Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması

2 posters
YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması Empty
MesajKonu: New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması   New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:00 am

Yere düşünce kendimi şapşal gibi hissetmiştim. Troy kalkmama yardım etti. O sırada bir hışırtı daha duyduk. Sol taraftaki çalılarda bir kıpırdanma oldu. Troy çalılıklara iilerledi ve elinde kırmızı bir şalla geri döndü.

"Bu Lucy'nin şalı." dedi ve gülümsedi.

"Takip edilmişiz demek." dedim.

"Hala da ediliyor olabiliriz." dedi ve dikkatlice yürümeye başladık.

Ormandan çıktık ve Thalia ağacına doğru yürümeye başladık. Altın post tüm ihtişamıyla parlıyordu. Ağaç dipdiri görünüyordu. Altında da altın postu koruyan ejderha yatıyordu. Uyuyordu ve burun deliklerinden ateşler püskürüyordu. Troy'la ejderhanın yanından geçerken birden Troy durdu. Parmağındaki yüzük ilahi bronzdan bir kılıca dönüştü ve arkasına dönüp kılıcını savurdu...
Troy Woodville
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Troy Woodville

MesajKonu: Geri: New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması   New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:13 am

Ejderhanın etrafından dolanırken aynen ormanda olduğu gibi kafamda yabancı bir düşünce hissettim. Yüzüğüm ilahi bronzdan bir kılıca dönüştü ve arkamı dönüp kılımı ileri doğru savurdum. Aynı şekilde Lucy de bana kılıcıyla karşılık verdi. Calvin ağzı açık bir şekilde bize bakıyordu. Lucy yine öyle bir plan uygulamıştı ki, planı bile yeni fark ettim. Atkıyı orada bırakarak sanki bizi geriden izliyormuş gibi düşündürmüştü. Ama bizden önce gelmişti buraya.

“Nereye gidiyordun kardeşim?” dedi ve gülümsedi.

“Lucy ne var sanki biraz rahat bıraksan?” diye sordum.

“Dışarıda onca canavar olduğunu unutuyorsun herhalde.” dedi ve Calvin’e döndü. “Selam! Ben Lucianna.”

Calvin biraz şaşkınlıkla “Ben de Calvin.” Dedi.

“Hadi ama Lucy, sadece bugünlük.” kendimi annemden izin alıyormuşum gibi hissettim birden.

“Ben de sizinle geliyorum Troy.” dedi.

“Hayır, olmaz. Sen gelmiyorsun.”

Calvin araya girerek “Hadi ama Lucy, gitmemiz gerek. Maça geç kalacağız!” diyerek bir pot kırdı.

“Demek maç ha? Eğlenceli olacak.”

“Hayır dedim, Lucy. Annem ya da babam gibi davranmaktan vazgeç artık!” diye bağırdım. Lucy’nin yüzünde bir an kırgınlık belirdi ama sonra sonra eskiye döndü ve hiçbir şey demeden arkasını dönüp gitti.
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

MesajKonu: Geri: New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması   New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:40 am

“Biraz sert çıkmadın mı?” diye sordum.

Troy’un yüzünde şaşkınlık vardı. Bunun nedeni Lucy’nin bizi bu kadar kolay bulması mı yoksa onun hiç tepki vermeden arkasını dönüp gidişine mi, bilmiyordum.

“Evet, belki biraz.” dedi.

Biraz düşündükten sonra ejderhanın beş altı metre ilerisinde çimlerin üstüne oturdu. Ben de yanına oturdum. Bu arada saat 17.00 olmuştu.

“İstersen maça gitmeyebiliriz.” dedim ve bunu biraz üzülerek söyledim.

Yüzündeki ifade aniden değişti ve “Saçmalama, bu maçı kaç gündür bekliyorum, biliyorsun. Bu maça mutlaka gideceğiz.” dedi.

“İyi ama saat beşi geçiyor. New York trafiğinde şehrin diğer tarafına saal altıya kadar varmamız mümkün değil. Pegasuslarla da şehrin ortasına inemeyeceğimize göre…”

“Merak etme, çok eğlenceli bir yolculuk olacak.” dedi gülümseyerek ve sırt çantasından bir drahmi çıkardı.

Artık Troy’un benimle dalga geçtiğine emindim. Tamam, yani drahmi bir Olimpos parasıydı ama bizi nasıl maça yetiştirebilir ki.

Devamı New York'ta!

New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması
» New York KNICKS ve New Jersey NETS Karşılaşması___
» New York , New York...
» New York :) :)
» New York'a Gidiyoruz...