Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçırılan Kahramanlar

+5
Hector Sentius
Mitchie Carter
Lucianna Fackrell
Clara Thompson
Satellite Morgan
9 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kaçırılan Kahramanlar Empty
MesajKonu: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 4:16 am

x Melez konseyi başkan yardımcısı Lucianna Fackrell görevimizi onayladığından ve başlık açma iznini Athena'dan aldığımdan başlığı açıyorum. Bol katılımlar...

Kurgu;

Lia ve Rose kaybolur. Poseidon, Hades ve Zeus'un özellikle şu günlerde daha çok ortaya çıkan taht kavgasını herkes bilmektedir. Ama herkes
Lia'yı Hades'in kaçırdığını düşünürken, aslında Zeus kaçırmıştır. Özellikle de şu günlerde patlak veren iç karışıklık yüzünden Zeus Poseidon'dan hıncını iki kızını da kaçırarak almak istemiştir.

Uğranılacak Yerler;
Melez Konseyi
Thalia Ağacı
Ölüm Plakçılık
Hades'in Sarayı
Zeus ve Hera'nın Evi

Katılacaklar;
Zeus Kulübesi - Leonard Luke Carter
Poseidon Kulübesi - Dolaylı olarak Lia ve Rose.
Hades Kulübesi - Hector Sentius
Athena Kulübesi - Serena Melanie Holls
Afrodit Kulübesi - Anna Blair Johnsson
Demeter Kulübesi - Mitchie Heinz, Maya Marie Collins
Hephaistos Kulübesi - Eduard R. Longrange, Alex Nike
Artemis Kulübesi - Satellite Morgan

O sabah uyandığımda bu sefer geçen günlerdeki gibi konsey olduğunu unutmamıştım. Hemencecik hazırlandım, kardeşlerime iyi avlar dileyip konseye doğru koşmaya başladım. Geç kaldığımı sanıyordum, ama kismede konsey telaşı olmadığı için biraz rahatlamıştım ve artık salına salına gidiyordum. Özellikle Poseidon Kulübesi kaç gündür durgundu. Rose ile Lia'yı uzun zamandır gören olmamıştı, Poseidon Kulübesi'nde sadece kampa birkaç gün gelen Tom vardı.

Konsey olması için bir neden olduğunu sanmıyordum ama belki de söylenilenler doğruydu ve Tanrılar arasında iç karışıklık yaşanıyordu. Daha fazla merakımın kalmaması için koşarak konseye gittim. Sanırım ilk gelen bendim, kimse yoktu. Biraz da korktuğum için konseyin kapısında beklemeye karar verdim.

En son Satellite Morgan tarafından Ptsi Ara. 20, 2010 7:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.platis.forummum.net
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:03 am

Bu gün ben ve -şaşılacak bir şekilde- Mitchie erkenden kalkmıştık. Anlaşılan bir görevlinin getirdiği haber üzerine; acil bir durum varmış ve hemen konseye gitmemiz gerekiyormuş. Gitmek için biz seçilmişiz. Yanımda bir kardeşimin de olduğu için memnundum. Tabii olayı da çok merak ediyordum. Zaten heyecanımdan yerimde duramamamdan da anlaşılıyordu bu. İlk defa bütün tanrıları bir arada görecektim, biraz da korkuyordum. Özellikle Apollon'la yüz yüze gelmekten iğreniyordum.
Mitchie'yle çantalarımız aldık. İkimizde biraz uykulu ama heyecanlı bir şekilde konseye doğru yola çıktık.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 8:26 am

(Kurgu gereği Tom'u NPC kullanıyorum, kusura bakmasın.)

