Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaçırılan Kahramanlar ~ 2

+4
Hector Sentius
Clara Thompson
Eduard Ryan Longrange
Satellite Morgan
8 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Empty
MesajKonu: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:01 am

Lia ve Rose'un kayboluşu hepimizde bir şüphe uyandırmıştı ki konsey de bunu doğrulamıştı ve bizi göreve göndermişti. Daha doğrusu gönüllü olarak gitmiştik. Robyn'in kampta olmayışına seviniyordum. Rose'un kaybolması onda çok kötü bir etki yaratabilirdi. Şimdi belki de haberi almıştı ama koşup gelecek durumda olmadığından emindim. Daha doğrusu haberi duysa gelirdi ama umarım duymamıştır.

Konseyden sonra gönüllü olan grup ağacın orada toplandı. Altın post ağacın üzerindeydi ve sınırları koruyordu. Mutlulukla posta baktıktan sonra gruba bakarak görevimizi hatırladım ve konuşmaya başladım. "Arkadaşlar nereye gidiyoruz? Kimden şüphelenmeliyiz?" Açıkçası kimden şüphelenilmesi gerektiğini ben biliyordum ama burada söylemek onun çocuğuna rahatsızlık verebilirdi, korkuyordum. Herkese bakarak fikirlerini almak istediğimi tekrar dillendirdikten sonra biri konuşmaya başladı.
http://www.platis.forummum.net
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:43 am

Lia ve Rose'un kayboluşu bütün kampta konuşuluyordu artık.Biz ise onları aramaya görevli melezler diye adlandırılıyorduk.Normal olarak Thalia'nın ağacının orada buluşmaya başlamıştık.Thalia'nın ağacını düşündüğüm de hala Mitchie ile Athena tarafından aldığımız görev geliyordu.Hiç olmassa ağaçta asılı olan altın post, beni rahatlatıyordu.Temiz doğa kokusunu içime çektim ve Thalia ağacına doğru yürümeye başladım.

Tamam, yine geç gelmiştim.Bunu kabul ediyordum.Tekrar tüm gözler bana ve kardeşim Alex'e dönmüştü.Konseyde Alex'i önermem yüzünden Alex bana tapıyor gibiydi.Ama biz Hephaistos çocukları asla erken gelemeyiz.Bu bize aykırı gibi bir şeydi.Gözüm Mitchie'ye takıldı.Yanında Maya vardı.Gülümseyerek Maya'ya baktım.İkimizde birbirimize bakıyorduk ama Lia ve Rose'un kayboluşu neredeyse herkesi sarstığı için sadece gözlerimi devirerek yetindim.Artemis kulübesi lideri Sat, sonunda bir kaç adım öne geçerek konuşmaya başladı." Arkadaşlar nereye gidiyoruz? Kimden şüphelenmeliyiz?" diye sordu mantıklı bir şekilde.Cevap vermemek için dudağımı ısırıyordum.Sat, bunları söyler söylemez aklıma tek bir isim gelmişti.Hades.Tabii o şahsın burada çocukları olduğundan bir şey diyemiyordum.Kendime bir Hades çocuğunu düşman etmek istemiyordum ama o ağzımı kapalı tutamadım."Şey... ben başından beri Hades'in kaçırdığını düşünüyorum." diye mırıldandım.Ama bu daha çok bağırma gibi olmuştu.Artık fikir önerileri bitti ve tüm gözler bana döndü.Sat tam ağzını açacakken bunu neden düşündüğümü açıklamaya başladım.Artık tüm gözler üzerimdeydi.Sat anlamlı bir şekilde kafasını salladı.Hector ise gözlerini kısarak bana bakmaya devam ediyordu ama öfkelendiğini hissedebiliyordum.Söylediklerim büyük bir fısıltıya yol açmıştı.Diğer kampçıların da düşüncelerini merak etmiyor da değildim.
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:01 am

