Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Summer Katherine Ramsey ^^

+24
Nicholas M. Monmouth
Adela Calanthe Lynn
Thalia A. Carter
Alexia Sophie Russell
Alexis Kwon
Andrea Grace Harvey
Aleda Beth Hwang
Veronica Gardyner
Robert Harris
A. Anna Bianca Sentius
Cassandra Masen
Claire Angel Deeply
Tiffany Trully
A. Raina Lindgren
Amy Kleppy
Henry Trust
Clara Thompson
Isabelle Coco Franke
Jacquenetta Solielle
Hermia Aigian Cocteau
Helen Grace Burton
Lucianna Fackrell
Satellite Morgan
Summer Katherine Ramsey
28 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

~ Summer Katherine Ramsey ^^ Empty
MesajKonu: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:12 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad-Soyad: Summer Katherine Ramsey
Lakap: Summ, Sum, Kate, Katie.
Rütbe: Melez
Tanrı / Tanrıça ebeveyni: Tanrıça Athena

~Kamptan Önce:
Babamla birlikte yaşadığım hayat fena sayılmazdı. Hatta iyiydi bile diyebilirim. Ama hayat gerçekten de sıkıcıydı. Heyecan namına hiçbir şey yoktu hayatımda.(Tabii bunun acısı kampta fena halde çıktı.) Bir de annemin olmayışı zordu. O ölmüştü.(En azından kampa gelene kadar böyle sanıyordum.) Nasıl öldüğünü, hatta nasıl göründüğünü bile hatırlamıyordum. Babam da bu konudan bahsetmezdi zaten. Yani evdeki tek kız ben olduğum için evin çoğu işi bana bakıyordu. Aslında bundan pek şikayet etmiyordum ama dediğim gibi; hayatım tekdüze idi. Ve bundan sıkılmaya başlamıştım. İşte o anda sevgili satirim Charles devreye girdi ve beni alıp kampa getirdi.

~Kamptan Sonra:
Evet, artık kampa fazlasıyla alıştım ve burada bulunmaktan oldukça mutluyum. Kısa zamanda birçok arkadaş edinmek de beni çok sevindiriyor. Benden sonra yeni gelen melezleri görünce ilk günlerim aklıma geliyor ve yüzümü tatlı bir tebessüm kaplıyor. O günlerde kafamın ne kadar karışık olduğunu anımsayıp onlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Eğer bunu başarabiliyorsam ne mutlu bana !
Şimdi onlarla neler neler yapmıyoruz ki ? Tanrı/Tanrıça'ları ziyaretler, türlü türlü canavar, yaratık vs. ile mücadele etmeler, partilere katılmalar... İlk geldiğimde işlerin bu kadar hızlı gelişeceğini düşünmemiştim hiç. Ama buradaki melezler o kadar sıcakkanlılar ki... Kardeşlerim de sağolsunlar bana her konuda yardım ediyorlar. Kendimi gerçekten evimde gibi hissediyorum. Tabii, ara sıra babamı özlemiyor değilim ama her şeyin bir bedeli vardır değil mi ? Hem kimseye söylemeyin ama onu görmek istediğimde pegasusum Nessie'yle birlikte kamptan kaçıp babamın New York'taki evine uğrayabiliyorum.
Bu arada pegasusunuz olması harika bir duygu ! Tabii uçmaktan korkmuyorsanız... Şahsen ben buna bayılıyorum !
Kısacası kampa geldiğime asla pişman değilim, bu kadar sıcakkanlı ve iyi niyetli dostlarım oldukça da pişman olacağımı düşünmüyorum.

