Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düello Kızları

2 posters
YazarMesaj
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Düello Kızları Empty
MesajKonu: Düello Kızları   Düello Kızları Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:48 am

Her zamanki gibi arenaya gidip,kılıç kullanmayı planlıyordum.Kılıcım,benim her şeyimdi.Onu çok seviyordum,ona sürekli lakaplar takıp duruyordum.Selene de benim delirdiğimi düşünüp,bana öylece bakıyordu ama benim canım kardeşim,onu çok seviyordum.Bu sabah da uyandım ve kalktığımda Selene'yi de uyandırdım.Beraber kahvaltı ettikten sonra ben üstüme beyaz bir t-shirt ve bir kot pantolon giydikten sonra kulübeden ayrıldım.Yanımda kılıcım,arenaya doğru yol aldım.Arenadayken tanıdık bir yüz gördüm ve yanına gittim.

-Maya,burada ne işin var?
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Düello Kızları Empty
MesajKonu: Geri: Düello Kızları   Düello Kızları Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:49 am

Bu sabah canım savaşmak istiyordu, bir şekilde sinirimi atmak. Neden mi? Bir melezi en sinir eden şey nedir? Tabii ki melez rüyaları. Rüyamda Lelouch'la yine kavga ediyorduk ve o beni yeniyordu. Bu çok sinir bozcuydu. Ben de sinirimi atmaya gitmeye karar verdim. Mitchie'ye uyandırdıktan sonra hemen üzerime bir pantolon ve tshirt giydim-Eduard'ı görme ihtimalim olur diye biraz özenliydim- ve Ed'in verdiği papatyayı yeşil pantolonumun içine koydum. Aynaya bakıp pembe üstümü düzelttikten sonra saçımı saldım ve yola çıktım. Bir kız gibi davranmayı özlememiştim. İşte o yüzden gittiğim yer arenaydı ya! Belki sinir birkaç Ares çocuğu ya da Athena oğlu bulup bir duello yapabilirdim.Arenaya gittiğimde ortalık çok sakindi. Çoğu melez doğru dürüst uyanamamıştı. Birden arkamdan bir ses duydum.

''Maya,burada ne işin var?''

Erken kalktığım için biraz terslendim. Arenaya ne için gelinir Jac diye sormak geldi içimden ama yapamdım.

''Ah..Bu gün melez yanım tuttu.'' dedim. Eh,bu doğruydu. Ben de ona uymak için:

''Senin ne işin var?'' dedim.
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Düello Kızları Empty
MesajKonu: Geri: Düello Kızları   Düello Kızları Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:08 am

Maya beni terslemişti ama onu pek takmamaya çalışmıştım.Sonuçta sabahın körüydü,sabahları kalkmaya alışık olmayan melezler bazen asabi olabilirlerdi.Alttan almaya çalıştım ve Maya'ya gülümsedim.

-Düello istiyor canım.Beraber yapmaya ne dersin?

Maya'ya resmen düello teklif etmiştim.Bunu neden yaptığımı bile bilmiyordum.Ama canım biraz dövüş istiyordu ve dövüş için de dövüşmek için can atan melez gerekiyordu.Bu kişi de Maya'ydı.
Clara Thompson
Clara Thompson

Düello Kızları Empty
MesajKonu: Geri: Düello Kızları   Düello Kızları Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:15 am

''Bana uyar.''dedim.
Elimi doğataşının üzerinde gezdirdim ve anında açıldı. En yeni silahımı kullanmak istemiyordum, o çok tehlikeliydi.
O da yanındaki bir kılıcı kaptı. İkimizde birbirimize bakarak doğru anı beklemeye başladık.

Düello Kızları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Afrodit ve Hermes kızları Kılıç kullanıyor! :)
» Düello Günü
» Çekişmeli Bir Düello
» Beklenmeyen düello
» Düello Hakemleri