Konsey salonuna vardığımda içeride sadece avcıların lideri Sat ile, Demeter kulübesinin lideri Mitchie vardı. Maya da Mitchie'ye eşlik etmiş gibi görünüyordu. Ona konseye her gelişimde mutlaka attığım 'mesele ne?' bakışımdan attım ama bilmediğini belirterek beni hüsrana uğrattı. Normalde Stell kampta olmadığı için yardımcı başkan olarak açılışı benim yapmam ve diğer liderleri bir mesele hakkında bilgilendirmem gerekiyordu. Yalnız bugünkü toplantının saat kaçta yapılacağını bile altıncı hissime güvenerek keşfedebilmişken, benden bir açıklama beklenmesi saçma olurdu. Zaten kimsenin bekleyişi de uzun sürmedi, ansızın içeri gelen Poseidon oğlu Tom, nefes nefese ve telaşlı bir ses tonuyla konuşmaya başladı... "Konseyin toplanmasını ben istedim. Rosamarie ile Cornelia günlerdir ortalıkta yoklar. Durumu Tanrıça Athena'ya anlattığım zaman, benden kulübe liderlerini haberdar etmemi istedi." Poseidon oğlunun sözlerini uzun bir suskunluk izledi. Lia da Rose da benim yakın arkadaşlarımdılar ve onlar gibi güçlü iki kızın başlarına bir şey gelmiş olması ihtimali, çikolatanın zararlı olduğunu kabul edememekten farksızdı. Yavaş yavaş içeri yeni liderler de gelmeye başladı. Salon yeterli düzeyde dolduğunda sanki bu işi her gün yapıyormuşum gibi doğal bir tavırla ayağa kalktım ama, aynı zamanda ellerimdeki titreyişi gizlemek için uğraşmıyordum bile. Herkesin durumun ciddiyetinin farkına varması gerekiyordu. Sessizce boğazımı temizledikten sonra, konuşmaya başladım. "Merhaba liderler. Benim de az önce öğrendiğim üzere, toplanmamızın nedeni Poseidon kulübesindeki iki kardeşin -Rosamarie ve Cornelia'nın- günlerdir kayıp olmaları. Ben bir heyet oluşturulmasını ve heyetin kızları aramasını öneriyorum. Athena kulübesini temsilen heyete, kardeşim Serena katılacak." dedim. Rose ve Lia, Sere için de en az benim için oldukları kadar değerliydiler. Eğer zeki kardeşim arama heyetinde olursa, gözümün arkada kalmayacağını biliyordum. Söylemem gereken her şeyi söylemiştim, şimdi konuşma sırası diğer liderlerdeydi.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 8:32 am

Maya'yla beraber koştura koştura Konsey'e gitmiştik. Ama sadece liderler girebildiği için ona dışarıda beklemesini söylemiştim. Neler olduğunu çok merak ediyordum, geldiğimde konsey başlamıştı. Neler olduğunu öğrenmek için bekliyordum ki konuşmaları duydum. Lia ve Rose kaybolmuşlardı ve Tom bunun için çok endişeleniyordu. Bu yüzden bu konseyi toplamıştı. Tom'u sakinleştirmeye çalıştıktan sonra gözler bana döndü. Sanırım açıklama sırası bendeydi.

-Ben Demeter Kulübesi'nden kendimi ve Maya'yı öneriyorum. Umarım faydamız dokunur.

Ardından diğer liderlere baktım ve heyecandan tırnaklarımı yemeye başladım. Ne diyeyim, Lia ve Rose için her şeyi yapardım.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 12:07 am