~Kişisel Özellikler:
Eğer burası bir okul veya onun gibi normal bir yer olsaydı daha ukala ve havalı görünebilirdim. Ama burası normal değil. Buradaki hiçbir şey normal değil. Bu yüzden afallamış durumdayım ve burada yeni olduğum için özgüvenim zedelendi diyelim. Hem buradakilere öyle davranıp kendimden uzaklaştırmak istemem. Eskiden bu sorun değildi. İnsanları kendimden uzaklaştırmak yani. Birkaç arkadaşım bana yetiyordu. Ama bu tamamen yabancı olduğum dünyada yalnız kalmayı kesinlikle istemem.
Dostlarım benim için çok önemlidir ve onlara karşı daima korumacıyımdır. Ne zaman bana ihtiyaçları olsa yanlarında olmaya çalışırım. Dara düştüklerinde, başları sıkıştığında... Gerçi şu anda yardım edilmesi gereken kişi benim sanırım. Umarım bana yardım edecek birilerini bulurum.
Aşırı dozda olmadıkça rekabeti severim. Eski hayatımda bir konuda (Özellikle Matematik, fen gibi zeka gerektiren konular) yarışma vb. olduğunda çoğunlukla kazanan ben olurdum. Sanırım bu bilgelik ve strateji tanrıçasının kızı olmamdan kaynaklanıyor.
En sevmediğim özelliğim ise çok kararsız olup bir kararı vermeden önce çok fazla fikir değiştirmem ve bazen gururumu çok abartıp sonradan pişman olacağım şeyler yapmam.
Unutmadan söyleyeyim. Eğlenceyi çok severim. Eskiden hayatım çok sıkıcı olduğundan bunu pek tadamamıştım ama burada fazlasıyla tadacağımı umuyorum.

~Fiziksel Özellikler:
Açık tenlidir. Saçları uzun ve siyahtır. Gözleri ise mavi ile yeşil arasında renk değiştirir. Uzun boyludur ve zayıf sayılabilir.

~Sevdikleri:

+Kardeşleri
+Dostları
+Annesi
+Çikolata
+Pegasuslar
+Satiri
+Eğlence
+Spor yapmak
+Kitap okumak
+Bulmaca vs. çözmek

~Sevmedikleri:

-Böcekler
-Kısıtlamalar
-Boş boş oturmak
-Küçük düşürülmek
-Yalnız kalmak
-Pırasa
-Kitapsız kalmak
-Haksızlıklar

Spoiler:

En son Summer Katherine Ramsey tarafından Paz Nis. 03, 2011 6:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:24 am

*Ailem*

Lucianna Fackrell
O gerçekten de çok yardımsever birisi. Kampa geldiğimde hiçbir şey bilmiyordum ve öğrenmeme oldukça katkısı oldu. Ayrıca bana kılıç eğitimi de veriyor. Bu gerçekten ihtiyacım olan bir şey. Ona tüm bu yardımları ve cana yakınlığı için ne kadar teşekkür etsem azdır. Onun benim kardeşim olması büyük şans ! Smile

Helen Grace Wilson
Kendisi ilk tanıştığım kardeşim olur. Gerçekten de ilk geldiğimde bana çok sıcakkanlı davrandı ve kısa zamanda kendisini sevdirdi. Yakın zamanda ilk rp mizi yazacağımızı ve daha fazla kaynaşacağımızı umuyorum.

Serena Melanie Holls
Sere'm benim.^^ O ne çalışkandır o... Tam bir Athena kızı, mimari delisi. Biraz disiplinli ve bu da iyi bir şey. Belki bu sayede ondan birkaç şey öğrenebilirim. Bütün kardeşlerim gibi Sere'yi de çok seviyorum tabii ki. O her yönüyle örnek alınabilecek bir kardeş. Smile

Andrea Grace Harvey
Andy, kardeşlerimden bir tanesi. Onu kampta ilk gördüğümde çok şaşırmıştım çünkü onu daha önceden de tanıyordum. New York'ta gittiğim bir okuldan. O zaman Andy okuldan atıldığı için pek fazla kaynaşamamıştık ama burada çok iyi anlaşacağımızdan eminim. Ne de olsa bu kampın birleştirici bir gücü var. Wink

Cole MacGrath
O da kardeşlerimden biri. Şu anda onunla pek tanışmıyoruz ama nedense o bana biraz gizemli birisi gibi geliyor. Ayrıca eğlenceli bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorum. Bir gün daha ayrıntılı bir şekilde tanışmak isterim Smile

