Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçırılan Kahramanlar ~ 4

5 posters
YazarMesaj
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Empty
MesajKonu: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 7:31 am

Hec'in peşinde giderken iğrenç ölüleri gördüm. Bu saraya daha önce de gelmiştim, macera için izin almak amacıyla. Ama sanırım Hades bu sefer beni ve diğerlerini görünce bu kadar anlayışlı olmayacaktı. Hec'in peşinde hepimiz dolanırken sonunda kocaman ve tam yeraltına yakışır bir saray gördük. Evet, doğru; burası Hades'in Sarayı'ydı. İhtişamlı, doğru bir kelime değildi ama yeraltına göre oldukça mükemmeldi. Sere sarayın yapısını incelerken ben de Maya ve Ed'in arkasından sürünüyordum. Sat beni kolumdan tutunca bağırdım ama bütün grup bana dönünce susmak zorunda kaldım. Hec'e döndüm ve sordum. "Baban çok kızar mı bize?" Çünkü onun kaçırdığından emin değildim, hatta o kaçırmamış bile olabilirdi. Gündönümüne yani oylamaya az kalmıştı ve tahtı tehlikede olan Hades değildi. Bu düşüncelerle boğuşurken saraydan içeri girdiğimizi farkederek düşüncelerime ara verdim ve grubun arasına sıvışarak ilerlemeye başladım.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 9:41 am

Ne güzel bir saraydı. Ölüler etrafta kol geziyor ve artistler yanımda dolaşıyordu. Diyecek birşey yoktu. Tek diyebileceğim Hec ve Leo denen iki haşarattan nefret ettiğimdi. Onlara iyi davranmak zorunda olmasam ve onların kuzenlerini aramış olmasak onların işini çoktan bitirmiş olurdum. İkiside bir olmuş bana saldırıyorlardı. Hades'in sarayına ayak basınca etrafıma baktım. Burası fena görünmüyordu. Hades Çocuğu'nun havasından geçilmiyordu maaşallah. Bir an önce burdan uzaklaşsak iyi olurdu. "Göster babanın tahtını Hades Çocuğu. Eğer baban bunu yaptıysa sonu kötü söyleyeyim. Ben işini bitiremesemde Poseidon onu öldürür kesin. Ölümsüzlüğü bozacak birşey bulur yine öldürür." dedim. Alışmıştı herkes kavgamıza. Yoksa artık patlayabilirlerdi. Sıkıcı sıkıcı yürürken sonunda Persephone, yanında da Hades'i gördük. Yanlarında birkaç ölü vardı ve Hades emir yağdırıyordu onlara. Ben ise bu yapmacık tavırlarını umursamıyordum. Birşeyler söylüyordu yine Hades. Ait olduğu yere, yeraltına gelen yarı-tanrı, babasının yanına gidip konuşmaya başladı. O da bu işi bitirmeye niyetli gözüküyordu. İçimden geçiriyordum. Ya Zeus çıksa? Ne kadar kötü olurdu. Düşünmek bile kötü hissettiriyordu bana. Ama Zeus da kaçırabilirdi. Ne de olsa arası bozuktu kardeşleri ile. Ben de bunu biliyordum. Dünyadan habersizim diye Olimpos'un dışını kapsıyordu bu. Benim bilgimin hepsi Olimpos içinde çok işe yarıyordu. "Hades kaçırmadı." dedim Hec gittikten birkaç dakika sonra. "Ya kim?" diye sordu biri. "Her iddasına varım ki Zeus kaçırdı. Arası bozukta zaten Poseidon ve Hades'le. Suçu Hades'in üstüne attı ve Poseidon'un kızlarını kaçırdı. Böylece tahdı paylaşamayacaklar ve ikiside tahdı kaybedecekti." herkes bunu olumlu karşılamıştı.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:03 am

Alex'in ortaya attığı fikir mantıklıydı ama bir süre sonra Leo köpürdü. "Sen Hephaistos çocuğu çeneni kapa ve bizi takip et. Zeus'a olur olmaz hakaret etme. Ve siz de bu fikri onaylayarak en az onun kadar yanlış yapıyorsunuz. Şimdi ben Hephaistos kaçırdı desem uygun mu sence? İşte benim babamın da kaçırma ihtimali o kadar küçük. Şimdi buraya Hades'e geldik, Zeus'a değil ve Lia ile Rose burada yoksa başka bir yerlere de bakarız." Leo bayağı uzun bir süre konuştuktan sonra bağırınmaya başladı. "Nerede şu..." Hec'in bakışlarıyla beraber hepimiz sustuk. "Babam sürekli rahatsız edilmeyi sevmez ve sizin gibi gürültücü melezlerden hoşlanmaz. Ağzınızı kapayıp ilerleyin." Bu konuşmalar sonucunda Alex köpürdü ama içinden konuştu. Leo biraz kızdı, Alex'in üzerine yürürken bağırdım. "Susun! Hades'in Sarayı'ndayız." Ve kapıdan içeri girerken Hec'in arkasından ilerlemeye başladık.
http://www.platis.forummum.net
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:16 am

