Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pekala (Gorev-4)

YazarMesaj
Sirius Wayne Daniels

Sirius Wayne Daniels

Pekala (Gorev-4) Empty
MesajKonu: Pekala (Gorev-4)   Pekala (Gorev-4) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 4:33 am

Bu gece birseyler olacagını biliyordum..
Yavas adımlarımla denizin kıyısında yürüyordum. Yanımda en az gece kadar siyah pegasusum, elimde ise Totalum vardı. Ayaklarımda babamla ilk karsılasmamda babamın bana verdiği kanatlı conversler vardı. Arkamda bir hareketlenme hissettim. Siyah pelerinimi arkaya savurarak arkama döndüm. Elimde Totalum yesil yesil parlıyordu. Ancak görünürde kimseler yoktu..
"Beni bulmak icin daha hızlı olmalısın, Sirius."
Aniden titredim. Ses arkamdan geliyordu. Yavasca arkamı döndüm. Bu sefer arkamda kim olduğunu bildiğim biri vardı. Bu Yeraltında yasıyan ve üç büyüklerden biri olan Tanrı Hades'ti.
"Burada ne isin var?"diye sordum.
"Uzunca vaktim yok Hermes Oğlu. Kısaca anlatayım. Sende tahmin ettiğinden çok daha fazla güç var. Sadece uyarmaya geldim. Su an gücün berbat durumda gözükebilir. Ancak ilerde kontrol edemeyeceğin bir güce sahip olacaksın. Olimposta ki tanrılar bunu sana söylememi istemezdi ama bir seçim yapman gerekecek. Ya sevdiğin birisi yasayacak, ya da sen."
Ardından çalıların arkasından bir hısırdama sesi geldi.
"Artık gitmem gerek. Yakında görüseceğiz Hermes oğlu."
Gitmeden önce haykırdım :
"Peki neden bunları bana söyledin?"
Buhara dönüsüp kaybolurken verdiği cevap kısa ve netti :
"Bilmiyorum.."
Arkasında sasırmıs bir ben ve pegasusum Darkness'i bırakarak yok oldu..

Pekala (Gorev-4)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pekala Tiby ariyor.
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» Hermes'ten görev/ 58. görev
» Hermes'ten görev-2/ 58. görev