Nicholas M. Monmouth
Nick ile daha fazla kaynaşamadık ama iyi birisi olduğuna eminim. Mana ile partner olmalarından da anlaşılıyor bu. Birbirlerine çok yakıştıklarını düşünüyorum ve ilişkilerini sonuna kadar destekliyorum. Ne de olsa biri kardeşim, diğeri çok sevdiğim dostlarımdan biri... Smile

*Sevgili*

Henry Trust
Kampı bana sevdiren ve benim için eğlenceli olmasını sağlayan kişilerden biriydi. Onu gerçekten çok seviyordum. Ama maalesef kamptan ayrıldı ve dolayısıyla bu da beni çok üzdü. Eh, yokluğuna alışmaya çalışacağım artık...

*Arkadaşlarım*

Veronica Mars
Kamptaki en yakın dostlarımdan birisidir. Artemis Avcıları'nı zaten severim, bir de bu kadar tatlı bir melez olunca tadından yenmez. Onunla ilk geldiğinde tanışmıştık ve iyi ki de tanışmışız. Kadim dostum, canım Nica'm. Bu dostluğumuzun daha da ilerlemesini çok isterim. Şimdiden birlikte atılacağımız maceraların hayalini kurmaya başladım bile. ^^

Satellite Morgan
Sat, bir Artemis Avcısı. Acaba kampta onu sevmeyen var mı diye merak ediyorum. Gerçekten çok tatlı bir kız, ayrıca onunla birçok ortak yönümüz olduğunu keşfettim. O da benim ilk tanıştıklarım arasında. Gelecekte arkadaşlığımızın daha da ilerlemesini çok isterim doğrusu.

Isabelle Coco Franke
Kendisi bir Poseidon kızı ve çok da güzel. Onunla Kano Gölü'nde tanıştık. -O günü unutmak mümkün mü ?- Her ne kadar kıyafetlerimiz mahvolsa da çok eğlenceli bir gündü. Daha sonra da iki iyi arkadaş olduk zaten. Kim bilir daha ne maceralara atılacağız onunla ? Bunu zaman gösterecek.

Mana Aradhel Fackrell
Tanıştığım ilk Demeter kızı. Arkadaşları ona "Doğal Güzellik" demekte çok haklılar bence. Çok içten, sıcakkanlı, canayakın bir kız. Zaten ilk görüşte onun iyi biri olduğunu anlamıştım. İyi ki arkadaş olmuşuz Mana ! Smile Macera dolu görevlere katılmak için sabırsızlanıyorum.

Alexis Kwon
Lexi de Artemis Avcıları'ndan. Onunla Cirit Sahası'nda tanışmış ve oldukça eğlenmiştik. Bir de 'Aldudaklar' takımında aynı grupta yer almıştık. Onun da diğer Artemis Avcıları gibi çok asil bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Ayrıca maceraperest de. Onunla kesinlikle daha fazla göreve çıkmalıyız !!!

Alexis Lavinia Montgomery
Çok şeker bir Hypnos kızı. Onunla ilk geldiğinde tanışmıştık ve ona hemen kanım ısınmıştı. Evet, biraz meraklı bir kişiliği var ama bu benim hoşuma gidiyor. Ne de olsa Athena kızıyım, soruları seviyorum. Razz Bir de onun sayesinde Morpheus ile tanışmıştım. Ona bir gün bunun için teşekkür etmeliyim. ^^

Adyali Zenobia Carter
Adya'yla ilk maceramız Canavarlar Denizi'nde olmuştu. Tehlikeli saatler geçirdiğimiz bir gerçekti ama o saatleri geçirmekten memnun değildim dersem yalan söylemiş olurum. İlk gördüğümde onu biraz sert bir avcı sanmıştım ve ona yaklaşmaktan çekinmiştim ama şimdi onun çok tatlı bir avcı olduğunu anladım. İyi ki varsın Adyali. I love you

Autumn Raina Heaven
O da bir Hermes kızı. Çekik gözlü ilk arkadaşım ^^ Kendisi oldukça eğlenceli ve neşeli bir kişiliğe sahip. Ayrıca da çok iyi savaşıyor. Onunla bir görevde tanışmıştık. Şimdi de değişen bir şey yok, hala görevden göreve koşuyoruz.