Eduard'ın düşüncesini dile getirmesinden sonra kuzenim kızgınca Eduard'a bakmıştı. Hemen savunmaya geçtim.
ann''Kuzenlerimin kaçırılmasının sorumlusunu öğrenmek için tarafsız olamamız gerek. Herhangi biri olabilir.'' dedim. Böylece hem Ed'i savunup hem de Hector'u düşünmeye yöneltebilmiştim. Ama çoğu kişinin kafasının hala Hades'te olduğunu biliyordum. Onun yapmak için nedeni ve gücü vardı. Bana da çok mantıklıca gelmişti. Şimdi ise sadece birisinin bunu sesli söylemesini istiyordum. Ama bunun yerine farklı isimler de ortaya attılar.
Çoğu kişi kendi ebebeynlerini bile şüpheli olarak ortaya koyuyordu. Ben? Yok canım, benim annem niye böyle bir şey yapsın ki? Rahat bir nefes aldım. Mitchie'nin de öyle yaptığını gördüm. Demek ki o da benimle aynı şeyi düşünmüştü. Saniyeler dakikaları kovalarken herkez bir şey düşünyor, ama sonra vazgeçip tekrar düşüncelere dalıyorlardı. Çoğu melez de Rose ve Lia'yı düşününce dikkatleri dağılıyor, onların şu anda nasıl olduklarını merak ediyordu. Görüntüden her şey anlaşılıyordu.
Sonunda birisi konuşmaya başlayınca, bu sessizlik bozulduğu için sevindim.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:32 am

Bu işin babam Hades'in başının altından çıkacağını hiç düşünmemiştim.Tabi Ed Hades'ten şüpheleniyorum diyene kadar.Aslında Ed'e kızmıştım ama bu mantıksız görünmüyordu.Çünkü babam bunu yapabilecek tek kişi olarak görünüyordu.Hem şimdi burada kavga edipte kuzenlerimi tehlikeye atamazdım.En kısa zamanda onları aramaya başlamalıydık ama nereden başlayacaktık?Arkamı hızlıca dönüp "nereden başlıyoruz" diyecektim ki Ed ve Maya saldıracağımı sanıp kendilerini savunmaya aldılar."Nereden başlıyoruz"
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:20 am

Hec de bunu kabullendiğine göre artık içimiz rahattı. Hep beraber Hec'e baktık, bize saldıracağını sansak da Hec içimizi rahatlattı. "Nereden başlıyoruz?" Yeraltına daha önce bir gün gitmiştim, ama ceza tarlalarına, Hades sarayına ve Ashpodel Tarlaları'na gitmiştim, yani kısa sürede verimli bir gezi yapmıştım. Yeniden yeraltına inmek, acayip bir duygu olacaktı ama yeraltından kardeşim kadar nefret etmiyordum. Hec'e döndüm ve konuşmaya başladım. "Tarlalardan gidebiliriz, veya direk saraya geçebiliriz. Gerçi Hades bu kadar davetliyi kabul eder mi bilemem ama; bence şansımızı denemeliyiz." Kendime inanamıyordum. Bunları ben söylemiştim, harika, özgüvenim oluşmuştu demek.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 3:16 am

Ed ile geldiğim Thalia Ağacının altında herkes kaçırılan kişilerin nerede olabileceğini söylemiş ve çoğunluk ile Hades söylenmişti. Şimdi de sıra Yeraltın da ilk önce nereye gideceğimizi tartışmakdaydı. Herkes fikrini söylüyordu ancak ben kimin kaçırdığı konusunda hala kuşkuluydum. Hades bu tip listelerin başında idi ancak bu Apollon, Hermes veya Hephaistos'un kaçırabileceğini değiştirmezdi. Her kim yaptıysa bunu Hades'in üstüne atmıştı. Fikirler tartışılırken birden bir sessizlik çöktü. Ben de o zaman konuşmaya başladım: "Şeyy konu bitti ve herkes Hades diyor ancak bu başka tanrı veya tanrıçaların kaçıramayacağı anlamına gelemez. Benim fikrim her kim yaptıysa bunu bilerek Hades'in üstüne atmaya çalıştı. Ben Hades demiyorum. Hermes, Apollon ve babam da yapabilir bunu. İşin aslını öğrenmeden kesin birşey söyleyemeyiz. Diğer konudaki fikrim; öncelikle Yeraltında Hades'in Saray'ına uğrayıp Hades ile konuşmak. Daha sonra hangi Tanrı veya Tanrıça'ya gideceğimizi konuşuruz." sözlerimi bitirmiştim. Herkez birbirine bakıp fısıldaşıyordu. Kardeşim Ed ise benden ilk kez gurur duyuyordu sanırım. Suratınaki küçük gülümseme ile bana baktı ve sonra gülümsemesini silerek ona fısıldayan melezle konuşmaya başladı. Fikrim sanırım herkes tarafından beğenilmişti.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 8:07 pm

