Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İtalyadan Gelen Anneye Ziyaret

YazarMesaj
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

İtalyadan Gelen Anneye Ziyaret Empty
MesajKonu: İtalyadan Gelen Anneye Ziyaret   İtalyadan Gelen Anneye Ziyaret Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:52 pm

Yavaşça üstüme geçirdiğim normal giysilerim sanırım yavaş yavaş gelişen vücuduma tam oturmuyordu ama şu an içinde bunlar umurumda değildi annem ile bulaşacaktım. Özlemiştim sanırım yani öyle hissediyordum. Kısacası duygularım birbirine karışmıştı. Sevinçliydim sanırım hayatımda olamayacağım kadar. İçim içime sığmıyordu gerçekten. Oraya gidebileceğim tek şey pegasusum Infinitoydu. Yavaşça ıslık öttürdüm ve ayakkabılarımı giydim. Biraz sonra kapının önünde beliren Infinito heyecanımı görünce heyecanlanmıştı. Yavaşça çıktığım kulübede kimse yoktu. Sessizce Infinito’nun üzerine bindim ve söylememe gerek kalmadan o havalanmıştı. Sanırım uzun bir yolculuk olmuştu. Onun üstünde kendiömi çok rahat hissediyordum ve sanırım biraz daha uyuklamıştım. Uç köşe bir yere inip pegasusumu oradan Melez Kampı’na dönmesi için yollamıştım. Eve doğru ilerken sokaklarda akan kalabalıklar artık bana yabancı geliyordu. Sadece evde yiyeceğim birkaç yemeği düşünmenin hazzı ile gülümsedim. Kapıyı birkaç kez çaldım ve açan olmayınca geri dönecektim ki son anda annem kapıyı açtı. Gülümsemiyordu, üzerindeki soğukluğu fark etmiştim. Sanırım biraz fazla soğuktu yani düşündüğümden fazla. Ağzını açıp tek bir kelime bile etmiyordu. Gariplikler tüm yanımı sarmış gibiydi. Fark ettiğim tek şey soğukluğu değil mutfak konusunda beceriksizliğiydi. Bu kişi annem olamazdı. Yüzüne attığım kuşkucu bakışı yakalamış olacak ki bir anda üstüme yürüdü. O anda elime aldığım bıçağı da fark etmişti. Üstüme gelmeye başladıkça onun annem olmadığına daha da inanıyordum. Bir anda tanımlayamadığım bir yaratığa dönüşen “annem”. Bana doğru saldırmaya başlamıştı. Nerede olduğunu bile bilmediğim annem ve bir yaratık vardı. Yaratık bana doğu koşarken cama doğru koşmaya başlamıştım. Bir anda kendimi yere atınca duraksayamayan yaratık benim de sayemde camı kırarak caddenin dibini boylamaya gidiyordu. Birkaç odaya bakındıktan sonra bulduğum annem ile eve bir şey söylemeye karar vermiştik. Lanet olası savaşın ortasında kalmıştık. Annemin bu olaylardan haberi olmadığına emindim. Gitmek için saatin gece yarısına yaklaşmasını bekledim. Annem ile vedalaştıktan sonra o uç köşe yere gelip Infinito’yu beklemeye başladım. Beni fazla bekletmeden gelen Infinito’nun üzerinde uyuyakalmış olacağım ki sert bir inişle kendime gelmiştim. Gülümsemem yeniden yerine gelmişti. Yavaşça girdiğim kulübede herkes yerinde yatıyordu. Kendimi yatağımın üzerine bıraktım ve sadece uyumayı düşledim…

Out.Ne Gizel Saçmalamışım Very Happy

İtalyadan Gelen Anneye Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Gelen Kuzene Ziyaret
» Gelecekten gelen kız
» Poseidon'dan Gelen Görev (2)
» Poseidon'dan Gelen Görev (3)
» Annemden Gelen Hediye