Hermia Aigian Cocteau
İlk başlarda kafamı tuvalete sokmasın diye ona pek yaklaşmıyordum ama daha sonra onun Melez Danışmanı olduğunu öğrendim ve bana çok yardımı dokundu. Buna şaşırmıştım, bana yardım etmesini değil benimle alay etmesini bekliyordum ama neyse ki işler gayet yolunda gitti. Şimdi onunla arkadaş olduğumuzu düşünüyorum ama onun bir Ares kızı olduğunu aklımdan çıkarmamam gerek. Her an her şeyi yapabilir ! Very Happy

Tiffany Trully
Annem Tanrıça Athena'dan sonra en sevdiğim Tanrı olan Apollon'un kızıdır kendisi. Zaten sadece bir Apollon çocuğu olması yeterli benim için. Güneş sarısı çok güzel saçlara sahip. Onunla da birçok görev yaptık ve daha fazla yapacağımıza da inanıyorum. Gerçekten, ben bu kızı çok seviyorum ya. Smile

Claire Angel Deeply
Cana yakın Afrodit kızı. Afrodit kızlarının daha havalı olduklarını düşünmüştüm ama o bu teorimin doğru olmadığını bana kanıtladı. Annesi Afrodit olduğundan onun da ne kadar güzel olduğundan bahsetmeme gerek yok heralde. Onunla daha fazla vakit geçirmeye fırsatım olmadı ama çok iyi anlaşacağımızı şimdiden hissedebiliyorum.

Robert Harris
O bir Hades oğlu. Aslında ilk bakışta biraz ürkütücü birine benziyor ama kardeşlerim Lucy ve Sere ile iyi anlaştığına göre benimle de iyi anlaşacağını düşünüyorum.-En azından umuyorum.- Bir Hades çocuğuyla maceraya atılmak heyecanlı ve eğlenceli olacağa benziyor. Ondan öğreneceğim çok şey var gibi görünüyor. Bir gün onunla göreve çıkmayı çok isterim.

Anna Blair Johnsson
Güzeller güzeli Afrodit kızı !! O da bana kampta yardımcı olan kişiler arasında. Herkese karşı kibar ve nazik davrandığına eminim. Kampta bu kadar sevilmesine şaşmamalı. Artık her konuda -özellikle de aşk Very Happy - istediğim zaman ona danışabileceğimi biliyorum. Umarım ki bu arkadaşlığımız hiç bozulmaz.

Aleda Beth Hwang
Tatlı bir Hermes kızı daha. Onunla yeni tanıştık sayılır ama çoğu zaman şaka yollu birbirimizle atışıyoruz. Fakat bu bizim arkadaş olmamıza engel değil. Hatta bir işte mantık gerektiği zaman ona akıl verdiğim bile olur. O da bana hırsızlığın incelikleri hakkında bilgi veriyordu bir ara. Benden size bir tavsiye: Onun yanındayken eşyalarınıza hakim olun ! Razz Very Happy

Amy Kleppy
Onunla yaşadığımız 'Okçuluk Macerası'nı hatırladıkça hala gülüyorum. Ama günün sonunda ok atma konusunda kendimizi baya geliştirmiştik doğrusu. Yine de bu ilk gittiğimizde rezil olduğumuz gerçeğini değiştirmez. Ama onun gibi bir Hermes kızıyla rezil olmak bile eğlenceliydi. Smile

Jessica Claire Masen
Onunla daha tanışamadık ama kampta adını çok duydum. Bir Persephone çocuğu. Doğrusu Persephone bana her zaman ilginç gelmiştir. Acaba çocukları da öyle mi ? Bunu öğrenmek ve en kısa zamanda onunla arkadaş olmak için can atıyorum.

Thalia Adelynn Rose
Kampta kendisini fazlaca gördüğüm ama henüz tanışma fırsatını bulamadığım Afrodit kızı. Eğer göründüğü kadar tatlı ve sıcakkanlı bir kişiliğe sahipse onunla iyi anlaşacağımız kanısındayım.