Şatonun içindeydik, aramızda fısıldaşmalarımız sürerken taht odasına geldiğimizi fark etmemiştik. Hades ölüler ordusuna bakıyordu. Oda çok kalabalıktı. Bir sürü ölü koşuşturuyordu. Hades bir an emir vermeyi kesip bizden yana baktı. Bizi fark etmişti. Gözleri doğrudan bize bakıyordu ve başka bir şeye baktığına inanmak imkansızdı. Her zamanki gibi bakışları oğlunda birazcık durdu. Hector'un arkasına sığınmayı denedim, Hades'i pek de sevdiğim söylenemezdi. Hem cehennem tazısı almak için onu kandırdığımız zamanı da unutmadığına emindim. Persephone bir ölüyle olan konuşmasını bıraktı ve bize doğru baktı. Bizim grup ise taş kesilmiş gibi duruyordu. Kimse Hades'in nasıl tepki vereceğini kestirememişti. Hafifçe Hector'u dürttüm. ''Kuzen, birazcık idareyi ele alsan, seni dinler belki, oğlusun ne de olsa.'' Hector kıpırdamadı. ''Sen de onun yeğenisin, ben sana sen git diyor muyum?'' Bunu korkaklıktan değil sadece beni sinir etmek için yapmıştı. Ofladım ve birilerinin konuşmasını umdum. Herhalde şu ana kadar herkesin Hades'le yaşanmış kötü bir anısı vardı. Olmayanlar ise onunla daha tanışmamıştı. Kokmuş bir şekilde ve birazcık titreyerek öne çıktım. ''Tanrı Hades, sizinle biraz konuşmak için gelmiştik.'' dedim. Sesimdeki titremeye engel olamamıştım. Hades tek kaşını kaldırdı. Bizi biraz süzdü. Persephone eliyle çiçeklerle oynamayı -tabii ilk önce onları canlandırarak- bırakmıştı. Parıldayan gözlerle Mitchie ve bana bakıyordu. O diğer tanrıların aksine kardeşelrini seviyordu sanırsam. Ona hafifçe gülümsedim ama gözüm Hades'e kaymıştı. Şu anda beyinlerimizi okuduğundan emindim. Birazdan olayı anlayacaktı ve... belki o kadar kızacaktı ki bu bizim sonumuz olacaktı. Gözlerimi yumdum ve en iyisini umdum.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:25 am

Tanrım bu Maya gerçekten korkusuzdu. Hades’i görünce birden korktum. Yanındaki Persephone’a ise bakamıyordum bile. Acaba beni hatırlamışlar mıydı? Sat’in arkasına gizlenmeye çalıştım. ‘‘Sat beni koru lütfen!’’ diye yalvarıyordum. Fakat avcı bunu duymuşa benzemiyordu. Bu seferde Hector’un yanına gittim. Herhalde o beni korurdu. Nasılsa Anna’nın sevgilisiydi ve Hec ile çok iyi anlaşırdık. Belki oda kızgındı bana olanlar için. Tanrım buraya gelmekle hata yaptığımı biliyordum. Birden gözlerim Hades ile buluştu. Korkuyla sırıtıp kendime geldim. Kesinlikle düşüncülerimi okuyordu. Bunları aklımdan silip sadece konuşmamız gereken önemli meseleleri düşündüm. Sanırım kurtulmuştum.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:35 am

Kimsenin konuşmaması bana çok gülünç gelmişti. Hades ve Persephone'nin önünde korkusuzca kahkahalar atmaya başladım. Persephone biraz olsun mutlu duruyordu. Ta ki ben gülünceye kadar. Suratının ifadesi birden değişti. Hades sinirli sinirli burnundan soluyarak bana bakmaya başladı. "Bu korkakların söylemek istediği tek şey Hades..." sözlerimi devam ettiremeden gülme krizine girdim. Herkes korkuyor ve titriyordu. "Onların düşündüğü şey. Poseiodn'un kızları kaçırıldı. Onlar senden şüpheleniyorlar. Biz de buraya bunun için gelmiştik. Ama benim fikrim senden yana değil. Sen kaçırmadın değil mi Hades?" suratındaki ifade onaylarcasına idi. "Zeus kaçırdı. Her ne kadar Leo saldırsada o kaçırdı. Hades ve Poseidon böylece tahdı paylaşamayacaklardı. Suçu Hades'in üstüne melezlerin atacağını biliyordu. Bu yüzden Poseidon ona düşman olacak ve tahttan ikiside inecekti. Tekrar Zeus tahta hakim olacaktı." sözlerimi bitirince gülmem de gitmişti ve ciddiliğim gelmişti. Herkes bu kadar korkusuz olduğumu bilmiyordu herhalde. Hades "Melez cevabı verdi. Bana birşey söylemek düşer mi?" dedi ve bana gülümsemeye başladı. Bende gülümseme ile ona karşılık verdim. "Gelin çocuklar. Zeus'un yanına gidelim. Bu olaya bir son verelim." dedim kararlı bir şekilde. Hızla çıkışa yöneldim.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 4:42 am