Bu gün olan koşusturmacanın nedeni ne acaba?Bir sürü melez büyük eve doğru gidiyordu.Melez konseyi toplanıyor olmalıydı.Hızlıca büyük eve doğru koşmaya başladım.Ortalıkta kargaşa olduğu için ne olduğunu anlamam kolay olmadı hemde hiç..."Burada ne oluyor" dedim ama cevap gelmedi.Ne bilgi alabilecek yakınlaıktaydım ne de bir şeyler söyleyen vardı.Genelde kardeşlerime oranla daha az kabaydım ama burada kabalığımı kullanmam gerekliydi.Aralardan geçmeye çalıştım ama iğne atsam yere düşmezdi.Başka çarem kalmamıştı.Rob ve Stell ortalılarda olmadığı için benim kulübemi temsil etmem gerekebilirdi.Febris ve Cehennemin Gölgesi'ni birbirine çarpıştırdım.Bir enerji patlaması oldu ve inanılmaz bir gürültü çıktı.Herkes bir yana açıldı.Aralarında geçerek konseye gittim.Sanırım en geride kalan kulübe Hades Kulübesi olmuştu.Lia ve Rose'un kaybolduğunu öğrendiğimde şaşırmıştım.Onlar kaybolamazdı sadece kaçırılabilirdi ve kuzenlerim için her şeyi yapmaya hazırdım.Kulübemden bir tek kendimi önerebilirdim hem geçici temsilci hem de kulübede kampta kalan tek Hades çocuğuydum.

En son Hector Sentius tarafından Salı Ara. 07, 2010 3:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 1:59 am

Ben ve Melez Konseyi mi ? şaka yapıyorlardı herhalde.Ama Lia ve kardeşi Rose'un kayıp olduğunu biliyordum ve endişeliydim.Lia, benim hep küçük kardeşim gibi olmuştur.Zaten, Labirent de kaybolması, benim Maya ile tartışmamıza sonuç açmıştı.İşte, tekrar kendimi aynı hissediyordum.Rose ile pek tanışmasak ta o da Lia'nın kardeşiydi.Ayrıca biz pegasus eğitmenimiz olmassa ne yapardık ? düşünmek bile istemiyordum.Şaka bir yana gerçekten de endişeliydim.Zaten sırf bunun yüzünden, Melez Konseyi tekrar toplanmıştı.Melez Konseyi, durduk yere toplanmazdı.Bu, Lia ve Rose'u arayacağımız anlamına geliyordu sanırım.Aslında her kulübe lideri gibi tüm kardeşlerimin gelmesini istesem de konseye yalnızca kulübe liderlerinin gittiğini biliyordum.Homurdanarak, şuan da açıklama yapan Lucy ve Tom'u görebiliyordum.Bu durumun Tom'u ne kadar sarstığının farkındaydım.Nasıl olsa kardeşi kaybolmuştu, yine de orada sabırla duruyordu.Ben, Elena veya Alex'in kaybolduğunu bilsem ortalığı ayağa kaldırırdım herhalde.İçeride sadece kulübe liderleri vardı.Tom hariç.Ortalık tartışma alanına dönmüştü.Neredeyse her kulübe lideri kendi kulübesinde kişiler öneriyordu.Tabii Maya'nın gelmesine sevinirdim, ama konu bu değildi.Gözlerimi yumdum.Herkes önerebiliyorsa ben de Alex'i önerirdim."Ee, bizim kulübeden Alex ve ben de gelebiliriz." dedim olabildiğince sakin görünmeye çalışarak.Lucy onaylayan gözlerle bana baktı.Doğrusu kardeş ayrımı yapmak istemiyordum ama Alex, kampta yeniydi ve ona güveniyordum.Lia ve Rose'un kayıp olması bütün liderleri sarsmıştı neredeyse.Ama ne pahasına olursa olsun, Lia ve Rose'u bulacaktık.

En son Eduard R. Longrange tarafından Salı Ara. 07, 2010 3:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 3:02 am

Sabah kalktığımda melez konseyinin toplandığını öğrendim ve hemen Büyük Eve koştum.Çünkü konsey durup dururken toplanmazdı.Kesinlikle iyi gitmeyen bir şeyler vardı.Büyük Eve girdiğimde Sat,May,Lucy,Mitch,Hec ve Ed'in orada olduklarını gördüm,geç kalmıştım."Özür dilerim,geç kaldım"dedim.Sonra da Lia ve Rose'un uzun süredir ortalarda gözükmediğini ve kaçırılmış olabileceğini öğrendim.Hiç düşünmeden "Ben Afrodit kulübesinden kendimi öneriyorum.Lia ve Rose için her şeyi yaparım."dedim.En iyi arkadaşlarımdan ikisi kaybolmuştu ve onları bulacaktık.
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 5:00 am

