Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2]

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2] Empty
MesajKonu: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2] Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:16 am

"Hey, bunların amacı ne sence Mia?" diye sordum Mia'ya kano gölünün kenarında. Demeter kızları ile kano yarışı yapmak için buraya gelmiştik, ve son hazırlıkları yapıyorduk. Mia ile biraz konuşmak için yanlarından uzaklaşmıştık. Yemek gazinosunda adak yaparken ilk kıvılcım çıkmıştı, sonra da masalarda tartışma büyümüştü. Normalde oracıkta kılıçlarımızı çıkarıp Demeter kızlarını sebze gibi doğramamız gerekirdi, ama nasıl olduysa Mia da ben de kendimize hakim olabilmiştik. En sonunda da kano gölünde bir yarış yapmaya karar vermiştik.
"Bilmiyorum." diye cevapladı Mia, düşünceli görünüyordu. "Kendilerine neden bu kadar güveniyorlar anlamak mümkün değil. Yani bizi kano yarışında geçebileceklerini nasıl düşünüyorlar ki?"
"Hiçbir fikrim yok benim de." diye cevapladım ben de. "Ama haklısın, baksana şunlara nasıl da gülüşüyorlar."
"Aman, boşver şimdi bunları." dedi Mia bakışlarını Demeter kızlarından uzaklaştırarak. "Hadi gidip şu yarışı kazanalım."
"Kesinlikle." diye onaylayıp birlikte göle doğru yürümeye başladık. Sırada yarışın kurallarını belirlemek vardı, bu konuda fazla kafa yormaya hiç mi hiç gerek yoktu aslında. Bunu sesli bir şekilde dile getirdim, diğerleri de bana hak verdiler. Kural falan olmayacaktı. Kanolarla kıyıdan zor görülebilen büyük kayalıklara kadar gidecek, sonra da geri dönecektik. Sahile dönen ilk ekip kazanacaktı, her şey bundan ibaretti.
Mia ile birlikte kanolardan birine geçtik, Mia önde ben arkadaydım. Demeter kızları da hemen yanımızdaki kanoya yerleştiler. Kürekleri tutup hazırlandıktan sonra da yarışın başlaması için saymaya başladık.
"Bir, iki, üç!"
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2] Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:44 am

Hızla kürek çekmeye başladık. Ah, şu Ares çocukları Kano yarışını kazanabileceklerini sanıyordular. Gölün kenarı her türlü bitkiyle kaynıyordu. Bu kadar çok bitki, Mitchie'yle benim enerjimi arttırmıştı. Büyük bir hızla kürekleri çekiyorduk. Amacım onları zor durumda bırakmak değildi, sadece onlar hile yaparsa biz de yapacaktık. Mia'yla Adrian birden kararlaştırmışlar gibi süratlendiler ve üzerimize su püskürttüler.
''Pff.'' diyerek yuttuğum suyu çıkardıktan sonra devam ettim. ''Siz göreceksiniz Ares çocukları!'' Mitchie de hızını arttırmıştı. Şimdilik bir saldırı yok gibiydi, bu yüzden bitkileri boşu boşuna onların tepesine boca etmeyeyim dedim. Bitkilere yazıktı yani.
Bu arada Mia Adrian'a birşeyler fısıldadı. Bir planları var gibiydi.
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2] Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 4:16 am

Küreklere asılmış çekiyorduk. Gölün suyu birak yoğun olduğundan işimiz zorlaşsa da demeter kızlarına göre daha kaslı bir yapımız vardı. Kürekleri çekerken bir ile bir geri gelmek canımızı acıtıyordu. Bu yüzden bu şeye fazla devam edesim yoktu adri'e yaklaşıp

''Onlara doğru yaklaşalım onları bitkilerden uzak tarafa çekelim'' dedim sessizce sonra tekrar kürekleri çekmeya başladık. Onlardan öndeydik ama demeter kızları gülüşüp duruyorlardı pek sinir bozucuydu bu durum. tek duyabildiğim