Lia ve Rose kaçırılmıştı.Hades'ten şüpheleniyordular ve yeraltına gidecektik.Ama bence bu doğru değildi.Kamptan ayrılırken biraz dalgındım,Hec"İyi misin?"dedi."Hec,bence Lia ve Rose'u baban kaçırmadı.Bence bu düşünce yanlış.Düşünsene,Poseidon ve baban Zeus'a karşı birlik olmuşlardı ve baban Poseidon'a böyle bir şey yapmazdı.Yeraltına giderek zaman kaybediyoruz.dedim.Hec düşünceli bir şekilde bana baktı,o da babasının yapmadığına inanmak istiyordu."Peki kim yaptı sence?Neden yaptı?"dedi."Bence Zeus yapmış olabilir.Hatta belki sizden birini bile kaçırmak istemiş olabilir ama siz daha tehlikelisiniz bu yüzden Lia ve Rose'u kaçırdı.Tabii bunlar sadece tahmin"dedim.Sevgilimin içini biraz olsun rahatlatmak istiyordum,ona sarıldım.Gergindi,annem için böyle şeyler düşünülse bende gergin olurdum.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 5:14 am

Hector yanımızdaydı, ne kadar sinirli bir kişilik olduğunu bilmeyen olmadığı gibi şimdi de babası suçlandığı için ayaklarıyla farkında olmadan yeri kazıyordu. Anna da yanındaydı, ona sarılıyordu. Hec'i sakinleştirmek istiyordum ama maalesef benim de aklıma gelen tek seçenek buydu. Herkese baktıktan sonra Hec'e döndüm. "Peki, o zaman nasıl ineceğiz?" Hec bana sinirli sinirli baktıktan sonra burnundan solumalarını duyabileceğim şekilde anlatmaya başladı. Diğerlerine baktım, tepkilerini merak ediyordum.
http://www.platis.forummum.net
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 9:27 am

"Sanırım beni dinleyen yok." diye ağzımdan kelimeleri çıkardım usulca ve üzgün bir şekilde. Yeraltına nasıl ineceğimizi soruyordu Sat. Hades Çocuğu olarak bilinen ve adını bilmediğim çocuk türlü türlü yolları söylüyordu ancak ben bana uygun olanı söyleme gereksinimini duymadım. Ne de olsa çaylak olduğum için sözlerim fazla kulak kesmiyordu. Biraz ilgi çekmek için güzel bir fikir attım ortaya. Amacım biraz da Hades Çocuğu'nu sinirlendirmekti. Çok şımarmıştı kızlar ona yakınlaşınca. "Pegasuslar ile gideceksek Ed ile benim pegasuslara zırh yapmamızı öneriyorum. Ne olur ne olmaz. Hades bu fikri ona söyleyince sinirlenise bize saldırabilir." biraz gülümsercesine sakin bir şekilde sözler dudaklarımdan dışarı çıktı ve öfkeden gözleri kırmızıya dönmüş çocuğa baktım. Savunma pozisyonunu almıştım. Her an üstüme uçan bir Yarı-Tanrı olabilirdi. İçimden "Dikkat edin çocuklar! Uçan Hades Çocuğu geliyor!" demek gelmişti ancak diyememiş ve içten içe bu espriye gülmüştüm.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 2:49 am

