Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1] Empty
MesajKonu: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1] Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 5:12 am

"Adağımı kabul et Tanrı Ares." diyerek yemeğimin bir kısmını ateşe döktüm. Bunu yapmamla beraber arkamdan "Hıh." diye bir ses geldi, arkamı dönünce sırada Demeter kızları Maya ve Mitchie olduğunu gördüm. Ses onlardan çıkmış olmalıydı, aslında bu yüzden oracıkta kavga çıkarabilirdim ama ceza almak istemiyordum. Umursamayıp Ares masasına geri döndüm, kulübemizden sadece Mia vardı bugün kahvaltı için. Diğerleri uyanmamıştı heralde. Gerçi bu normal sayılmalıydı, gece geç saatlere kadar kulübemizde su savaşı yapmıştık. Mia'nın bile gözlerinin altında mor halkalar vardı. Ben nasıl uyanabilmiştim onu da bilmiyordum ya, neyse.
"Babamız da iyice dağıttı dün." dedim Mia'nın karşısına oturup. "Hiç bekler miydin Savaş Tanrısı gelip bizim su savaşımıza katılacak?"
"Hayır, ama eğlenceli oldu." dedi Mia gülerek. "Bu arada adağını yaparken arkanı dönüp ters ters baktın birilerine, bir sorun mu oldu?"
"Önemli bir şey değil, biri babamıza burun kıvırdı sanırım." dedim açıklamaya çalışarak.
"Kim o terbiyesiz?" diye sordu Mia hışımla. "Demeter kızları mı yoksa?"
"Yok, bilmiyorum tam olarak anlayamadım." diye cevapladım. Olayın büyümesini istemiyordum, eğer Mia öfkelenirse bir kavga kesin çıkardı. Ben de bu kavgaya katılmadan duramazdım.
"Neden yalan söylüyorsun Ad?" dedi bir ses arkamdan. Bu Maya'ydı, Mitchie de yanında duruyordu. "Bizim yaptığımızı biliyorsun. Tabi ki Ares'e burun kıvıracağız, babanız Savaş Tanrısı diye pek bir havalardasınız."
"Ne diyorsun sen Maya?" diye bağırdı Mia. "Yemek yerine kılıcımın tadına bakmak istiyorsun sanırım."
"Hey, sakinleşin!" diye araya girmeye çalıştım. "Ama Mia haklı, ne demeye çalışıyorsun Maya? Bizim havalarda olduğumuz falan yok, ama sen çok istiyorsan ikinizi de havalara uçurabiliriz." İyi ki amacım olayı yatıştırmaktı, yoksa neler olurdu bilemiyorum. Bugün burada bir kavga çıkacaktı, orası kesin gibiydi.

Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1] Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 5:16 am

(bir ares çocuğu bir demeter çocuğu yazsın Very Happy )
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1] Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 5:26 am

"Ama Mia haklı, ne demeye çalışıyorsun Maya? Bizim havalarda olduğumuz falan yok, ama sen çok istiyorsan ikinizi de havalara uçurabiliriz." Ad sakin bir ses tonuyla konuşuyordu ama ne dediğinin farkında değildi herhalde.
''Ah, öyle mi, kolaysa uçurun! Biz Demeter çocuğuyuz diye savaşamayız mı sanıyorsun?'' dedim. En hassas olduğum konu buydu, beni zayıf yerine koymaları.
Mia ayağı kalktı ve kızgınlıkla bana doğru geldi. Bu gün hüç havamda değildim zaten, uyuyamamıştım, aynı gece iki kabus birden görmüştüm. O yüzden deli cesaretiyle Mia'dan gözlerimi kaçırmadım.
''Hey, bitkici kız, eğer dövüş istiyorsan hemen gel bakalım!'' Mitchie de arkamdan kötü kötü Mia'ya bakıyordu.
''Hey, hey, hey, sakin olun kızlar.'' dedi Adrian aramıza geçip, ama laf dalaşından o da zevk almış gibiydi.

Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1] Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 5:35 am

Adrianı aldırış etmeden

''Tatlım klozette tekrar banyo yapmak istemiyorsan kapa çeneni'' sinirlenmeye başlamıştım en azından daha fazla sinirleniyordum. demeter kızları kendilerini bizden daha iyi sanıyor olamazlardı ya en azından onlarda bu kadar akıl beklerdim.

May klozet fikri dolayısı ile bir adım geri çekilmişti. Mitch'i ileri itip konuşması için cimcirdi

''Eee şey.. o zaman bizde sizi gölde banyo yaptırız'' dedi bir anda elerimi cebime koyup gözlerimi havaya diktim. Sonra gülmeye başladım.

''Tamam tamam cesursunuz kabul peki önden buyrun acemiler''
dedim küçümser gibi

Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1] Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 8:37 pm

Şu Ares çocukları bizle dövüş mü istiyorlardı?Demeter kızlarıyız diye dövüşemeyeceğimizi mi düşünüyorlardı?Maya ve ben hem de.Yok canım,daha neler.Maya delirmişçesine Mia'ya meydan okurken ben de Adrian'a meydan okumaya çalışıyordum.Ama bu sadece bir çalışmaydı.Maya ile Mia banyo hakkında konuşurken ben de Adrian'a bağırıyordum.

-Tamam öyleyse kano gölüne gidelim ve kimin en iyi olduğuna karar verelim.

Hepimiz birbirimize sizi yeneceğiz ezikler dercesine bakıyorduk.Maya ve ikimizi çok sinirlendirmişlerdi,karşımızda duramazlardı.Kano yarışları,doğayla iç içe bir yerdi.Tabi ki de Ares çocuklarının savaşçı ruhları onları kazandırabilirdi ama Maya ve beni kızdırırlarsa savaşçı falan dinlemez,hepsini yenerdik.Maya yanıma geldi ve desteklercesine konuştu.

-Evet,var mısınız yenilmez Ares çocukları?

Bunu söylerken kıkırdıyordu ve ikimiz de sırtımızı birbirimize yaslamış,onlara bakıyorduk.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]   Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1] Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 5:20 am

"Evet, var mısınız yenilmez Ares çocukları?"
Mitchie muhtemelen hayatında yapabileceği en büyük hatayı yapmıştı, bir değil iki Ares çocuğuna meydan okumuştu. Bu Demeter kızları çok oluyordu, bize düşen de onlara gereken dersi vermekti. Kano gölünde bir yarış, ha? Acaba ne onlara bizden daha hızlı kürek çekebileceklerini düşündürmüştü? Bitkisel güçlerinin de denizde onlara bir faydası dokunmayacaktı, bu yarış çantada keklikti.
"Tabi ki." dedi Mia sert bir sesle.
"Meydan okumanızı kabul ediyoruz." dedim ben de ona katılarak.
"Harika." dedi Mitchie gülerek. Gerçekten harika olduğunu mu düşünüyordu bunun? Ya da gerçekten bize karşı bir şansları olabileceğini mi düşünüyorlardı?
"Harika mı?" diye sordum şaşkınlıkla. "Kendinizi yenilgiye hazırlasanız iyi olur."
"Göreceğiz." dedi Maya gülümseyerek.
"Hımm, kazandığımız zaman kulübemizde vereceğimiz partiye sizi de davet ederiz." dedim ben de. "En azından mağlubiyetinizin acısını biraz dindirir belki."
Bu sözlerime gülerek karşılık verdiler. Bunda komik olan neydi anlamamıştım gerçi, ama neyse. Birlikte yemek gazinosundan çıkıp kano gölüne doğru yürümeye başladık. Gerçek bir kavga çıkmamasına memnun olmuştum, Mia da ben de öfkemizi kontrol edebilmiştik. Eh, Ares çocukları olarak marifetlerimizi her zaman arenada gösterecek değildik ya sonuçta?

(Rp'nin bu kısmı bitmiştir, devamı kano gölünde.)

Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [1]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [3]
» Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [4]
» Savaşçılar Botanikçilere Karşı! (60. Görev) [2]
» Grrrrr! |Avcılar vs Savaşçılar Özel|
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)