Adela Calanthe Lynn
Daha onunla pek tanışıklığımız yok ama çok tatlı bir kişiliğe sahip olduğu uzaktan bile anlaşılıyor. Bu şirinlikle onu sevmemek mümkün değil zaten. Arkadaşlığımızı geliştirmemiz için tek ihtiyacımız olan biraz zaman.

Not:
#İlişkiler ileriki zamanlarda gidişata göre düzenlenecektir.
#Eklenmek isteyenler varsa bir icon göndererek ve kurguyu yazarak eklenebilirler.

En son Summer Katherine Ramsey tarafından C.tesi Nis. 02, 2011 1:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 33 kere değiştirildi
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 5:57 am

& Zaten ttanışmaktayız, iyi anlaşıyoruz, ilk tanıştıklarından biriyim, seviliyosuun. <3
http://www.platis.forummum.net
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 6:20 am

Kate, beni de ilişkilerine eklediğin için teşekkür ederim! Smile
Kampa kısa zamanda alışıp, bir sürü arkadaş edineceğinden de eminim.
Ve bir ara seninle rp yapmak istiyorum. Razz
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 6:56 am

Ben de seninle rp yazmayı çok istiyorum. Özellikle de senden kılıç eğitimi almak Smile
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 7:35 am

Summer'cııım beni eklediğin için teşekkürler Very Happy
Yazılılar bitti bu haftasonu rp'ye başlayabiliriz Smile

En son Helen Grace Wilson tarafından Perş. Ara. 16, 2010 7:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 7:36 am

Evet, iyi olur. Smile
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 8:17 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Annenen ve babam ne kadar anlaşamasalarda kardeşlerinle anlaşıyorum Very Happy eğer aramız kötü olacaksa kafanı klozette sokmuş olabilirm iyi olcaksa da melez danışmanlığından tanışmış olabilirz Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:00 pm

İyi olması tercihim Very Happy
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:00 am

Kampta beni seven çok az kişi var, ama ben birkaç arkadaş edinmek istiyorum. Arkadaş olalım mı? En kısa zamanda rp de yazarız (:
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:17 am

Evet, iyi olur. Benim de pek arkadaşım yok zaten. Smile Ekliyorum şimdi.
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 6:22 am

Summer! Beni de ekle canım icon lejantımda Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 6:37 am

Eklendin Bells Smile
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 6:48 am

Beni de ekle Sum ^^
İconlarım lejantım da var, kurgu da iyi bir şeyler olsun ya, sevdim seni, gözüm tuttu yani Razz
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:17 am

Ekledim seni Mayahat Smile
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:18 am

Hehe, teşekkürler Sum ^^
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:30 am

Ne demek Smile
Henry Trust

Henry Trust

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:48 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Benide ekleyebilirsin I love you
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 7:51 am

Hemen ekliyorum I love you
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 8:58 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benide ekler misin ?? tanışmıyoruz ama çok iyi arkadaş olacağımıza inanıyoruum Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 9:14 am

Ben de inanıyorum Very Happy Ekledimm Smile
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 5:13 am

Yakınız tabi kaç kere beraber göreve çıktık. Razz
Iconlar lejantımda. ^^
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 6:09 am

Ekledim Step ^^ Smile
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 7:13 am

Summer'ım beni de ekle. Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeC.tesi Ocak 01, 2011 9:21 am

Ekledim Tiff'imm Smile
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 7:44 am

bensiz olmaz ama Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 2:02 am

Eklendin Smile
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 2:09 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pek tanışmışlığımız yok ama Athena çocuklarını severim, arkadaş olabilir? Smile
http://camelot.hareketforum.org/
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 2:38 am

Oldu bile Smile Very Happy
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: ~ Summer Katherine Ramsey ^^   ~ Summer Katherine Ramsey ^^ Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 2:42 am

İyi arkadaş olabiliriz bence Very Happy

~ Summer Katherine Ramsey ^^
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Summer Katherine Ramsey
» Summer Katherine Ramsey (2. Rp)
» Summer Katherine Ramsey~Görevler