Beni sinirlendirmekle en büyük hatasını yapmış olan Alex kendine bir mezar hazırlatmış olsa iyi olurdu yoksa ben onu oracığa gömecektim.Cehennemin Gölgesi'ni çektim ve üzerine doğru yürümeye başladım.Gözlerim kıpkırmızı olmuştu.Cehennemin Gölgesi'de simsiyah renk almıştı.Bu benim çok sinirli olduğumu gösteriyordu. "Eyvah" dedi Sat.Sat bu kılıcı derslikten biliyordu.Kılıcıma karşı durmayı Sat'da istemiştim. "Uçan Hades çocuğu şimdi karnını deşecek," diye bağırdım ve hucüm ettim. "Ölüm Plakçılık sana bir cenaze marşı hediye etsin." Alex'e saldırmam için herkes beni tutmuştu. "İşte bu" diye bağırdı Sat. "Ölüm Plakçılık."
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 3:01 am

Sat'in söylediklerine aldırmadan Hector ileri atıldı. Sat ise bir şeyler düşünüyor gibiydi. Ama ona pek bakmadan kuzenime yöneldim. Eğer kuzenlerim hakkında öğrendiğim şeyler varsa, en önemlisi onları asla kızdırmamanız gerektiğidir. En azından Hades çocuklarını. Çünkü biraz fazla kızabilirler.
''Hey,hey! Sakin ol kuzen.'' Aralarına girmeye çalıştım ama Hec beni hiç dikkata almadan Alex'in üzerine yürümeye devam etti. Sonunda beni öyle bir sıkıştırdı ki Alex'in kalp atışlarını bile duyabilmiştim. Ama Hec Alex'e bakarken kuzenimin silahını kapmayı başardım. Hector'un dikkatini dağıtmış gibiydim. ''Hey!'' Eh, diğerleri bana borçlulardı. Daha görev başlamadan buhar olursam, pegasusumu alabilirlerdi. Hemen ikisinin arasından çıktım ve geriledim. Ama Hec benim düşündüğüm gibi üzerime saldırmadı. Sadece gözlerindeki alev yokoldu. Ben ise hala güçlü silahı tutuyordum. En az benim kadar ağır olmalıydı bu silah. Ve gücünü iliklerimde hissediyordum, gerçekten korkutucuydu. Hec elini uzattı ben de Alex'e saldırmayacağından emin olup silahı ona verdim. O çok rahat bir şekilde silahını aldı ve çantaya koydu. Benden güçlü olan her kişiye baktığımdaki gibi otomatik olarak somurtmuştum.
Sonunda Sat'i hatırladım ve ona döndüm. Sat bir şekilde bizim başkanımız sayılırdı ve planı hazırlamış gibi görünüyordu.
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Kaçırılan Kahramanlar ~ 2   Kaçırılan Kahramanlar ~ 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 9:26 am

Ortam iyice gerilmişti. Hec sinirliydi. Alex'in de ondan kalır tarafı yoktu. Maya onları engellemese ikisi düelloya başlayacak gibiydi.
''Yol boyunca bir daha kavga ederseniz sizi şimşek komasına sokarım. Hava benim bölgem unutmayın.'' dedim ikisine hitaben.
''Nereye gidiyoruz ki ?'' diye sordu Maya. Ben ise şaşkınlıkla ona baktım.
''Ölüm Plakçılığa tabii ki de.'' dedim. ''Yeraltına nerden girmeyi düşünüyordun ? Kanalizasyondan mı ?''
''Hayır. Sadece aklıma gelmemişti.'' dedi savunmaya geçerek. Bende pegasusumun üstüne atladım.
''O zaman durmayalım hadi Ölüm Plakçılığa .'' dedemle hepsi pegasuslarına atladı. Bizde gökyüzünde Ölüm Plakçılığa doğru uçmaya başladık.

Macera Ölüm Plakçılıkta devam edecektir.

Kaçırılan Kahramanlar ~ 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaçırılan Kahramanlar
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 3
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 4
» Kaçırılan Kahramanlar ~ 5
» Kahramanlar