Alex çıkışa yönelirken Leo kızmaya başladı. "Bak çocuk, babamın melezlerle işi olmaz. Hades çaldı kızları. Geri ver onları!" diye bağırdı. Alex çıkışa yönelecekken kılıcını çıkartarak Leo'nun üzerine yürürken Hades'in sesiyle olay durdu. "Melezlerin sorunlarıyla uğraşacak halim yok. Kimse umrumda değil, kavganızı burada etmeyin!" diye bağırdı. Ben de Hades'e döndüm ve konuşmaya başladım. "Bize kanıtlayabilir misiniz kızları sizin çalmadığınızı?"
http://www.platis.forummum.net
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 1:04 am

Aaah! Bu Leo uğraşılacak tipten değildi. Bir an önce bu sıcak, ölülerin olduğu yerden gitmek istiyordum. "Zeus aşkına biri söylesin. Hades, Poseidon ile tahtını paylaşacaktı ve ikisinin gücünü Zeus yenemeyecekti. Bu yüzden Zeus kaçırdı! Anlasanıza!" dedim ve ben sözümü bitirir bitirmez üstüme koşmaya başladı. Ben de kılıcımı çekip onunla kılıçlarımızı çarpıştırdık. (Kurgu sırasına göre Ecel Getiren'i Julia'ya vermedim. Yani hala bende.) Onun yıldırımlı, benim ateşli kılıcım çarpışınca her seferinde büyük sesler geliyordu. Hades'in sabrı kalmamış ve bağırıp duruyor, diğerleri bizim etrafımızda durmamızı söylüyorlardı. Sonunda Hector denen Hades Çocuğu geldi ve Leo'yu yere sermemde yardım etti. "Hephaistos Çocuğu haklı! Babam kaçırmadı!" diye bağırdı. Hades ise artık konuşmayı bitirmişti. Perseophone ile birbirlerine anlamlı anlamlı bakıyorlardı. Hector, sonunda benim söylediklerimi anlamış ve bana yardım etmişti. Leo yerde idi ve sinirlice "Beni bırakın gününüzü göstereyim!" diyordu fakat; onu bırakmayacaktık. Hades "Hey! Artemis Kızı. Kabul ediyorum. Böyle işleri ben yaparım ama bu sefer ben değilim. Tahtı ele geçirdiğim birinin kızını neden kaçırayım ki?" dedi. Bütün bunlar olurken ben ve Hector Leo'yu bırakmıştık. Leo kızgın bir biçimde "Çıkışta sizi yakalayacağım." türünden bakıyordu.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 4   Kaçırılan Kahramanlar ~ 4 Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 11:06 am

Derin bir nefes aldım ve kollarımı kavuşturdum. Onların bu çocukça kavgalarına dayanamıyordum. Düşüncelerini konuşarak dile getirebilirlerdi. Ama herkes birbinin üzerine atlarsa bu işler nasıl çözülürdü ki? Alex ve Leo'nun bu ısrarcı tavırları bütün görevi sekteye uğratıyordu. Keşke onları hiç yanımıza almasaydık da kuzenlerimi daha çabuk bulabilseydik. Şu anda istediğim sadece buydu, kimin onları kaçırdığı ve başkalarının ne düşündüğü umrumda değildi. Ayağımı sinirle yere vurdum. O sırada herkes bana baktı, bunu beklemiyordum işte. ''Kavga etmek bir şeyi değiştirmiyor, sadece zamanımızı harcıyoruz. Bir takım gibi çalışmazsak Lia ve Rose'u nasıl buluruz? Hades'in kuzenlerimi kaçırmadığını biliyorum. Eğer kaçırsaydı bizim buraya kadar gelebilmemize göz yummazdı.'' dedim. Herkes başını salladı ve onayladı. Bazı kişiler hafifçe homurdandı. ''Geriye tek bir seçenek kaldı.'' dedi Sere. Onun kim olduğunu herkes çok iyi biliyordu. ''Zeus.'' dedi Sat alçak bir sesle. Melezler arasında bir kıpırdanma oldu ve herkes geriye doğru döndü. Hedefimiz Olimpos'tu, kuzenlerimizi orada bulacaktık.

Rp Bitmiştir

Kaçırılan Kahramanlar ~ 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaçırılan Kahramanlar
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 2
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 3
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 5
» Kahramanlar