Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça Hera ile Karşılaşma

2 posters
YazarMesaj
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Tanrıça Hera ile Karşılaşma Empty
MesajKonu: Tanrıça Hera ile Karşılaşma   Tanrıça Hera ile Karşılaşma Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 3:49 am

Kamptan biraz uzaklaşmak ve kafamı dinlemek için Long Island Kıyısına doğru yürüyordum. Ares anneme evlenme teklifini burada etmişti. Bazen tanrılar ve tanrıçalar buraya iniyormuş yani buraya geliyormuşlar. Onlarından bazen kafalarını dinlemeye ihtiyaçları var sanırım.

İki ağaç ötemden bir hışırtı geldi. Uzun sarı saçlara sahip ve arkası dönük olsa bile güzel göründüğünü düşündüğüm bir kadın ağaçlara dokunuyordu. Kadın hiç yabancı gelmiyordu ancak bir isimde aklıma gelmiyordu. Onu rahatsız etmemek için adımlarımı geriye saydım ancak ayağıma gelen bir dal parçasını ezdim ve kırılma sesi çıktı. Kadın durdu ve zarifçe bana doğru döndü. Hera...
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Tanrıça Hera ile Karşılaşma   Tanrıça Hera ile Karşılaşma Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 6:21 am

''Tanrı veya melez kim olursa olsun sessizce yaklaşmamalısın,melez.''

Yine melezler...Tamam,artık alışmalıydım.Buda bile rahat rahat kafa dinletmiyorlardı!Başımı salladım ve önüme düşen saçlarımı geri ittim.Afrodit kızıydı en azından deneyimlerinden öyle olduğunu tahmin ediyordum.

''Adın ne melez?''
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

MesajKonu: Geri: Tanrıça Hera ile Karşılaşma   Tanrıça Hera ile Karşılaşma Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 3:31 am

''Opélia Ryan. Tanrıça.'' Tanrı veya Tnarıça onlarla nasıl konuşacağımı gerçekten bilmiyordum. Yani ben tamam bir Afrodit kızı olup kibar, saygılı davranabilirim ama onlara karşı nasıl davranacağımı bilmiyordum. Normal bir insan gibi konuşsam onlarla bunu kabalık olarak algılayabilirlerdi. Tanrı veya Tanrıçalar ile nasıl konuşmam gerektiğini kardeşlerime sorsam iyi olacaktı.
Hera'nın. Pardon. Tanrıça Hera'nın sarı saçları rüzgarla dalgalanıyordu ve bu ona tam bir Tanrıça havası veriyordu. Tanrıça keskin gözleri ile gözlerimin içini adeta delip geçiyordu.

Tanrıça Hera ile Karşılaşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hera ile Karşılaşma
» Tanrıça Hera'yı Ziyaret
» Tanrıça Demeter ile Karşılaşma
» Tanrıça Hera ile tanışmam!
» Tanrıça Hera'dan yardım