Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk ''Gün''lerden nefret ederim..

YazarMesaj
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

İlk ''Gün''lerden nefret ederim.. Empty
MesajKonu: İlk ''Gün''lerden nefret ederim..   İlk ''Gün''lerden nefret ederim.. Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 10:04 am

Melez kampına gelir gelmez diyebileceğim bir süre zarfında Tanrı Apollon tarafından sahiplenildim.. İnanın bu harika bir durum ama yeni ortamlar bana göre değil.. Gerçi kardeşlerim bana benziyorsa iyi anlaşacağımı düşünüyorum en yakın zamanda onlarla bir macera yaşayacağım.. Günümün başında melez kampını gezdim ve gezerken 3 kez kayboldum.. 1 saatlik melez kampı turu benim için 3.5 saat sürmüştü.. Tekrar kulübeme dönmek bu kadarmı zordu yahu.. Kılıç antrenmanlarının yapıldığı yeri gördüğümden dolayı hazırlanıp oraya gittim. Bunu söylemekten nefret ediyorum ama yine kayboldum.. 1.5 saat sonra antrenman sınıfına vardığımda içerisi tıklım tıklım ve havasız dı.. Bu kılıç sesleri insanın kulağını mahvediyor inanın bana.. Bir süre yeni eğitmeni sat ile çalıştıktan sonra antrenmandan çıktım ve duş aldım insan bu kadar terlermiydi be.. Öğle yemeği vaktiydi.. Yemek salonuna doğru yürümeye başladım.. Yarım saat erken çıkmama rağmen yemeği kaçırmıştım.. Kendime bir köpek almalıyı diye düşündüm eminim o hiç kaybolmaz.. Akşam yemeği için bekleyemedim çilek tarlalarına gittim.. Oraya giderken inanırmısınız kaybolmadım.. Ve 10 insanın toplanıp yiyebileceği kadar çileği tek başıma bitirdikten sonra Dionysos çocukları ve Satirler tarafından yakalandım kulübeme kadar kovaladılar beni. Ne biçim aileyiz biz yav.. Kulübeye girdiğimde kardeşlerimle kaynaşmam umduğumdan 5-6 hafta daha kısa sürdü.. 15dk içinde kaynaştım çünkü.. Yeni rahat yatağıma uzandım akşam yemeğine 3 saat var derken uyuya kalmışım.. Akşam yemeğinide kaçırmışım.. Anlayacağınız bana önce yol gösteren bir köpek ardından da bir alarm lazım.. Herkese iyi akşamlar.. İlk günüm çok tembelceydi Very Happy Cool

İlk ''Gün''lerden nefret ederim..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Örümceklerden nefret ederim
» Nefret ettikleriniz !
» Kehanetlerden nefret ediyorum!!!
» Geçmişten gelen nefret.
» Cehennem Tazılarından nefret etmek...