''Şurada başlayalım'' sonra gözlerinin baktığı yere baktım sazlık doluydu ve orası dönme yerimizdi kaçış yolu yoktu.
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2] Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 8:13 am

Ares çocukları önde gidiyorlardı ve bu beni oldukça sinirlendirmişti. Maya güçlerimizi kullanmayalım diye ısrar ederken ben kendimi tutamamıştım ve bitkileri çıkartmaya başlamıştım. Maya da artık hoşnut görünüyordu ve ikimiz birden bitkileri uzatmaya başlamıştık. Artık karşımızda şansları yoktu. Onlar lanet okuyup,bitkileri çözmemizi isterken Maya ve ben sadece gülüyorduk ve bu gerçekten eğlenceliydi.

-Görüşürüz Ares çocukları!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2] Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 9:10 pm

Yarışı uzun bir süre önde götürmüştük. Kayalıklara kadar ulaşıp geri dönerken Demeter kızları epeyce arkamızda kalmıştı, bunun üzerine Mia ile biraz dalga geçmeye başlamıştık farkında olmadan. Kendimizi yormamak için hızımızı azalmıştık, Demeter kızları yaklaşsa da sonradan yine hızımızı artırıp onları geçebilirdik. Ama hesaba katmadığımız bir şey vardı; bitkiler. Bir anda suyun altından yeşil bitkiler çıkıp küreklerimize dolanınca ne yapacağımızı şaşırdık. Biz kürekleri korumak için tüm gücümüzle mücadele ederken Demeter kızlarının kanoyla yanımızdan geçtiklerini gördük. Yarışı kazanacaklardı! Hemen bu bitkilerden kurtulmamız gerekiyordu, ama o kadar güçlülerdi ki bunu çıplak ellerimizle yapamazdık. Küreği bırakıp cebimdeki iskambil kartını çıkardım, birkaç saniye sonra Assassin's Heart elimde belirmişti. Ama düşünemediğim bir nokta daha vardı, ben küreği bırakınca bitkiler onu suyun dibine çekmişti. En azından Mia'nın boğuştuğu bitkileri kılıcımla kesip onu serbest bırakabildim. Artık tek kürekle de olsa kıyıya dönebilirdik. Ama çok geç kalmıştık, Demeter kızları çok öne geçmişti. Biz kıyıya döndüğümüzde onlar gülerek zaferlerini kutluyordu.
"Bu yaptığınıza hile denir." dedi Mia parmağını Maya ve Mitchie'ye doğrultarak. Onu hiç bu kadar öfkeli görmemiştim daha önce.
"Kuralları birlikte belirledik." dedi Maya.
"Ve bunu yapmamamız için de bir kural yoktu ortada." diye ona katıldı Mitchie.
"Ama! Siz..." diye bağırmaya başlayacaktı ki Mia, sözünü kestim.
"Hey, Mia! Sakin ol." dedim ben de bağırarak. Ama öfkemden değil, onu susturup sakinleştirmek içindi bu. Aslında ona hak veriyordum, yaptıkları hiç de etik değildi. Ama bizim de bunu daha önceden düşünmemiz gerekirdi. Şimdi öfkelenmek bir fayda getirmezdi kimseye. "Kızlar haklı, böyle bir kural yoktu."
"Evet, işte bu!" diye haykırdı Maya. "Biz kazandık!"
"Evet, siz kazandınız." diye onayladım onu. "Ama bu yarışı siz seçtiniz, adil olması için bir yarış daha yapacağız, ve bu yarışı da biz seçeceğiz."
"Ne yarışı peki?" dedi Mitchie kendinden emin bir gülümsemeyle.
"Cirit atma yarışı." dedim ben de gülerek. Şimdi Mia da gülümsemeye başlamıştı.

(Rp'nin bu kısmı bitmiştir, devamı cirit sahasında.)

Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [3]
» Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]
» Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [4]
» Grrrrr! |Avcılar vs Savaşçılar Özel|
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)