Sabah sabah beni bu kadar erken kaldırmalarının sebebini merak etmekteydim. Konseye gidip Neler olduğunu öğrendiğimde ağzım açık kaldı. Arkadaşlarımızın kaçırılması hiç hoş değildi ve buna dur demenin bir yollu olmalıydı. Malesef ki göreve çıkacak durumda değildim. Bu yüzden

''Ben bu görevin başlaması yönünde oy kullanıyorum herhangi bir kadeşim size katılmak isterse haber veririm'' dedim. Bir kaç konuşma sonrası oradan ayrıldım.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 7:04 am

Her temsilci kendilerinden bir üye önerdikten sonra ben de öne çıkarak konuşmaya başladım. Konseye ilk gelenlerden biriydim ama ne diyebilirim ki, en son açıklayanlardan da biri olacaktım. Öne çıktım ve Lia ile Rose için endişelenmediğimi düşünmeleri için kendime güvenen bir ses tonuyla konuşmaya başladım. "Elbette Artemis Kulübesi olarak katkı yapmamız gerekir. Kulübemizden kendimi öneriyorum." Belki Pace ve Adyali de gelebilirdi ama hayır. Lia ve Rose'u kurtarmak için ne kadar acı da olsa sadece benim gitmem yeterliydi. Diğer liderlere baktım, kararını açıklamayan çok az lider kalmıştı.
http://www.platis.forummum.net
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:54 am

Eski kabuslardan yeni uyanmış, bir kez daha çalar saatimi kırmıştım. Jenn ve Carrie saatin parçalarını toplamam için baskı yapsalarda onlara konseye gitmem gerektiğini söyleyip başımdan savdım. Elimi yüzümü zar zor yıkadıktan sonra uyku sersemi bir halde üstüme bir şeyler geçirdim ve dışarı çıktım.
Etraftaki melezler koşuşturuyor, satirler nemfleri kovalıyordu. Bende bu halde uykulu uykulu konseye gidecektim. Birkaç arkadaşıma selam verip Büyük Ev'e doğru yürüdüm.
Büyük Ev'den içeri girdiğimde içeride herkes vardı. Özür dileyip yerime geçtim e Sat'e ne olduğunu sordum. Lia ve Rose'un kayıp olduğunu duymak beni uyandırmaya yetti. ''Ben Zeus kulübesinden kimseyi önermiyorum. Önermeyeceğim çünkü istemesenizde geleceğim.''
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar   Kaçırılan Kahramanlar Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 5:51 am

Son liderin konuşmasını da başımla onayladıktan sonra, herkese hitaben konuşmaya başladım, "Tam 10 kişi göreve katılmak istediğini belirtti, bence bu yeterli bir sayı. Şimdi, bir bakalım... Leo, Hec, Sere, Anna, Mia, Mitch, Maya, Ed, Alex ve Sat heyete üye. Sanırım söylenecek daha fazla söze gerek yok, hepinize bol şans diliyorum ve Rose ile Lia'yı bulabilmeniz için dua edeceğim. Konsey toplantısı bitmiştir." dedim. Görev almamış olan kahramanlar, içeride kalabalık yapmamak için Büyük Ev'den çıkarken, heyete seçilmiş olanlar yuvarlak masada oturmuş, uğramaları gereken mekanları tartışmaya başlamışlardı. Ben, doğruca kulübeme gittim; kardeşim Serena'ya onu da heyete dahil ettiğim haberini vermem gerekiyordu.

Konsey toplantısı sona ermiştir, göreve başlayabilirsiniz.

Kaçırılan Kahramanlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 2
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 3
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 4
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 5
» Kahramanlar