Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ziyaret

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 4:51 am

Evet Yeni Kız kardeşimiz Geldi(Rob kulübe eşit oldu artık bizim için tehlike var) Smile
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 4:55 am

İki ağabeyiminde benden çooooook çekeceği var.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:03 am

Bizi Hafife Alma Kardeşim Seninde bizden çekeceğin var.Off Bu Kız Kardeşlerde Çok kavgacı oluyor
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:10 am

Sende beni hafife alma Abicim. Çok pis burnunuzdan getircem. Razz
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:38 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Rob Artık bizim Kulübenin Sesi Azalmaz
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:41 am

Azalmaz azalmaz. Hatta pencerelerden dışarı eşya ve silah falanda fırlar.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 1:20 am

Ben kavgaya karşıyım Tabi Rob Ve Stell'in kavgalarını görünce seninde başın ağrımaya başlarsa görürüz
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 3:01 am

Orası tartışılır. Belki aradabir Stell ve Robyn'in kavgalarından bıkıp şikayet ederim. Ama sana ve Robyn'e çok fena işkence etcem. Orası kesin. Konuyu değiştirip sıyrılmaya kalkma hiç Razz Benden asla kurtulamazsınız Razz
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 7:45 am

Hec, uyurken yastıkla mı boğalım yoksa bizim külüstür duman makinesine mi başvuralım kardeşim? Twisted Evil
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 5:21 am

Aman ne komik!? Bir ara yaparsınız tabi ben önce sizi öldürmezsem Twisted Evil
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 2:43 am

Hoop, kız kardeşime dokunamazsınız, ikinizi de Tartarus'a kadar kovalarım bak Evil or Very Mad Evil or Very Mad Hoşgeldin Septiel, amanın, 4 kişi olduk, içimden bir ses Athena bizimle çok uğraşacak diyor ama neyse Very Happy Very Happy
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 2:52 am

Hoşgeldin Septiel, seni bekliyordum bende... Artık hareketlerinizde daha ölçülü olmak zorundasınz hepiniz, Athena sizi izliyor olacaktır, bundan eminim.
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:26 am

Merak etme babacım. Erkek kardeşlerime çok güzel göz kulak oluruz biz Stella ile. Twisted Evil
Robert Harris
Robert Harris

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 8:59 am

Hec, kardeşim, şu paslı makası uzatabilir misin? Kız kardeşlerimizin dillerine estetik operasyon yapacağım da Twisted Evil Twisted Evil

Ve baba, sağ ol yani, birgün arenadan kendimden geçmiş şekilde kulübeye geliyorum, kapıyı açıyorum, bir de ne göreyim! Elinde bavuluyla yeni kız kardeşim içeride. Hiç, 'erken uyarı' diye bir şey duydun mu merak ettim doğrusu...

Bu arada, kılıcım Gölge şu anda tüm mükemmelliğiyle elimde duruyor, kulübenin yıkılması bana göre hiç problem değil, Stell veya Septiel ağızlarını açarlarsa, başlarına geleceklerden ben sorumlu değilim.
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 3:49 am

Bizde senin başına gelecek sakatlanmalardan sorumlu değiliz kardeşim. Razz
Robert Harris
Robert Harris

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 7:45 am

Küçük Cadı İki veya kısaca Cadaloz (evet evet, senin lakabın da cadaloz olsun!) asabımı bozma benim. Daha kulübeye yeni gelmişsin, bir melez olduğunu yeni öğrenmişsin, susmasını bil. Stell bile senden çoook uzun zamandır kampta olmasına rağmen gerektiği zaman çenesini kapatması gerektiğini biliyor. Ayrıca, yine didişmelerimiz yüzünden Hec'te kronik baş ağrısı başlayacak, ondan korkuyorum.
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:23 am

Hec için susarım. Kulübede en aklı başında olan kişi. Ama yinede sende haddini bil derim ben Razz İnsan küçük kız kardeşine cadaloz der mi hiç? Ne kadan ayıp!
Robert Harris
Robert Harris

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 1:46 am

Küçük kız kardeş mi? Dışarıdan bakan kimse sana böyle demez, ateş püskürten bir ejderhasın adeta!

Zaten cezaya kalmışız ooof of. Böyle miydi bu Hades kulübesi?! Çalışkan çocuklardık biz bir zamanlar...

Stell, Hec, Septiel, bir ara gidip Olimpos'a, Tanrıça Athena'nın tahtını temizlememiz gerekiyor sanırım.
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 5:16 am

Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.(kulübeyi sessizlik kaplar,Hector ağır adımlarla dışarı çıkar)
Misafir
Misafir

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 3:39 am

Hector'ın kulübeyi terketmesi üzerine Septiel Robyn için sinsi bir gülümseme ile şeytani planını yapmaya başlar

ahah xD Öldün sen Robyn! Stella ile çok iyi anlaşacağımıza ve onunda buna yardım edeceğine eminim. Ama önce bir plan bulsam iyi olur -ki benim aklımda bir şeyler belirmeye başladı.
Robert Harris
Robert Harris

Ziyaret - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 8:04 am

Sus küçük cadaloz, daha önemli bir meselemiz var şimdi.

İlk olarak, ben ve Hec Olimpos'ta kulübenin ceza görevini yapıyoruz (sen başlığı aç kardeşim, ben devam ettiririm) ve Stell ile Septiel de 6. denetleme için kulübede temizlik rpsi yazıyor -tam tersi de olabilir-

Ayrıca, imkanınız oldukça görev yapıp güç puanı alın biraz, yoksa puanlamada uzun süreli birinciliğimizi Athena çocuklarına kaptıracağız Evil or Very Mad

Ziyaret
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Rea'ya Ziyaret!
» Ziyaret
» Ziyaret?
» Ziyaret
» Ziyaret.