Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni bir ARKADAŞ

YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Yeni bir ARKADAŞ  Empty
MesajKonu: Yeni bir ARKADAŞ    Yeni bir ARKADAŞ  Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 8:15 pm

Kampta pek fazla arkadaşım yoktu.Bende pegasus ahırına gitmeye karar verim.Aıra girdiğim anda çok kötü bir koku yüzünden burnumu kapamak zorunda kaldım.Pegasuslara bakıyordum.Hepsi çok hırçındı.Önüme bakarak yürüken birisi bana doğru uysal bir şekilde bakıyordu.Gözleri cam mavisiydi ama yüzünde bir leke vardı.Ama çok güzel bir leke.Ona doğru bakıyordum.Oda bana bakıyordu diğerleri ise hala hırçındı.Ama o ise sakin olmayı tercih etmişti.

Elimi ona doğru uzattım ve hemen geri çektim.Hemen geri çekmemin nedeni bana vereceği tepkiyi görmek içindi.Bir daha elimi uzattım ve kafasını aşağıya eğydi.Onu okşamaya ve sevmeye başladım.O kadar sevmiştim ki ona bağlanmaya başlamıştım.Ve bu kampta kalmam için bir neden bile sayılabilirdi.

Ona uzandım ve '' Merhaba ben Zellana'' dedim. Bana doğru yaklaştı.'' Senin adın Cazz olsun sevgili pegasusum.'' dedim. '' En kısa zamanda yine geleceğim.'' dedim ve burnuna bir öpücük kondurmuştum.Ve bu kamptaki en güzel anım bu olduğuna yein bile edebilirdim.

Yeni bir ARKADAŞ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir arkadaş :D
» Yeni Bir Arkadaş :)
» Yeni bir arkadaş....
» Yeni bir arkadaş.
» Yeni Arkadaş.