Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geri Dönüş ...

YazarMesaj
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Geri Dönüş ... Empty
MesajKonu: Geri Dönüş ...   Geri Dönüş ... Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 7:04 am

Hızlı adımlarla ahırlara yürüyordum. Herkes klübesine çekilmişti ve beni kimsenin farketmeyeğini düşünüyordum. Kapıyı yavaşça açtım ve içeri süzüldüm. Küçük ve sessiz bir ıslık çaldım. İnci hemen bölümünden kafasını uzatmıştı. Hemen yanına gittim.

''Bugün küçük bir yolculuk yapacağız.'' İnci'yi bölmesinden çıkardım ve arka kapıdan gecenin karanlığına çıktık. İnci'nin arkasına bindim ve gökyüzüne yükseldik. Ay bulutların arkasından görünmeye başlarken ben ve İnci New York'a gidiyorduk.
İnci'ye sıkı sıkı sarılmıştım. New York'un üstünden gezerken normal insanların bizi farkemesinden korkuyordum ama sonudna sağ salim eski evimin arka bahçesine indik. İnci'den indim ve kafasını okşadım.

''Aferin kızım.'' İnci kişnedi ve kafasını bana sürttü. Küçük çantamda poeştin içine koyduğum elmayı çıkardım ve İnci'ye uzattım. İnci ihtaşla elmayı yerken bende eve doğru yaklaştım. Dorota mutfakta yemek hazırlıyordu. Babam ise oturma odasında oturmuş televizyona bakıyordu. Onu hiç bu kadar güçsüz görmemiştim.
Küçük çantamı bir kez daha açtım ve arka kapının anahtarını bulup çıkardım. Anahtarı kapıya koyarken derin bir nefes aldım. Yavaş ve sessiz adımlarla içeri geçtim ve babamın oturduğu koltuğun yanına geçtim. Babam, Doroto olduğumu düşüyor olmalıydı.

''Dorota, bugün çok çalıştın dinlemen gerekiyor.'' Doroto mutfak kapısında belirdi.
''Efendim ben. Aman tanrım!'' Babam kafasını çevirdi ve bana baktı. Yüzünde ki şok ifadesini görebiliyordum. Babam ayağa kalktı ve bana sıkıca sarıldı ve sonra Dorota'da göz yaşları ile bana bir kucak verdi.

''Aman tanrım geri döndün.''
''Hayır ben...''
''O geri dönmeli Dorota. Burada güvende değil.'' Saatler nasıl geçti bilmiyorum. Babam ve Dorota ile sadece knouştuk. Onlara kampı ve kardeşlerimi anlattım. Babam Afrodit'i anlatmamı bekliyordu.Biricik annemi. Ama eğer anlatırsam üzüleceğini biliyordum.

''Gitmem gerekiyor.'' Dorota gözlerinde yaşları sildi ve aban son kez sarıldı. Babama da sarıldıktan sonra arka bahçeye gittik. Pegasusu görüklerinde şaşkınlıklarını saklayamadılar. Onlara küçük bir gülümseme gönderdim ve İnci'ye bindim.Yeniden gökyüzüne doğru uçarken onlara son kez el salladım.

Geri Dönüş ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eve dönüş
» Geri Dönüş
» Geri Dönüş
» Dönüş?!
» Eve Dönüş