Mia sanki yakalanıp cezalandırılmaktan korkuyordu ama bu benim için sıradan bir şey haline gelmişti artık.

"Merak etme, biraz turlar, istersen anneni ziyaret eder, McDonalds'da bir şeyler yer geri döneriz. Eğer yakalanırsakta ben bir şeyler uydururum. Ama daha önce hiç yakalanmadım" dedim gülümseyerek. Sanırım onu ikna etmiştim.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş   Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:47 am

Aslında sevinmiştim hem evden bazı eşyalarımı da alırdım bundan sonra burda kalacksam tek t-shirt ' e idare edemezdim her halde

'' Ama bn pegasus süremem ki???'' Sad
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş   Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:53 am

"Bu sanırım melezlerin kanında olan bir şey. Öğrenmene gerek yok, bindiğin anda sürmeye başlarsın" dedim. Mia başını salladı ve denemek üzere pegasusa bindi.

Az sonra New York'ta olacaktık, hem biraz eğlenecek, hemde Mia'yı kampa daha çok alıştırmış olacaktık.

Kamp Gezintisi - Yeni bir arkadaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir arkadaş....
» Yeni bir arkadaş...
» Yeni Arkadaş. (2)
» Yeni bir ARKADAŞ
» Yeni Bir Arkadaş