Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Felaket Gezinti

3 posters
YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Felaket Gezinti Empty
MesajKonu: Felaket Gezinti   Felaket Gezinti Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 6:08 am

Sonunda New York'a varmıştık ve ben tükenmiştim. Zaten kampın etrafında birkaç tur attığımız için kulübeye gidip uzanmak istiyordum. O sırada Tiff'i kıramayıp Thaila'nın ağacına gitmiştim. Böyle bir maceraya katılacağımızı tahmin etmemiştim. Ama şimdi ne yapacağımız konusunda hiçbir fikrim yoktu. Kev'e döndüm ve onun yüzünde herhangi bir ifade aradım. Amacına doğru emin adımlarla yürüdüğünü o zaman tam anlamıyla kavradım. Elimde bir ScarK2 vardı ve bunu ne amaçla kullanacağımızı da fena halde merak ediyordum doğrusu.

-Ee, sırada ne var? diye sordum. Tiff'le birlikte meraklı gözlerle Kev'e ve Cole'a baktık. İlk başta ikisi bir süre bakıştı. Sonra Kev:

-Şimdi, biz bir yere gideceğiz ve siz bizi burada bekleyeceksiniz, dedi. Buna benden önce Tiff itiraz etti. Tabii ki ikisi de bizi dinlemedi ve yürümeye başladılar. Kev'in kolundan tuttuğumda karşımda Cole'u buldum.
Alan Sean Knıght
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alan Sean Knıght

Felaket Gezinti Empty
MesajKonu: Geri: Felaket Gezinti   Felaket Gezinti Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 6:19 am

-Bak bu iş tehlikeli anlıyor musun ?... Kılıç kullanmayı unut bu şeyleri kullanmaya gidiyoruz dedim ve çantadan 2 silah daha çıkardım biri bir Sniper ' dı diğeri ise...Aman Tanrılarım !

-Kev buda ne ?

Kev biraz bekledi ve yüzüme baktı...Sonra kardeşi Tiffany'e baktı...Elini cebine götürdü ama çıkarmadan önce arkasını döndü ve gözlerini kapayıp derin bir nefes aldı...

-Bomba atar ve sniper dürbünü eklenmiş modifiyeli bir W.A.R.
-Oda ne be ? dedim ve silaha yeniden baktım...gerçekten çok...etkiliyiciydi...

Kardeşi Tifanny'e döndü ve elini cebinden çıkardı...Elinde bir kağıt vardı...Bir makine yapımı şeklinde yazılmıştı....
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Felaket Gezinti Empty
MesajKonu: Geri: Felaket Gezinti   Felaket Gezinti Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 5:13 am

Cole'un süper bir silahı çantasından çıkartıp bunun ne olduğunu sorduğunda Kev açıklama yaptı ve cebinden bir kağıt çıkardı. Bana döndü. Bu kağıdı Kev'in elinden aldığımda büyük bir şok oldum. Kağıtta bir silahın yapımı vardı ve bu kağıt bizim postu çalmaya kalkan melezden aldığımız kağıttı. Yalnız bir sorun vardı çünkü biz o kağıdı yakmıştık. Nasıl oluyordu da kağıdın aynısı Kev de oluyordu? Dahası neden Kev böyle bir silah yapma gereği duymuştu. Kafamda bir sürü soru uçuşmaya başlamıştı. Teo'ya kısa bir bakış attığımda onun neler olduğunu anlamaya çalıştığını fark ettim ama şu an da bunu açıklayamazdım. Kev'e şaşkınlıkla baktım ve "Bu nasıl oluyor?" diye bir soru yönelttim. Kev bir iç çekti ve kağıda uzun uzun bakmaya başladı. En sonunda dayanamadım ve "Bir açıklama yapmayacak mısın?" diye ikinci sorumu yönelttim. Teo ve Cole bize bakıyordu. Kev bu sefer gözlerini bana dikti ve konuşmaya başladı...
Alan Sean Knıght
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alan Sean Knıght

Felaket Gezinti Empty
MesajKonu: Geri: Felaket Gezinti   Felaket Gezinti Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 3:45 am

-Ben yakılan şeyleri...geri getirebiliyorum dedi Kev yüzünü kaçırarak

Ona baktım kesinlikle durumu iyi değildi. Şu an yapacağı işin ne olduğunu bilmiyordum ama hissedebiliyordum...iyi birşey değildi. Solgundu bu Kev'in çoğu zaman olmadığı bir ruh haliydi. Hüzünlüydü ama zaten anlayamadığım şey buydu... Kev üzülmezdi.

Felaket Gezinti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New York'ta felaket
» Pegasusum,Cep Telefonum ve Harpyler= Felaket Gün
» Gezinti...
» Gezinti
» ormanda gezinti